Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do NIVEA SOFT
i jak, przyjeli cie na tamto elitarne forum Jok3ra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
hej:), co to dlaczegóż to nikogo nie ma na tym forum?:), co to wszystkie spicie czy jak?:) Wstawać, nie spać, zwiedzać:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjeły mnie nie wiem dlaczego chocia mialam obiecane naprawde nie mam pojecia , a pisalalm z nimi tutaj wczeniej chocianz nie za duzo na pewno tutaj zagladaja to jest pewne i nie wiem o co m chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzisiejszy łup to smycz i swiecąca dioda z Heyah. Koperta oczywiście zaklejona tasmą poczty polskiej, ale zawartośc się zgadza z tym co obiecała mi heyah więc sądzę że na poczcie podejrzewali że w kopercie jest wąglik i dlatego otworzyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym gdybym byla tam to nie bylo by mnie tu, chociaz one tutaj na pewno zagladaja caly czas to jest pewne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
jaki cudem dostaals z HEYA h ja pisalalm di nich nie dawno i odpisali ze nie przysylaja nic :( co im napisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
jaki jest sens starania się do prywatnego forum jeżeli tamte siedzą też na tym forum?? no i ewentualnie mogą zrzynać adresy od nas a póżniej odnoszą się jak elita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że gadżety chce i mi przysłali zaraz odpowiedż że wyślą. wysyłałam do nich jakiś tydzień temu, a pózniej napisała siostra i odpowiedzieli jej że nie mają już gadżetów. więc jestem chyba farciarą która się załapała na końcówkę hyhy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty przypadkiem
nie jestes z tamtego forum :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żerują na nas
Pewnie,że z prywatnego Forum włażą do nas bo zapewne pomysły im się już wyczerpały. A ktoś tu kiedyś wspominał o SĘPACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego
GAZETA.pl ciekawe ile teraz oso tutaj iedzi i czeka na nowe adresy a ja pytam ta osobe wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Dziewczęta powiem Wam tak ja jestem na tamtym forum tylko, że pod innym nickiem:), myslałam, żę tam będzie naprawdę elita, że ktoś non stop będzie dostarczał nowe adresy (ja również:) ), myślałam, żę będzie fajna atmosferka, tak jak w rodzinie (przynajamniej podobnie:) ), jestem tam i się okazało, zę ktoś dał KILKA adresów skopiowanych stąd oczywiście, a tak było parę wypowiedzi nawet nie na temat kosmetyków, próbek ani gadżetów, i teraz na tamto forum nikt nawet nie zajrzy, byłam tam przed chwilą, ostatnia wypowiedź nadana 31.08.2005 20:17 po prostu jestem rozczarowana, dlatego wróciłam na to forum i żałuję, żę Was zdradziłam:D, ale już jestem i jest oki:), dziewczęta nie żałujcie że tam nie jesteście tu jest o niebo lepiej:), a tamte dziewczęta jak się założe siedzą na tym forum tyle, ze nic nie piszą i tylko wykorzystują to, że ktoś tu podaje adresy, ale z drugiej strony należy im się to bo one kiedyś tak harowały:D, my tutaj zostaniemy, prawda?:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to już rozumiem sen istnienia tamtego forum :P kinia wybaczam (ale zeby mi to było ostatni raz !!! :P :P :) ) jezeli mamy nie dawać adresów sępom to zawsze sobie na gg mozna przysłać albo mailem czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Jedna ze stałych forumowiczek kiedyś z jakieś 2 miesiące temu może nawet nie, założyła nowe forum na innej stronie, gdzie mogą wejść tylko i wyłącznie osoby z zaproszenie, a zapraszała tylko parę stałych forumowiczek i te, które się zasłużyły, czyli dały dużo adresów tutaj na forum. Założyl nowe, aby tutaj nikt nie sępił, bo gdy ktoś podał stronkę np. diora to nic nikomu nie wysłali bo było za duzo chętnych i tak było z kilkoma a nawet z kilkunastoma stronkami. I o to poszłó:). Mam pytanie Wy coś tu piszecie o GAZETA.pl czy to jest to samo co grono ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Z jedenj strony masz rację, ale z drugiej nie bardzo, gdyż nas jest tutaj dużo, możemy o kims zapomnieć iznowu zacznią się