Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość gadzetowiczka numer jeden
mysza pisz sobie co chcesz- ja naprawde dostałam te gadzety, wiec chaioałam sie podzielic adresem. po prostu troche sie trzeba wysilic piszac maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos prawdy
Gadzetowiczka nr jeden: no faktycznie trzeba sie wysilic zeby dostać cos ciekawego:D i trzeba mieć jeszcze rozdwojenie jazni. Nie stać cie nawet na napisanie wlasnymi slowami o co ci chodzi jak wysylasz maile?:D pocztaj pare EBOOKÓW i bedzie ci latwiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos prawdy
a reszcie proponuje olać te biedne dziewcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam emaila z powiadomieniem o wygranej w konkursie internetowym „Zaopiekuj się zwierzakiem” w serwisie promocji Cheetos ;) Nadal czekam na nagrody z 3dwhite i Animondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzetowiczka numer jeden napisałam to co znalazłam ... chyba ze sama sobie wreczyłas te maskotki:P albo wysyłasz swoje stare z ktorymi nie masz co zrobic dlatego podajesz swojego meila ... * 3 próbki z Ziołoleku * malulatura z POLFERRIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darmowa karma dla pieska http://delta-pet.co.uk/Sample%20Request.htm etykietki identyfikacyjne http://www.avery.co.uk/uk1/labelsolutions/pr/ darmowy pendriwe 128mb(czytajcie uwaznie) http://oliver.primary.co.uk/airproducts/microsites/Airflex/airflexef833.swf darmowy t-shirt(dla dzieci w wieku8-16lat) http://www.mitre-shanewarne.com/main.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam 2 pierścionki z 2 smart 4u (czy jakoś tak) i próbki Always....normalnie szkoda, że nareszcie :) Paika gratulacje wygranej w Cheetos :D A często się nim opiekowałaś? Bo mnie wkurzyło to, że karmiłam go, bawiłam się z nim a i tak sie nic nie zmieniało :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dozjs mam tylko pare pytan: po 1 Anetka kiedy pisalas do always w sprawie probek?bo ja juz czekam i czekam:( a po 2 nie weim czy ktoras z was pisala do alicna,phamensa,kosmetyki polskie i info 24?bo ja pisalm i tez czekam i czekam i nie przyslaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anneettkkaa, tym zwierzakiem opiekowałam się tylko z 4-5 razy w ciągu tygodnia. To inni się nim zajmowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudel
dzięki myszka... ;* no to czekamy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
wczoraj dostałam po tygodniu czekania próbki z ziaji pokazna koperta i darmowy starter z orange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanieddd
jak wy to zrobiliscie ze niektorzy z was dostali po 10-15 zdjec z canona??????poprostu im wysylaliscie az 15 razy czy omylkowo wam wyslali tyle samych zdjec???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ostatnio pisalam do parti politycznyhch ciekawe czy cos przysla,;d;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie mam weny na te fotki bo jakoś nie mam żadnych. a u mnie wczoraj próbki z royal-canin dla yorków, i makulatura z Sopotu (+naklejka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharssis
czy do Canona można pisać kilka razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEśLI KTOS CHCE TO
MOZE NAPISAC DO JELPA, JA DOSTALAM DWIE PROBKI PROSZKU DO PRANIA DLA DZIECI, ZWYKLY I SENSITIVE. NIE WIECIE GDZIE MOZNA DOSTAC COS JESZCZE DLA DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, popieram :) to straszne, jak niektóre osoby piszą. Ale niestety nie wszyscy zwracają na to uwagę. Ja tak i staram się nie popełniać błędów (w szkole zawsze miałam 6 z dyktand :D :D ) a czasem może mi się \"wymksnąć\" jakiś błędzić, ale to pewnie ze względu na szybkie pisanie :) A propo`s przesyłek - dziś nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sroda, czwartek, piatek, poniedzialek - nic :/ Dzisiaj - przesylka zawierajaca: 2 teczki A4, 2 torby prezentowe, 2 dlugopisy, 2 smycze, 2 podkladki pod myszke; wszystko bardzo ladne :) Pomijam, iz czekam na kilka potwierdzonych przesylek, ale czy sie doczekam ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHGHTFGDGB
WLASNIEWYSLALAM ZDJECIA DO CANONA. MAM NADZIEJE , ZE PRZYSLA MI ODBITKI. JAK DOSTANE TO SIE ODEZWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×