Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość babola
Lollka - bingo! mialam to samo...ale juz jakos troche przechodzi...masakra to jest... a najgorzej blo jak w to wierzylam,ze naprawde jestem taka slaba.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GOFI
nie czytalam wszytskich Twoich postów, ale trafiłam akurat na ten, gdzie piszesz o nalocie na języku. Biały nalot na języku to może być kandydoza-grzybica układu pokarmowego, która właśnie powoduje depresję. Tu masz wszystko opisane: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1974873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
czy nerwica objawia sie tez brakiem apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yack35
U mnie nawet doszlo do tego ze sam zglosilem sie na kolonoskopie,zrobilem na wlasny koszt rezonans glowy i kregoslupa potem byla gastroskopia ,badanie zywej kropli krwi ,analiza pierwiastkowa wlosow, apiterapia i cholera wie co jeszcze--- a nerwica jak sobie byla tak jest i na razie nie widze zeby zamierzala dac mi spokoj--odszedlem z pracy--nie moglem dluzej wytrzymac w tym halasie-pracuje z dziecmi na basenie wiec wiadomo jaki tam jest "mlyn"---jedno wam powiem---minely dwa lata --a ja wogole nie jestem madrzejszy --ciagle mam wizje ze to jakas choroba ktorej nikomu nie udalo sie zdiagnozowac i ze niedlugo umre--mam zone i corke--wiec nie chcialbym jeszcze umierac --moze jeszcze dam rade...Pozdrowionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ? skoro wszystkiego próbujecie i nic to dlaczego nie pojdziecie na psychoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała smutkaska
Objawy mojej nerwicy były najpierw takie..drzenie rak, potem potliwośc nóg, a teraz potliwoliwośc pod pachami..jest to dla mnie bardzo uciazliwe ...dbam o higiene ale z byle jakiego powodu poce sie i czuje ten wstętny zapach ;9, niby jet udowodnione że zapach potu jest neutralny ale to nieprawda...mimo iz myje sie kilka razy w ciągu dnia zawsze jest tak samo... Boje się przebywać między ludźmi, dostaje chyba jakies psychozy..serce mi mocniej bije, i cale ciało płonie...biore jakies ziołowe leki na uspokojenie ale nie sa skuteczne ...myslałam nad pójsciem do psychologa..ale wstyd mi, i zresztą prywatne wizyty odpadaja bo nie mam tyle pieniedzy na taka inwestycję, ciekawe czy psycholog przyjmuje na kase chorych ???Boże co ja mam robić..nie moge już wytrzymać ...obcowanie wśród ludzi dla mnie jest uciazliwe ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ania
Mala smutaska wedlug mnie takze najlepsza jest psychoterapia, na psychoterapie mozna isc na kase chorych:) najpierw musiasz wziasc skierowanie od lekarza lekarza rodzinnego do psychiatry bodajrze a on dopiero kieruje cie do psychologa, wiem bo sama to przeszlam aczkolwiek nie mam nerwicy , jestem neurotyczka:) ale najlepiej poszukaj innej poradni np mlodziezowej itp lub rodzinnej takie sa najlepsze jesli studiujesz to uniwersyteckiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ania
Maryla nerwica objawia sie tez brakiem apetytu tak jest w przypadku mojej mamy...ale nie sugeruj sie tylko tym objawem, diagnoza najlepiej jesli pochodzilaby od psychologa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
UMNIE SA TEZ DZIWNE OBIAWY UDEZENIA GORONCA I NAGLE JAK BY MI KTOS WBIJAL IGLY W TWASZ CO 5 MINUT I TE ZAPADANIE SIE CIEKAWE CZY NERWICA TAK SIE OBIAWIA NIE WSPOMNE O ZAWROTACH I OTEPIENIU BO TO JUZ ROTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ania
kama ja mam uderzenia goraca od dawna i to niekoniecznie musi juz byc nerwica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ania
moze to byc inne zanburzenie albo poczatek nerwicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babola
