Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

którzy też czasami nie mają z kim spędzić czasu, pogadać o wszystkim, o problemach i dupie Maryni. Tak po prostu, bezinteresownie. Większość moich znajomych oddaje się męsko-damskim animozjom, a to się żenią, a to rodzą dzieci, a to rozwodzą. I nikt już nie ma czasu i ochoty, żeby się wybrać na spacer, kawę, kabaret. Co za czasy, co za obyczaje ;) Ja rozumiem, że wyścig szczurów, że ważniejsze mieć, niż być, ale szukam w tym tłumie podobnych do mnie osób, dla których to wcale nie jest najważniejsze - bo wierzę, że takie osoby istnieją, tylko cholernie trudno je spotkać. Więc jeżeli macie podobną refleksję i chcecie pogadać, a może z czasem się zaprzyjaźnić i spotkać w realu - piszcie. Może uda nam się razem zebrać grupę pozytywnych ludzi, którzy z dystansem podchodzą do siebie i życia i nie dają się zwariować :) Nie wiem, może i są gdzieś podobne topiki, ale nie mam siły przedzierać się przez to wszystko. Więc jeżeli gdzieś jesteście i czytacie - dajcie znać :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooonoga
ja jestem z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak bardzo
chciałabym mieszkać znów w wawie :( a nie w tym głupim Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilnośc
ja też jestem z wawy, ale chyba dałam sie zwariować popapranemu życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'a ja tak bardzo\' - zbieraj manatki i przybywaj ;) i wymyśl jakiegoś fajnego nicka, bo jak mam do Ciebie mówić? \"a ja tak bardzo\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - ale pewny/-a nie jesteś? - przecież zawsze możesz się mylić.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak bardzo
10ty mc czekam na przeprowadzkę i nic :( mieszkałam w wawie ponad 6 lat.. tu mieszkać muszę. nie cierpię jak poznaniacy mówią, a fuj. wciąż tylko "tej" wrr tej srej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak bardzo
praca Lubego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh... no tak... trzeba było sobie warszawiaka poszukać ;) ale miłość nie wybiera ;) coś mam słaby odzew - ale na szczęście zawsze stawiałam na jakość, nie ilość :) długo jesteś na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez jestem z warszawy czasem takze szukam osob do pogadania o tym i o innym:) wszystko pedzi jak szalone:) mam nadzieje ze rozkreci sie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka widzę, że Ty też tu nowa jesteś? i jak Ci się forum podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za mandrony
Domyślam się, że jesteś samotną Panna, która nie może pojąć, ze dla koleżanek ważniejsze jest życie we dwoje, dzieci, rodzina Niż pieprzenie o tzw dupie marynie z panienką Co chcesz żeby ktoś Cię pocieszał zaprosił do kina Dziewczyno ile Ty masz lat Poszukaj sobie lepiej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa i w sumie jakos ciezko sie gdzies wgryzc:) najciekawsze tematy prowadzone sa od wielu miesiecy a tam ciezko wejsc i sie utrzymac natomiast nowe szybko padaja mam nadzieje ze ten przetrwa:) a co do podobania to jest mile zaskoczona niektorymi wypowiedziami natomiast wiele jest jak wszedzie zupelnie niepotrzebnych :) ale generalnie pozytywnie wszystko a tobie jak sie podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak w życiu - trzeba umieć wybierać. są wątki głupie i bez sensu, ale są też takie, że można się nieźle zaczytać i dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć i poznać wartościowych ludzi. ale masz rację, w długie wątki trudno się wkomponować. wypadałoby się zapoznać z całą historią, a na to... kto ma tyle czasu, żeby czytać 148304 wpisów? :) generalnie jest ok, tylko trochę irytują mnie \"bohaterki / bohaterzy\" z pomarańczowymi nickami, którzy pozjadali wszystkie rozumy i myślą, że \"anonimowo\" mogą Ci wygarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje:) ale to jak wszedzie pojawia sie i tacy:) czytalas moze \"przy kawie\" o forum tam wlasnie jest pare slow dotyczacych ludzi ktorzy anonimowo sla jakies pojazdy - to satysfakcja dla ludzi o niskim poziomie inteligencji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?.. dlatego mało mi to robi, w sumie spodziewałam się takiego pomarańczowego zawodnika wcześniej czy później. ale nie zamierzam się na tych wpisach skupiać, bo to nie oni są moją grupą docelową. tak, czytałam ten artykuł. trochę może wyidealizowany, ale generalnie też bym tak chciała mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa miec cala wielka ekipe :) jednak ciezko jest cos takiego stworzyc a czesto nawet uszanowac do wielkich przyjazni trzeba dojrzec niestety czesto doceniamy cos dopiero po utracie ja w swoim zyciu tez nie potrafilam przestac dbac o przyjaznie kiedy pozornie wydawalo mi sie ze nie mam na nie czasu teraz bardzo tego zaluje i staram sie naprawic bledy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti-Bielany
Hej wszystkim:) chętnie się dołacze do Was:)witaj ninna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti-Bielany
zmijka ines mieszkamy w sasiednich dzielnicach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę jesteśmy topograficznie rozrzucone, ale centrum jest jedno ;) witamy nową duszyczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombi
hello, ja tez jestem z wawy:) i tez poszukuję kogoś z kim można by było się czasem gdzies wybrac i pogadac normalnie, a nie tylko o sprawach zawodowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×