Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

A co? nie wolno? :P Tak, przypomniałaś mi, ryż z jabłkami, cynamonem i śmietanką jest si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Blondi , Sliwka--> topic dzieki wam zamienia się w kącik kucharski :P Ja ostatnie parę dni spędziłam w Bystrzycy Klodzkiej. Bylam na kolejnym badaniu tym razem spółdzielni socjalnej. Bystrzyca jest przepiękna, mieliśmy super pogodę, udało także sie nam wpaść do Czech w celu uzupełnienia domowego barku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kucharski :P Wcześniej męczyłyśmy temat filmowy ;) Tak na bieżąco se gadamy... No widzę Landi, że się rozbijasz po kraju i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to bardzo miła część badań...wracałam przez Wrocław :) czeka mnie jeszcze trochę takich wyjazdów...gorzej jest jednak gdy przychodzi do robiebia transkrypcji a ,że zwykle z takiego 1 wyjazdu jest kikla godzin nagran to oznacza prawie bity tydzien siedzenia przed kompem ze sluchawakmi na uszach...budzą sie wtedy we mnie demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja nie mam czasu na obijanie się! w pracy roboty full. prywatnie to już w ogóle zakręt! także... dzieje się ;) landi, miło Cię znów widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna zdradź nam sekrety alkowy :P Diametralna zmiana tematu by była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gotowaniem u mnie tak sobie...zresztą teraz nie mam czasu. W kinie nie byłam dawno. Ale z filmow ktore oglądałam i bardzo mi się podobały to już pisałam wcześniej; Jabłko Adama jest super. widziałam tez fajną komedie na przeglądzie filmó latynoamerykańskich -miłość i sex (chilijska) jest na torrentspy i można ściągnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz sie tym, że ja jeszcze też pracuje ... mimo, że w domu to też czuję sie przykłuta do kompa :( i to jeszcze przez kikla godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się już nie mogę doczekać pójścia do pracy, chociaż pewnie da mi w kość ;) Na razie piszę se mgr i piszę i piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątróbka i frytki...dziwne połączenie... ja w sumie nie mam apetytu...ale ostatnio jeadłam pyszne risotto z krewetkami i gorgonzolą :) mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- takie połączenie serwują w SPHINX i właśnie mnie dopadło na takie żarełko :( A tu jeszcze musze siedzieć i pisać :( a kiszki to mi już marsza grają - ram tam tam ram tam tam :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo, niektórzy to mają dobrze w firmach...kanapki im noszą, w przerwie obiadowej na obiad idą,dla relaxu w piłkarzyki grają... Gdzie tu sprawiedliwość ;) U was tak nie ma? to kiedy Ty jesz Sliwko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Blondi koło mojej kancelarii jest kilka barów ale po pierwsze wszystko jest już w nich wyżarte po 17 ;) a poza tym szkoda mi czasu by o 19 wyłazić i szukać czegoś do jedzenia - chyba że wiem iż nie wyjdę z pracy do 21... W przeciwnym razu wolę chwilę pogłodować i szybciej skończyć pojechać do domu i tam już coś wtrąchnąć :) Niestety kanapek nam nie noszą 0 jest tu w okolicy za mało biur :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliwko :) Widzę, że przeżylaś ;) U mnie szok - moja mama napisała wypowiedzenie!!! Ale to co się u niej działo podchodziło pod mobbing!!! 😠 jestem wściekła, ze jakieś babsztyle się do mojej mamy zazdrośnie dopieprzały, aż bym im nagadała i postraszyła 😡 Co za gnój... nie lubię bab....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry...Magdo M. - i jak tam sprawy mieszkaniowe ?? A nielepiej byłoby Ci znaleźć sobie jakiegoś "pana" i kupować większe mieszkanie od razu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama babrać się nie zamierza...ja na jej miejscu postraszyłabym zołzę, że by tłuste dupsko ob...ła ze strachu 😠 Ale najważniejsze są spokojne nerwy mamy :) Stic a Ty co? wujek dobra rada? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się zapytałem Magdy M. czy nie byłoby prościej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko żartowałam ;) Pewnie, że prościej, ale nie zawsze proste jest znalezienie tego właściwego do zamieszkania i życia :) a jak się znajdzie to też nie jest łatwo :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak.... to było do wypowiedzi Blondi o tym, że jak nawet się znajdzie... itp ;) anyway, kulisy alkowy to nic innego jak tresura faceta. za późno się za to zabrałam, ale lepiej późno, niż wcale :P a moje nastawienie najlepiej obrazuje motylek, który swego czasu chodził po sieci. widzieliście czy wysłać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
nina - wysyłaj bo nie kojarzę :( Blondi - ok Stic - na razie cisza - zapewne przed burzą... Co do śpiewki o facecie z mieszkaniem -jesteś jak moja kochana babcia ona mnie do tego namawia ;) Teraz będzie gorzej bo gdy kupię mieszkanie bedę jeszcze bardziej podejrzliwa że jakiś facet poluje na moją chate a nie na moją skromną osobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - Magdo M. - skoro jesteś sama to może samochód ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co za motylek :D bardzo mocno olewający i wyluzowany ;) Stic a co ma auto do tego? Masz jakąś teorię? Śliwka kumasz coś z tego? Bo ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zapisać się najpierw znowu na kurs :( bo dawno nie jeździłam. Poza tym nigdy po Warszawie.... A w ogóle to jestem kierowcą - model włoski - wydzieram się, jestem niecierpliwa i mam ciężką nogę na gazie. dlatege nie lubie wozic nikogo - jak mam zrobić krzywdę to tylko sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> a kiedy TY tego faceta wogóle upolowałaś bo mi umnkęło ??? Jak spotkałysmy się zimą parę razy to chyba bylas wtedy sama? dobrze pamiętam??? Dawaj szczegóły :) co do tresury służę radą...:) borykam sie juz z takim jednym ponad 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×