Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

to co czekać na Ciebie z tym filmem? Czy wybierzesz się np w ten weekend? Ja jutro pójde na CIAŁO.... O fuck jak mnie denerwują Ci moi studenci takie to mało pojętne a pewne siebie :O Klasyczny przerost formy nad treścią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpóźniej w środe wracam...jeśli mi zagwarantujesz,że napewno idziemy razem na ten film, to już tu nie będę szła, ale jeśli jest jakieś ale...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko mam się deklarować i to pisemnie ;) To nie leży w mojej naturze..., takie zboczenie zawodowe. Niestety nie mogę dać gwarancji że np. we wtorkowy wieczór nie poczuję niezahamowanej chęci obejrzenia bajki o nimfie.... Jeśli będziesz miała okazję iść - idź jeśli Ci się nie uda może wtedy wybierzemy się obie :) OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę mówić za siebie. Jestem niecierpliwa i zwykle oglądam filmy zaraz po premierze. Stad nie mogę obiecać, ze wytrzymam do np. czwartku :( szczególnie że juz od jakiegoś czasu czekam na ten film. Gorzej chyba by było gdybym napisała że pójde z Tobą a potem bym Cię wystawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no oczywiście :) Tym bardziej,że już kiedyś się ze mną umawiałaś, że jak będziesz na jakiś film szła (nie pamiętam co to był za film konkretnie) to dasz znać i dołączę, po czym kolejne info było już po seansie :P Stąd moja prośba o ewentualną deklarację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam :( a swoją ścieżką ja to jako jedyna mam cierpliwość by cokolwiek tu proponować vide: żarcie w Oberży, WOOK w Mariocie itp i brakuje odzewu :P więc że tak powiem przestałam liczyć na cokolwiek :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja... wydawało się, że topik powstał po to, żeby rozszerzyć krąg znajomych, ale nie ograniczać się tylko do rozmów na forum. W efekcie jednak dużo gadamy, a wszędzie łazimy ze starymi znajomymi ;) Chociaż ja mam kontakt z Chiquitą i w sumie kiedy tylko możemy to się spotykamy :) Ale ona olałaza to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz myślałam o niej ostatnio - zastanawiałam się jak jej zdrowie? Olała nas - trudno, tu nic na siłe ;) Może w końcu uda się nam wybrać na jakieś piwo gdy wrócisz? Ja nadal - niczym świadek Jehowy jestem nieustępliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olała nas, tylko forum :P Jestjeszcze na rehabilitacji w Konstancinie. Miala takie przeboje, że nie dziwię się, że nie miała glowy do forum... nawet na gg nie zaglądała prawie wcale. Jedyny kontakt jaki mamy ostatnio to sms. Ale z tego co pisała kilka dni temu, wraca do wawy w połowie września, czyli niebawem :) Piwko, jak najbardziej, jeśli tylko się nie spłuczę na max we Wrocku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 3mam Cię za słowo :) zaprowadzę Cię do knajpki która jest zupełnie nie-warszawska -powinno Ci sie spodobać :) Moze reszta się przyłączy - choć nas zebrać razem graniczy z cudem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targówek29
Hej . Można się przyłączyć do ekipy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem z Bielan (Wa-wa). Czy możan przyłączyć się do waszego klubu? I kiedy wybieracie się na kawę lub piwko :) Chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok pojawię się po weekendzie :) A na razie dziś lecę na wesele koleżanki na 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nastał nowy słoneczny dzień :D Pobuuuuuuuuuuuudkaaaaaaa!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :classic_cool: Blondi nie krzycz ja już od godziny stukam w kalwioaturkę i dziergam kolejną opinię :( Ale co tam jestem w super nastroju - byłam wczoraj na koncercie Turanua - bawiłam się wysmienicie i nastrój utrzymuje się do dziś :) A tak w ogóle byłaś już na KOBIECIE W BŁĘKITNEJ WODZIE??? Ja jeszcze nie więc może np. w srodę pójdziemy? Cześć nowe - zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Śliwka :) Nie byłam i raczej nie zapowioada się,żebym tu we Wrc szła. Tyle, ze w Wawie będzie to możliwe najwcześniej w czwartek, a może i piątek... Bo mama prosiła,żebym jeszcze została 1-2 dni dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym razem znów nie wypali :P Trudno, żebym nie została z rodzicami tylko z powodu kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolałabym towarzystwo rodziców - film uważany za średni nie stanowi żadnej konkurencji ;) Ja nie wykluczam że znowu jakieś cholerstwo mi wypadnie i dopiero w przyszły weekend wybiorę się na ten film. Więc jeszcze sprawa jest otwarta. Jestesmy w stałym kontakcie wiec jakby co to się umówimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, tym bardziej, że kontakty są mocno ograniczone... Spoko, zatem zobaczymy jak się potoczą sprawy. Jak tylko pomyślę o 5 godzinach w pociągu to mnie skręca :o Dobrze,że jest muzyka i literatura :D Śmigam do sklepu, dziś pomidorową gotuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu też kucharzysz?? A robisz tą swoją z pulpetami - czy z czymś takim - kiedys opowiadałaś o niej, czy jeszcze coś bardziej dziwnego ? Ja robiłam wczoraj knedle ze sliwkami i mam je też na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no w domu też ;) rodzice też lubią jak coś ugotuję, bo to zawsze jakaś odmiana :) Dokładnie, ta z pulpetami :) Tato się ucieszy, bo też mięsożerca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka je śliwki ;) Ja nie lubię takich rzeczy tzn z owocami knedli, pierogów, makaronów, ryżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidzę makaronów na słodko :O ale ryż z jabłkami to bardzo lubię natomiast pierogi czy knedle to raz na jakiś czas - muszemieć smak na coś takiego. A teraz sezon sliwkowy w pełni więc zaszalałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×