Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No ale co znaczy taaaaaaka? Moze takich nie ma :D facet to facet i tak świnia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Blondi - spotkanie u klienta skończyło sie ok 20.00 a z uwagi na fakt iż \"zepsuły mi sie plany\" na piątek szef zabrał mnie na kolacje - nie mogłam odmówić i niestety nie było i dane skosztowac Twoich naleśników :( czego baaaardzo żałuję :( Ale jak czytam na \"pomidorowej\" wieczór miałaś udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Hehe a bo Chic dość wcześnie poszła, a ja nie byłam gotowa na sen :) Kumpel na gg (baaardzo pociągający :D) też zdecydowanie był samotny ;) no i rozmowa nie powiem, była ostra...więc było bardzo przyjemnie. a stary wrócił wcześniej, więc nawet nie zdążyłam się nacieszyć wolnością i w sumie jakoś specjalnie zatęsknić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się lenię do około 12 a potem zajmuję się dzieciaczkiem do późnego wieczoru. Grzebię na allegro w poszukiwaniu inspiracji co do zakupy czegoś na grzbiet ;) i chyba chcę kurteczkę-sztuczne futerko, tylko czy sa takie w sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 🖐️ Serio Śliwka chcesz nazwać psa Cyryl ?? Spać mi się chce i nie chce pracować 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze trochę uzupełnić garderobę no i bardziej \"sfeminizować\" chociaż nie wiem czy to dobre określenie hehe :D no w każdym razie nic związane z feministkami :P Stic do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) jak samopoczucie? ja jak zwykle super hiper fantastycznie ;) a na dzień dobry polecam piosenkę - motto przewodnie konferencji, na której byłam w ostatni weekend: http://teledyski.onet.pl/10172,1447359,teledyski.html piosenka sama w sobie średnia w moim odczuciu, ale fenomen polegał na tym, że wszyscy się nią zarazili i np. wyobraźcie sobie 80 chłopa przy śniadaniu nucących refren ;) ;) ;) masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwierają mi się teledyski onetu. Nie wiem dlaczego. To prawie tak dziwne jak zagadki buddyjskich mnichów. . Dlatego proszę o tytuł i znajdę sobie na YouTube. Cyryl to starsznie wyszukane Magdo M. Pyt: Czy widzisz jakieś zbieżności pomiędzy jej a Twoim życiem ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Button Hackers Między nami >> co to k...jest?? Dałam rade przez kilka sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh.... a ja tak miałam Blondi przez cały weekend - to SE wyobraź!! ;) ;) po jakimś czasie można się ale przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, a Ty pewnie nie masz jakiegoś tam playera, skoro Ci się teledyski na onecie nie otwierają. ja mam odwrotny problem - mnie się nie otwiera nic poza teledyskami na onecie ;) ;) ;) śliwka - ja też nie oglądałam Magdy M. ale pewnego razu się przemogłam i..... całkiem spoko film, uważam. ale podobno w lutym się kończy. czy to prawda?? [panika w głosie] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
cześć amok! Załaduj sobie ten temat do ulubionych czy jakoś tak - nie będziesz miała problemów z namierzaniem :) Ninna - pojęcia nie mam kiedy ten film się kończy[brak paniki w głosie] i jakoś nie bardzo się tym przejmuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam z doskoku, jeśli akurat się nudzę...taki se... :o Brodzik jakaś taka głupkowato-żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Z łupieżem przesadzili w tym \" teledysku\" Klimat jak z programu I Polskiego Radia nawet nie wiem gdzie tam refren jest żeby zanucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×