Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

hehe tak się dziwię, bo ja nie znam wawy za bardzo i pierwsze co robie to plan studiuję, potem ztm, rysuję sobie mapkę i jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elo baby - co słychać - zimno się zrobiło - co - ciepłe majty chyba już czas zarzucać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pracuje albo gram - Battlefield 2142 :) Moja panna stwierdziła że to dobrze bo będę siedział w domu ale ona chyba nie wie co mówi bo ja już przygotowuje się na instalacje sieci w domu grę po sieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam stęskniona :P przyzwyczajenie ;) ogólnie jest spoko :D o noc tylko chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic --> Ty jesteś uzależniony :P Sliwka--> a powiedz mi co w koncu staneło z tym Twoim miekszaniem w Pruszkowie? Kurcze mam chyba nawrót choroby ...już myslałam, że jest ok...a dziś chodzę z glutem do pasa i niesamowiecie boli mnie głowa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi > przesyłam zatem zastrzyk energii i... 🌻 Co do mieszkania - deweloper zrobił nas w jajo z cenami :( i tego konkretnego mieszkania nie kupię ale zgłosiłam się do agencji w Pruszkowie i mają mi coś znaleźć - przy WKD. Tak wiec pewnie trafię do Pruszkowa :) I co jakieś decyzje co do rozprawy zapadły już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka będzie mieszkać w kiosku na WKD :D Nie tylko od gier Landryneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę Śliwka, ze Pruszków Ci bardzo pasuje :) My się wstrzymujemy na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×