Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość katrin22
Słuchajcie nie wierzcie w wypełnianie ankiet za pieniądze!!!!!!!!!!!!!! Zarabiają tylko ci którzy namawiają innych.NIE NABIERAJCIE SIĘ NA TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
A podająć MARYSI292 swojego e-meila sami się prosicie o spamy.Beda wam przychodzi ankiety,wy bedziecie wypelniac a kase za to dostanie Marysia292,bo wy za nia zrobicie brudna robote a ona za namawianie dostanie kase i za wypelnianie ankiet tez dostanie kase,tylko ze wy za nia ankiety wypelnicie:-) Czy nie zastanawia was dlaczego inni sa tacy zyczliwi i niby bezinteresownie chca wam pomoc??nie ma nic za darmo w dzisiejszych czasach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! polecam wam stronke www.badzok.pl ja dowiedzialam sie z niej wielu ciekawych zeczy moze wam tez sieprzyda. i prosze jesli sie bedziecie rejestrowac to w polu adres osoby polecajacej wpiszcie maria.yskawa@neostrada.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
Dzisiaj dostałam smycz z korala:)Wypełniłam jakąś ankiete na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berki
berka a ile czekalas na smycz z korala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
czekałam około 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werano italiano
" 15:59 ssssssssssssssssssssssssss a wy robicie im ciągle reklame ciagle o nich pisząc no normalnie wstyd mi za was" chyba antyreklame, a mi za ciebie wstyd co do topica to zgadzam sie na 100 pier... gowiniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga107
www.badzok.pl wpisujcie serduuszko@op.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka.. ja tez częso dostaje rózne próbki... wchodze na stronki.. i.td.. ostatnio dostałem próbki kosmetyków dla mężczyzn DAX Cosmetix Perfecta No Problem.. wiem ze wysyłają też dla dziewczyn http://www.bacteriakiller.pl/index.html?id=12 to link do próbek tych kosmetyków.. w zaleznośi od płci je wysyłaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... prześledziłam wszystkie strony... Jakże wiele tu było nienawiści i kłótni... Jednak jestem bardzo zadowolona, że ktoś chciał się zająć tymi wszystkimi linkami. Dziękuję za to i mam nadzieję, że dalej wszystko wróci do normy... Pozdrawiam Madzieńka@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga107
napiszcie do mnei na serduuszko@op.pl wyśle wam zaproszenie do konkursu z nagrodami: bransoletkami, smyczmi, i innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariak
Ostatnio dostałem linijkę od urzedu miasta ale takabaaaardzo dużą adres jest własnie na www.free.amciu.com i nie jest spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessgirl
ja też właśnie dostałam próbki z Daxa, żel dla dziewczyn arbuzowy antytrądzikowy i gruszkowy krem na blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
do wariak - to podaj adres i konkretne namiary a nie dajesz mi tu stronke forum....co reklame robisz,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notebook
Supeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Można otrzymać za darmo LAPTOP firmy ACER? Kliknij na ten link i się zarejestruj za darmo: http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=750883 Rejestracja jest po angielsku, ale jest bardzo prosta. Trzeba wpisać: imię i nazwisko, ulica, numer domu, miasto, państwo oraz wymyślić login i hasło. Następnie po zalogowaniu, trzeba przejść do działu REFERRALS. Tam znajduje się Twój unikalny link [taki sam link jak mój tylko inny numer]. Musisz go rozesłać do 18 osób (znajomych, przyjaciół, itp.). Gdy pod Twoim linkiem zarejestruje się 18 osób to otrzymasz LAPTOP firmy ACER zupełnie ZA DARMO. Nie trać czasu to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to troche nieprawdopodobne co mówisz o tym laptopie... Jestes pewna że jak zaprosze 18 osób to dostane neetbooka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _BiedRonKa_1989
Witam!! Chciałabym do was dołączyć, chciałam się również zapytać jaki teskt wysyłaćie do tych róznych firm o przesłanie gadżetów. Mógłby ktoś wysłać przykładowy tekst. Z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bory
mam pytanko co sadzicie na temat JOIKO chce wspopracowac z ta firma jak oceniacie produkt jak i dystrybutra ???? plis zalezy mi na tym dzieki na posty na mala error244@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_buzki
hej dzieczyny moge sie przyłonczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiank1...
Wzamian za adresy na smycze, kubki, koszulki, długopisy moge kliknąc , zagłosować, skomentować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123hh6
Zapraszam na nowe forum o próbkach i gadżetach www.gadzetyiprobki.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×