Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

wie ktos może gdzie są te kody na L&M? :) dzis tylko pocztówki z hugo bossa i 2 katalogi firanek ale dobre i to :P nie moge doczekac sie shreka (płyt dvd) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny z malbofro nie radze bo mi odpisali : Szanowna Pani, dziękujemy za przesłaną korespondencję i za zainteresowanie naszą Firmą. Informujemy jednocześnie, że nie możemy pozytywnie odpowiedzieć na Pani prośbę, ponieważ zgodnie z obowiązującym prawem nie prowadzimy publicznej reklamy ani promocji naszych wyrobów. Pozdrawiam, szkodaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
negarywy tez z : zepter radia eska ;/ Niestety nic (zwłaszcza w tym kraju) nie jest za darmo. Zachęcamy do brania udziału w licznych programach z masą upominków i nagród do wygrania. pozdrawiamy i życzymy dobrego odbioru ;) nivea wiec nie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co liczyłyście na darmowe gumki? u tego nie dadzą a co do papierosów to trzeba szukać po producentach a nie markach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidzalna
Ej Lady jak ktos chce adres to na gumki to mam jeden ;P pewniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj: -10 zdj z Canon\'a -wygrana maskotka ze Shrek\'a (osiołek) -katalogi, broszury info. o Austrii, ciekawe -długopis i broszury -katalogi z Szkłomal -katalogi, broszury info, podkładka pod myszkę i 2 płyty CD info. Nie jest źle ... ;) Zwłaszcza, że zaczynają przychodzić koperty/paczki od firm, które sama wyszukałam ;) Na poczcie pare negatywów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banan1942
Czesc dostalem jais meznik temperatury z okno plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj materiały informacyjne z ambasady Belgii w Polsce i urzędu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettkkaa
A u mnie dzisiaj nic :( Ale zato wczoraj dostalam próbke GEL UV PINK...hmmm tylko co ja zrobię z ilością wystarczającą na dwa paznokcie :P A dzisiaj wchodzę na poczte a tu wygrana z Animondy :D Jak sie ciesze, to mój pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
do Annettkkaa mogła byś powiedzieć skąd masz próbke GEL UV PINK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettkkaa
info@viggen.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nazywa ta storna z tym co losują 500 osób i im wysyłają różne takie na komórki wiem, że w tym pisze ` komórki wcale nie muszą być szare`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wśród katalogów i informatorów, które dostałam już dawno, znalazłam dwie nie otwarte koperty. A w nich: - gruba smycz - naprawdę fajna :) - informator i płyta CD o kieleckiej szkole A to znalezisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie po ilu dniach dostałyście te zdjęcia z canona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×