Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

kurcze ja to cytologie conajmniej co rok robie, a oni napisali, że co 3 lata... No jak się ma stałego partnera to na 99% można być spokojną ;) O szczepionce mama mi mówiła, ale nie kojarze czy już u nas dostępna, bo kurwa w polityce się po raz tysięczny aborcją zajmują 😡 a wydali by kase na to co potrzeba pętaki pieprzone!!! się znowu uniosłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie miałam tylko badania \"dotykowe\" piersi i węzłów chłonnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też, zawsze to już jeden kłopot mniej... acha, Śliwka nie jedz Ty Knorra wynalazków, ja Cię proszę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna byłam.... Przepraszam już nie będę 🌻 Idź Blondi na usg!!! Ja jestem najlepszym przykładem że \"macanki\" to nie wszytko. W zeszłym roku miałam taką jazdę że już testament pisałam.... A dotykowo było ok ;) ?Na szczeście skończyło się na starchu. Moja lekarka powiedziała że lekarze są przerażeni iż drastycznie obniża się wiek zachorowań na złośliwe nowotwory piersi :( W Damianie gdzie chodzę - \"rekordem\" była siedemnastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś kochanie przykładem, bo nic Ci nie było ;) Myślę, że przy okazji kolejnej wizyty zapytam lekarza o taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... bo ja tez zawsze chodze tylko na \"macanki\".. ale moze sliwka mnie przekonalas... kurde... musze sie dowiedziec, jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho!! zaczyna się nakręcanie psychozy :P Jest wszystko dobrze. Wyobraźcie sobie, że ostatnio niedaleko nas spadła ta awionetka to co ja mam teraz z domu nie wychodzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zawsze uspokoajno że dotykowe badania w moim wieku wystarczy... Guzik prawda! Jak się ma możliwość od 20 roku życia raz do roku powinno się robić usg. Lekarz w zeszłym roku to potwierdził - to daje 100 % pewnosć że niczego nie przeoczysz. Potem po 30 mammografia też raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o nakręcanie, ale w sumie skoro stać mnie na to by wydać na biustonosz 300 zł to chyba też nie będę załowała kasy (80 zł) na zdrowie tego co w tym biustonoszu mam ;) Na awionetkę nie miałaś wpływu :P A tutaj prawie wszystko zależy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co już mnie wszystko boli i jestem umierająca :o :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka--> ty nie jedz tego swinstwa tym sie bardziej mozna zatruc niz nakarmic ...fujjjj...pozatym od tego gowna sie tyje okropnie...bo takie cholrstwa maja duzo sodu i same jakies srodki spulchniajace, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie krzyczcie tak na mnie :( a Wam się nigdy nie zdarzyło wtrachnąć kubka??? W domu czeka na mnie leczo z cukini :) zrobiłam wczoraj calutki gar i już się nie mogę doczekać kiedy go dopadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło wieki temu, gdy człowiek młody był i głupi :P Teraz nie używam żadnych takich badziewi, bo tam glutaminiany pchają. Sosy do sałatek sama robię, przyprawy też komponuję, koniec z torebkami :D A ja właśnie robię niemiecką kartoffeln salad, bo mie się zachciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos \"stelaży\" to ja nie lubię ich strasznie :o zawsze jak tylko wracam do domu szybko zdejmuję. Kiedyś mnie Radzio rozbroił( gdy jeszcze nie zdjęłam) mówiąc: a po co masz to na sobie? :D się chłopak przyzwyczaił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuuuuuraaaaaaaaaaaaaa :) :D Właśnie moja księgowa zadzwoniła do mnie i zapytała czy wiem że mam jeszcze 7 dni urlopu wypoczynkowego, który przeszedł mi z zeszłego roku :D NIE WIEDZIAŁAM!!! Uwielbiam tę kobietę ;) ja nie wiem jak ona te urlopy liczy ale zawsze mam więcej niż wynika to choćby z kodeksu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gdzie się kochana wybierasz? ;) Ja za 3 godz mam pociąg do Wrc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z uwagi na to że mieszkam na końcu świata ;) i dojazd tam zajmuje mi co najmniej 6,5 godziny. Pewnie po prostu kilka razy wyskocze na przedłużony weekend w rodzinne strony :) Szczególnie że mam tam i trochę znajomych no i rodzinka moją kochaną :) A Ty na ile emigrujesz do Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby Warszawianka
no trafiłam, witam Was cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas czyżby warszawiankę, w końcu trafiła :) Śliwka, no co Ty!! :P Słuchajcie zwijam się na pociąg, miłego weekendu 🖐️ 👄 oczywiście będę zaglądać jak dojadę :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×