Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Zaplutek nic Ci po tym nie będzie poza tym że troche pośmierdzi Ci łazienka ;) Ale skutecznośc tego paskudztwa jest absolutna. Dla mnie to ciężki kaliber - sięgam po chinozol gdy inne srodki słabo skutkują.... Te gwaizdkowa a co i na co tłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową twarz ;)🖐️ No do 22 robota to trochę przytłaczająca wizja faktycznie... No my już z Zaplutkiem się dogadaliśmy, że grzańca walniemy wieczorkiem ku pokrzepieniu i dla zdrowotności :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i marzenie ale... jak obok lezy szarpiąca nera i uwiera w przełyk palące gardło to raczej ja takich marzeń nie mam i nie polecam za duzy dyskomfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale zaczynasz o 20 hehehe co to licytacja? to ja do 5 rano dziś z oczami wielkimi jak spodki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :O a ja mam dość gdy wyłaże o 22 :( jaka 3 ? Inspektor pracy by się ucieszył ;) Przepraszam ale gdie Ty pracujesz? Bo \"pachnie mi to\" znajomą międzynarodową kancelarią prawną.... Ps. Poliglotka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a wpisz tam mój adres i sie okaże że ja mieszkam nie tam gdzie mieszkam! brak mi słow> a po tylu godzinach pracy to na pewno na polski nic nie przetłumaczysz ale na pijacki bełkot na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplutek wpisałam i się zgadza a swój adres wcześniej sprawdziłam i też si :P:P:P:P:P O matko, maskara!! to nawet mój facet tak długo nie siedzi...no i zarabia przy tym odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jak ci się zgadza to idz tam pod wskazany na mapce adres i zrób im grzańca pewnie się ucieszą! Ja tam nie mieszkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policja , prawnik tłumaczka a mówią że same matoły na kafe siedzą~ ide po zakupy zabawiajcie się same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka a w jakiej komórce on pracuje? Tak z ciekawosci pytam. Na marginesie domyślam się ile on musi zarabiać... Byłam na rozmowie o pracę w policji na etacie prawnika.... Usłyszałam kwotę i zapytałam się czy mówimy o kwotach w euro :P porażka i niestety nie ma się z czego śmiać :( Zaplutek - gdzie lezieś z tą chorobą - miałeś się wygrzewać a nie wietrzyć wirusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide! bedę kasłać kichać smarkać na babcie i dziadków w kolejce to oni ostatnio kasłali mi na plecy ide się odegrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×