Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

pada pada a ja mam jasne spodnie :O :( Ja wciagnęłam serek waniliowy, potem mam w planie kanapkę z szynką i papryką i zaleję to gorącym kubkiem. Wróce dzis późno a nie mam zamiaru głodować ;) no i teraz obowiązkowo mała czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam skoczyć do sklepu po pare rzeczy, ale w końcu nic mnie nie goni :P Katuję sąsiadów Psycho Popem Pudelsów (i śpiewam sobie:classic_cool:) i jest bardzo si :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę!! padliście? Ja już po zakupach i sałatke z avokado zaraz będę wciągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka -> Ale ja mam wrażenie że ta seria nie leciała w Polsce. Jest 9 sezonów a u nas leci 7 seria !!! Nadal nie chce wyemitować żadna telewizja 8 i 9 sezonu :( Pamiętacie że D.Duchovny grał w Twin Peaks.... Blondi -> Piasałaś że popłakałaś sobie - czy to jakoś rozładowuje emocjonalnie kobietę jak sobie pobeczy ?? Angel_81 -> Ta pani to jeszcze tu wróci ?? Czy już wymiękła ?? Ufff zaraz koniec pracy - jupiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic - rozładowuje tym bardziej jeśli się płacze ze wściekłości i bezsilności :P Kobieta spojrzy potem w lustro i stwierdza, ze szkoda oczu, doprowadza się do porządku...ja utwardzam skorupę i idę naprzód...a powód łez ma przejebane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi 4 U 🌻 🌻 🌻 Mam identycznie - wyje a gdy emocje opadną poprawiam pancerzyk, pudruję nochal robię dobra minę do złej gry i idę do ludzi mimo iż w środku jeszcze czasem coś boli... do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestańcie się baby całować... bo będzie padać... zresztą już pada :P idę do domu. bez sensu. Blondi, wspieram w depresze. trzeba by ją zatopić tylko kurfa kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pomyślcie czy się znajdzie jakiś termin i Ninna też 👄 skoro i tak pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przez Blondi, jakaś taka całuśna się zrobiła ;) oj, mnie się będzie ciężko umówić... we wtorek mam badania okresowe, w środę fitness. ale może to dobrze, żem bizi, może będę mieć mniej czasu na myślenie o głupotach (czyt. beznadziejności życia i tym podobnych klimatach) ;) jak tam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokro i sennie :O Wczoraj byłam w IKEI i wróciłam padnięta a tu zamiast mozliwości wyspania się pobudka i do pracy :( no i ta pogoda :( :( a u Ciebie?? Ninna a zamiast fitnesu czy nie możesz raz poćwiczyć w naszym towarzystwie mięśni piwnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No pogoda wstrętna, ale proszę na mnie nie zwalać, bo takie były zapowiedzi :P Ja w przyszłym tygodniu to już chyba we Wrocławiu będę... a w tym to już limit piwa zrobiłam :D wczoraj sie naprułam z Zaplutkową załogą :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi>> ja koleżanki nie poznaję ;) jak tak można się poniewierać , Ty albo pijesz albo trzeźwiejesz :P a ja mam ochotę kogoś skopać - naprawdę, jakoś wzrósł mi poziom agresji... chyba kawa była za mocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam podniesione ciśnienie przez promil męskiej części społeczeństwa 😠 wiec kawa w tej sytuacji by mnie zabiła... Mdli mnie od tych i tamtych promili :D;) wczoraj super mi browarek wchodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"depresiary\" - pogoda do dupy ale czekam na polską jesień - mam nadzieje że nadejdzie...w tamtym roku też tak było a pózniej jeszcze przyszło kilka cieplych dni i troszkę zimniejszych nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Stic 🖐️ Ja całkiem dobrze dziś funkcjonuję, na razie... ach te zmienne nastroje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpię na siedzaco - nie jestem w stanie nic zrobić non stop ziewam i myślę tylko o spaniu :( porazka!!! Stic zerknęłam wczoraj na kawałek X Files po 23 - jakoś tak - i jestem pewna że już widziałam ten odcinek, to chyba nie jest nic czego przedtem nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dżizaz tym mozna straszyć dzieci :P Ja się znów objadłam :D Koniecznie muszę w końcu zacząć prace!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina gratulejszyns :) Blondi - ale masz już coś czy by zaczać musisz najpierw znaleźć ;) Ja czytam Politykę i coś mnie za gardło ścinęło - polecam artykuł \"dzieci Hioba\" - straszne :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na info od szefa, ma się rozkręcić w połowie września lub początek października... tyle, że to taki oszołom, ze powinien mnie chyba zatrudnić już od samego początku, żeby to zaczęło w ogóle funkcjonować...:o Ale podchodzę do tego projektu w wersji optymistycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bliżej terminu tym bardziej jestem podekscytowana i mam nadzieję, że wypali i wszystko dobrze pójdzie... A jak już dobrze pójdzie to my też pójdziemy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, a co to za job? a na obrazkach widzę, że też się wcale nie znasz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym jakiś pejzaż :P albo kwiaty np. słoneczniki :D O jobie opowiem jak już będę miała umowę, bo na razie ciekawie się zapowiada, ale papier nie podpisany to nic nie ma na ten moment :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kwiaty\", \"sloneczniki\", \"pejzaze\"... czyli habazie jednym slowem? ;) dobra, sluchajcie, w kwestiach przyziemnych musze kom kupic bo mnie sie moj siemens sypie. co polecacie? mial / ma ktos nokie 1110?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×