Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Nie przypominam sobie, zebym Ci na jakikolwiek temat marudziła, Ninna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z narażeniem życia stwierdzam że Piraci powoli przekształcają się w Archiwum X...a Deep coraz słabszy...moja ambiwalentna opinia...Norrington nawet nieźle wypadł - troszkę skruwysyńsko - ale rzeczywiście ta postać to ciekawiej rozwinięty wątek. No i Bosman Gibbs ze swoimi alkoholowymi bajeczkami jest bezbłędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - już pomogło znacznie mi lepiej przynajmniej ktoś przestał stepować ;) Blondi - myślisz że wytrzymałabym do wieczora?? A tak ciepły swetr, gorąca herbatka i już nie zdycham . Stic>> Depp był tak samo genialny - tylko że to juz nie było zaskoczenie więc stad pewnie te Twoje odczucia. Norrington ma w sobie potencjał do wykorzystania :P Natomiast Boski Orlando i Piękna Kiera też się spisali i wreszcie nie byli tłem! No a Latający Holender - normalnie od razu musiałam zjeesć owoce morza tak ta ekipa podziałała na moją wyobraźnie ;) Co do Zagubionych - byś się nie zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem w zarysie co jest w bunkrze tylko nie wiem czy w końcy to się wszytko wyjasni w III częsci. Przy Centralnym już wiszą reklamy odnosnie III części Zagubionych. Kera i Bloom dla mnie tak sobie. Latający Holender ma nawet cieakwą ekipę ale za mało tzw charaktrtystycznych postaci oprocz gościa z gębą rekina i tego co mu głowa sama chodzi. Reszta przypomina rafy koralowe. Sam statek jest odjazdowy :) Na czym byłaś ostatnio jeszcze w kinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie ukryte w słowach - naprawdę polecam i lot 93 - o tym chyba pisać nie muszę.... Teraz myśle o Placu Zbawiciela i Ciało za Milion no inadal chcę obejrzeć MIAMI VICE :) tyle na razie przychodzi mi do głowy A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się na \"Życie ukryte..\" i \"Kobieta w błękitnej wodzie\" no i może na \"S@amotność w...\" ale zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak \" Kobietę...\" muszę zobaczyć - choć zjechali ten film jak nic :( Zajawki mnie zacheciły :) no i w ogóle ten gość nie bardzo wiem jak pisze się jego nazwisko - tworzy fajne klimaty :) OSADA np - dla mnie miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie z tego
forum nudziarze -nieudacznicy i udajcie się na te nudziarskie pogawędki poza forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olać gada. kto widział wczoraj Taniec z gwiazdami? - konkretnie chodzi mi o cycek Małgorzaty Foremniak ;) hehe ;) niezła wtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię Foremniak bez względu na to co robi z cyckami :P Ja wczoraj po dobijającym dniu w pracy (wróciłam do domu po 20) poprawiłam sobie humor ogladając \"Ledder 49\" na Polsacie z moim osobistym faworytem ;) Phoenixem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foremka się ostatnimi czasy zachowuje podobnie jak kretynka Skrzynka... Piernik-dzidzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wole już Skrzynecką - pasuje do tego tańca z gwiazdami bardziej niż mongoł Mołek :P tylko faktem jest że 20 lat to ona już nie ma... Foremniak to taka typowa rycząca 40... Szkoda mi jej bo jest żałosna a po wysłuchaniu wywiadu z nią stwierdzam że jest też głupia jak but :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cała trójeczka mnie wpienia :P W ogóle to nie lubię kobiet :D Kurczę moja przyjaciólka wylatuje jutro do Anglii :( Ale pewnie będzie jej tam lepiej niż tu...ech... Acha a Urbański to dopiero debil :o Psują mi oglądanie Tańca i dlatego wczoraj nie oglądałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci że widuję go często w realu ;) i naprwdę facet jest niezły :) choć w TV wygląda na gejopodobnego ;) Przystojny mężczyzna - taki typ jak z reklamy gazety dla japiszonów ;) Mnie baby też wkurzają a te o których wyże to w szczególności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same odszczepieńcy i samotniki
się połączyły i teraz są hardzi hahahaha:) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledader 49 - i polskie tłumaczenie \"Płonąca płapka\" - żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - nie widziałem sutka Foremniak a wszędzie się o tym mówi - przegrałem życie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie on absolutnie nie jest w moim typie i te jego gadki :o Stic, ja też nie widziałam ;) Poza tym, zobacz my tu wszyscy przegrani z tego topiku :P buhaha, dobrze, że niedługo wieczorynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Weź mnie nawet nie denerwuj 😡 No mogli już pokazać tego gostka z bunkru...no ale nie odpuszczam i będę oglądał III serię z uporem godnym buddyjskiego mnicha. Dzień dobry wszytkim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw obejrzyj drugą - przecież trzeciej to jeszcze chyba nie nakręcili :P :( Ale zwróć uwagę na to że jest Ci łatwiej niż mi... Ja 1 widziałam w zeszłym roku i musiałam czekać sporo zanim zobaczyłam 2 a Ty wczoraj skończyłeś oglądać 1 a pojutrze masz już emisję drugiej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Państwu :) Śliwka jeśli chodzi o nerwowość to m,nie wszystko denerwuje ;):P Właśnie sobie przypomniałam,że zrelaksowałoby mnie np takie malowanie na szkle lub zabawa z modeliną, muszę to przemyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×