kłótnie, ktoś będzie pokrzywdzony, dlatego już nie zmieniajmy ideii forum i zostawmy to tak jak jest:), a tak apropo masz jakieś nowe adresiki?:) bo ja niestety nie:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea pisałam do Ciebie dwa razy i dwa razy wysłałam zaproszenie. Razem z Tobą prosiła o zaproszenie Nice_Girl i ona już z nami jest. Nie rozumiem jak mogłaś je przeoczyć, bo na pewno Ci wysłałam. Może je wywaliłaś. Jeśli chcesz mogę Ci je wysłać ponownie, podaj tylko maila. Jeśli chodzi o wypowiedź koleżanki mini kini to masz kiepskie info o forum. Nie wiem skąd to wzięłaś, że ostatnia wypowiedź na forum jest z sierpnia. Dziewczyno my tam cały czas gadamy, ale nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w rozmowę. Dla ewentualnych osób, które rzucą się na mnie w tej chwili. Nie odpowiadam na żadne zarzuty, obelgi itp, więc nie traćcie energiii. No chyba, że chcecie sobie pogadać dla lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Do wszystkich!! Mam do was prośbe - Wklejajcie adresy firm albo adresy stron tylko wtedy gdy wam coś przyślą. Przez wklejanie wszystkiego co znajdujecie jest tylko zamieszanie. Ja będe wam wklejała adresy tylko sprawdzonych firm....Jak bedziemy tak robiły to przynajmniej zawsze jest większa szansa że ktoś coś dostanie. Jak ktoś napisze do jakies firmy i od razu podaje ją na forum to rzucaja sie na to wszyscy razem a potem firmy odpisuję ze nic nie wyślą bo za dużo mają na raz podobnych meili. Ważna jest jeszcze treść!! Nie podawajcie nikomu jak i co się pisze bo to bez sensu jak wszyscy napisza to samo. Ja jak pisze do jakieś firmy to na ogół nie pisze tego co wszyscy tylko najpierw sprawdzam mniej więcej firme (czytam co maja i co jest celem firmy...) i wtedy układam treść. Każda niech układa cos swojego a nie prosi o to samo!!! Jak np. pisze do firmy kosmetycznej to wymyślam np. że mam jakiś problem z włosami i chciałabym żeby wysłali mi próbkę np. szamponu przeciwłupieżowego, do tego opisuję jakie mam włosy itp... Jak piszecie do wielkich firm kosmetycznych to większość z was prosi poprostu o darmowe próbki...A jak to jest duża firma kosmetyczna to oni mają różnego rodzaju produkty.... Przemyślcie to!!! I starajcie się skupić na jakimś danym kosmetyku a nie na wszystkim na raz. Ja tak robie i dostaje mnóstwo wszystkiego... Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) Jok3r błagam Cię napisz mi dokładnie gdzie Wy jesteście bo od pewnego czasu w zasadzie nie jestem na żadnym forum:( bo nie wiem gdzie Wy jesteście:(, czy to jest to grono? czy jeszcze coś innego, proszę prześlij mi zaproszenie martens90@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno można pisać do SDPL, eris, ziaji, marinex. w tamtym tyg odpowiedzieli pozytywnie i przysłali mi perdółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3er za co myslisz że się zaraz wszystkie na ciebie rzucimy i będziemy cie chciały zlinczować czy co? bejbe my mamy kulturę (przynajmniej ja) więc nie ma cie za co atakować, a że masz jakieś tam swoje prywatne forum to nie moja sprawa. Nie dodawaj sobie że od razu się wszyscy na ciebie rzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe jakbyś czytała porzednie wypowiedzi na kafe po tym jak napisałam coś o forum to byś wiedziała o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa__
jaki jest adresik do firmy NIE?bo ja niemige znależć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jokerrr
bejbe hahah co ty sie z choinki urwalas? po co wchodzisz na to forum? przeciez masz SWOJE PRYWATNE hahhaha smieszna jestes joker i tyle;] zero szacunku dla takich osob jak ty;] taka prywatna jestes to sobie sama szukaj adresow a tu nie wchodz sepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poison girl
hejka!!! piszscie do samsunga!!!po trzykrotnym wyslaniu do nich prosby, przyslali mi dzis smycz, apaszke, breloczek, koszulke i taka fajna malutka lampeczke :):):) przyniosl mi to przed chwila kurier ;););) jestem cala happy :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
popieram cię!!!! "bejbe" - to było dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×