a ja mam ciagle ciezka glowe...i uczucie jakby mi ja ktos ciagnął do przodu.... dziwne na maxa :P ogolnie mam uczucie jakby ktos mi siedzial na plecach i pchal do przodu...i jakbym miala sie zapasc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie babola choc uciazliwe i meczace - dasz rade silna kobieta z ciebie ! prawda?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie moje kobietki !!!dreczy mnie takze takie jakby ciagniecie w okolicach pluc do gardla ogolnie w klatce piersiowej jest to jakis punkt ktory ciagnie jakos dziwnie albo w dol albo w gore podobne uczucie jakbym byla przeziebiona cos takiego i to co chwilke zmienia miejsce, pozniej przechodzi to nawet w reke skumulowalo sie to w jeden punkt i ciagnelo i boalo jakby siniak (ale uczucie takie jak ma sie siniaka i na niego naciska wtedy wystepuje taki bol) a mnie tyo samo tak zaczelo bolec bez dotykania, poprostu kumuluje sie to w roznych miejscach i odczuwam dziwny bol, zaczelam nawet zauwazac ze bola mnie lydki czasami skurcz a czasami ostry bol ale trwa krotko caly czas zas mam odczucie jakby reumatyzmu, ale czuje w miejscach gdzie zyly sa widoczne tzn pod kolanami, na lydkach i w miejscach gdzie sie pobiera krew dziwne pulsowanie i tez czasami ciagniecie jakby z bolem trwa krotko i wystepuje co jakis czas w innych miejscach.To nie jest bol ktorego nie mozna wytrzymac lecz dokuczliwy , zaraz zaczynam myslec ze to jakis zator lub cos tam ...dreczy mnie to do tego te dretwiejace palce u nog i rak, czasami odczuwam pieczenia pod paznokciami - moj kolega sadzi ze tak samo mial przy nerwicy kiedy mial okres silnych atakow, ale mi tak ciezko w to uwierzyc kiedy to sa tak rozne i dziwne bole juz mnie chyba wszystko bolalo i boli od czasu do czasu, moja doktor rodzinna nawet mnie nie sluch i tez powiedzial mi ze wyladuje w wariatkowie, ale jak tu sie nie przejmowac kiedy ten bol sie odczuwa PRAWDA??? Czy ktos mial podobne odczucia i bole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam jeszcze dopisac ze ten ciagnacy bol przechodzi czasami wzdluz klatki piersowej poziomo jak boli punkt na prawa piersia do idzie do pachy i po drugiej stronie tak samo czasami odczuwam lopatka jak mnie boli lub piecze,czesto tez mnie piecze w mostku i w klatce piersiowej z uklociami lekarz mi powiedzial ze to od zoladka moze byc dal mi jakies tabletki na refluks w tygodniu mam gastoskopie, bo pieczenie to wiecie na co to jest nie musze poisac i wtedy ogarnia mnie lek ktory paralizuje i dzieja sie ze mna dziwne rzeczy,ale zauwazylam ze bardzo czesto boli mnie pod lewa piersia czyli zoladek i chodzi pozniej to po calym ciele takie dziwne uklocia.Moje kochane macie cos takiego tez zdarza sie wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
Julcia20 ja tez tak mam ze mnie boli pod łopatka boli mnie pod kolanami i w zgiecach rak i mam sztywne rece własciwie pod kolanami to mnie tak piecze ale czasem tez boli i czasem kluje mnie w wezlach chlonnych przynajmniej tak mi sie wydaje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
CZARNA -ANIA I BOBOLA POWIECIE MI TE UDERZENIA TO MASZ CODZIENIE BABOLA A TE ZAPADANIE TO MASZ TEZ CODZIENIE BO JA TE OBIAWY CO MAM TO CODZIENIE A CZY ZAWROTY MACIE TEZ I OTEPIRNIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
PRZEC ZYTAJCIE SOBIE TO- 4. Zaburzenia somatyzacyjne. W tych zaburzeniach nerwicowych chory odczuwa liczne fizyczne dolegliwości, które nie znajdują potwierdzenia w badaniach dodatkowych (EKG, USG, RTG, tomografia). Objawy te mogą obejmować: - kłucia i kołatania serca, - napady duszności, - zlewne poty, - dławienie w przełyku, - pobolewania i wzdęcia brzucha, - utrzymujące się biegunki, - zawroty i bóle głowy. Chory zwykle nie jest świadomy podłoża psychicznego swoich dolegliwości i szuka pomocy u kardiologów, gastrologów, neurologów – niestety bezskutecznie. Wywołuje to u pacjenta niepokój i napięcie psychiczne, przygnębienie, kłopoty z zasypianiem. Prawdziwa przyczyna jego stanu zdrowia leży w psychice, która wpływa na pracę narządów wewnętrznych. Dawniej zaburzenia somatyzacyjne były nazywane „nerwicą serca”, „nerwicą żołądka” itp. Zaburzenia nerwicowe to najczęściej występująca grupa schorzeń