Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

a ak mnie aresztują za prądkowanie w miejscu publicznym to mąż < brak mi slów> mnie wypuści Ty przetłumaczysz mój bełkot a śliwka wytoczy sprawe o nielegalne zatrzymanie i wywalczy odszkodowanie a Blondi! wesprze mój ułomny umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem zaplutku - jak spotkasz elektorat PiSuaru to też się nie krepuj i kichaj do woli :P Gwiazdka - to przyznam że interesującą pracę ma Twój mężulo :) Mnie takie rzeczy kręcą :) Może ma jakichś fajnych wolnych kumpli w odpowiednim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie!!!!! Śliwko miałam się pochwalić, że sprawa mojej mamy ma szczęśliwy finał:) Szefostwo się wystraszyło, że pismo mamie napisał prawnik :D a to tylko ja :classic_cool: No i jest tak jak mama chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja studiowałam z gliniarzami z kryminalnego :D spoko choć, niektórzy nieco zryte berety przez pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pijam półsłodkie :D kupiłam flaszkę LIEBFRAUMILCH, znaczy zamówiłam przez net i przywiozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale się rozgadałyście :) moje przeziębienie już powoli przemija...wczoraj zjadłam wszystko co miałam i chyba pomogło :) a dziś od babci dostałam miód eukaliptusowy ...pycha...! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo kolega babci przywózł z hiszpanii i jest tam tylko napisane w tym języku...z kolei moja znajomość hipszp jest słaba...tak czy owak nie samkuje miętowo...w sumie nie wiem jak okreslić ten samak...jest na pewno oryginalny i mi podpasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi eukaliptus kojarzy się z odmianą mięty...przynajmniej odnośnie smaku zresztą nie wiem moze cos pokreciłam dziś przemowi zdjeli część szwów...a w poniedziałek resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×