Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raba

zdzieranie starej tapety

Polecane posty

Gość raba

jak szybko i sprawnie zedzeć starą tapete zmywalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Ja spryskuję spryskiwaczem wtedy się namoczy i odchodzi . Zdzieram potem płatami. W niektórych miejscach muszę jednak zeskrobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_24
to zalewzy jaką tapetę miałaś. Jak zmywalną to trzeba zedrzeć tą warstwę elastyczna a papier który się nie zerwał pod nią moczę dużym pędzlem ( takim do malowania sufitów) i za parę minut zrywam ( odchodzi leciutko) a jak miałaś zwykłą tapetę to tylko obficie namoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
dzięki za rady ale idzie ciężko ,wolałabym szybszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapetka
jest taki specjalny zdzierak do tapet - można go kupić w sklepie z tapetami, bardo dobrze się nim zdziera starą tapetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna
O zgrozo.Ja właśnie 2 tygodnie temu to przechodziłam.Tapeta zmywalna trzymała się jak przyspawana. Nie było rady najpierw musiałam zedrzeć tą warstwe elastyczną co łatwo nei szło.Potem papier smarowałam specjalnym płynem do zdzierania tapet, ale też nie szło.Przypadkowo doszło do mnie ,ze najlepiej odchodzi jak posmaruję ją znowu klejem.Może być bardziej rozcieńczony. Wtedy bąbli papier i łatwiej odchodzi. Brr jak ja sobie przypomne to mi aż ciary po plecach przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
kto sie podemnie podszywa...23.34 mnie chodzi o powazną sprawe a nie głupoty...dziękuje wszystkim za rady jakos idzie mi zdzieranie ale ciężko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
myslalam ze ktos oprocz mnie jak widze zna niezawodny a zarazem wyprobowany sposob na pozbycie sie starej tapety jak ktos ciekaw to piszcie odpowim poznie bo strasznie sie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczka120
ja mam extra tapete jest poprostu piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkinson
najlepiej nie tapetować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slusalam, ze sa jakies urzadzenia parowe, ktore paruja na sciane i nawilzaja tapete, zeby sie lekko zdzierala. ale dokladnie nie wiem, musialabys spytac w sklepie z farbami i tapetami. mnie tez to niedlugo czeka, ale malarz sie tym zajmie na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zdzieranie tapet to kuop plyn du usuwania i uszkodz tapete ponacinaj i spryskaj poczekaj az plyn przeniknie i zadziala. a bez plynu ... usun sam winyl a papier namocz poczekaj izejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×