o podłożu psychicznym. Szacuje się, że na zaburzenia lękowe cierpi co piąty Polak – czyli blisko 8 milionów osób! Większość przypadków nerwic pozostaje niewykrytych bądź niewłaściwie leczonych, wiele osób, którym można pomóc nie trafia do psychiatry ani psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Rosa... Ja mam 22 latka i jakies 3 dni temu mnialam podobny atak na ktorym wlasnie lekarz stwierdzil ze to nerwica.., ale ja w to nie wierze Bo teraz siedze w pracy i umieram poniewaz ten atak ktory zsciol mnie z nog i doprawil o okropne bicie serca byl tylko i wylacznie spowodowane objawem nadchodzacej grypy Ten debil przepisal mi jakies psychotropny o nazwie BELLERGOT::( KAZAL ZREC niech sa to wpierd............ Tak na prawde to my wszytskie jestesmy zdrowe tylko oni faszeruja nas tabletkami i kieruja naszym umyslem A pozniej robia z nas wariatow:(niestety tak teraz jest Dlatego ja sie nie bede leczyc na zadna nerwice Bo nie mam zadnych problemow Fakt faktem ze czasmi jestem nerwowoa i szybko mnie zdenerwowac Ale to juz nie jakis powod zeby ze mnie robili jakiegos wariata!!!!Tak to sie szanuje czlowieka i jego zycie w dzisiajszym swiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
Lokóweczka zastanów sie nad tym co piszesz bo pier...dolisz..a jesli nie to wpieprzaj bellergot który nie jest psychotropem i nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
poza tym nie wiem czy wiecie ze odchodzi sie juz od terminu nerwica..Przyczyna nerwic sa rozne zaburzenia osobowosci (nie porównywac ze schizofernia czy psychozami!!itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
i nerwica nie jest choroba tylko zaburzeniem!!a to jest roznica, nieleczona, bagatelizowana moze sie rozwinac (choc nie musi) powaznie utrudniac zycie i rujnowac zdrowie.Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Sluchaj kazdy tutaj wyraza swoje zadnie wiec nie cwaniakuj A po drugie znam duzo luzdi ktorym nic nie bylo A przez wlasnie takie stwierdzenia lekarzy zaprowadzilo ich do grobu Tak wiec jezeli ty nie wiesz co sie dzieje to nie zabieraj glosu bardzo cie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
wiem wiecej od ciebie znerwicowana panienko , przyszłas i pieprzysz poprostu !!!!!!nie znajac tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
byłas kiedys na oddziale leczenia nerwic , rozmawiałas z pacjentami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
No i po co sie tym chwialisz Ja nie jestem znerwicowana panienka Tylko w tym momecie ty pokazujesz swoje nerwy Tak wiec popatrz najpierw na siebie a pozniej na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
A po drugie jak nie zrozmialas o co mi chodzi to przeczytaj jeszcze raz dokladnie to co napisalam i wtedy sie zucaj Bo tak bez powodnie wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
nie znosze jak ktos kto nie zna temtu tylko "pływa w temacie" z przekonaniem madzry sie na forum - niekompetencja i głupota zawsze wkurza ale ok! masz racje pisz sobie co chcesz mam tylko nadzieje ze wiekszosc forumowieczek ma swoj rozum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana problemem
no wiec sama widzisz Lokówko ze nie masz nerwicy to skad mozesz wiedziec o co biega ..ja sie niczym nie chwale to nie jest temat do chwalenia a bardzo przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
No i po co sie denerwujesz co??po co Kazdy mysli co chce i kazdy ma inne doswiadczenia Wiec dlaczego nie mozna tego wyrazac bo ty sobie tezgo nie zyczsz ,albo po prostu nie akceptujesz innych ludzi zdan, wypowiedzi Ja moze i nie mam doswiadczenia odnoscie tej dolegliwosci I bardzo wspolczuje wszytskim tym ktorzy lecza sie:(na to Ja tez ostatnio mnialam podobany san I okazalo sie ze to nie nerwica Tak wiec na przyzslosc nie wierz we wsztysko co ci lekarze mowia i nie przyjmuj za duzo tab. bo w glowie ci sie calkiem polasuje No i nie denerwuj sie tak za wsztysko Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×