Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No właśnie dzisiaj wybieram się do kina i nie wiem czy \"Ludzkie dzieci\" czy \"Infiltrację\" - odrzuca mnie widok nagiej murzynki w ciąży - nie wiem dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landryka007
ja uielbiam Matta Damona -Good ill hunting to jeden z moich najbardziej lubionych fillmow jutro bede pod kolumna na peno :) a nie na 99% jak co poniektorzy :P pozdroienia z Bielska ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe - Ladni też lubię ten film - choc nie za Damona ale za Driver. No ja też będę a Śliwki się posłuchami pójdę na Infiltrację bo chce zobaczyć tego starego schaba Nicholsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze - Byłem na \"Infiltracji\" - kopa i tyle mogę się streścić teraz albo przy piwku ale totalnie chooooojowy film. Może nie aż tak jak MV ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wypowiedz się teraz, bo po co nudzić przy piwie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film powiela wiele postaw i kreacji z poprzednich produkji. J.N. to komplacje diabła z Czarownic z Eastwic z gościem z Gorzej być nie może i Czułych słówek. L.DiC to taki Good Will Hunting tylo z dylematem gliniarza i ofiary zyciowej w stylu Titanica. A.B to tłusta kupa, która nie ma nic do zaprezentowania - od taki schab odgrzany. No M.D - no nic rewelacyjnego, taki Good Will z odznaką - błyskotliwy, z nawijką na panienki, iteligencją i przebiegłością aż kipi. M.S zagrał statycznie jak to na jego wiek bez jakiegoś wiekszego artyzmu. No kopa 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja, jak wspominałam wcześniej, byłam na \"Śniadaniu na Plutonie\" i podobał mi się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem obiektywny :) przecież dałem 5. Teraz przymierzam się do murzynki w ciąży...ale nie wiem co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja musze sie zrywać, bo mam dil na mieście ;) rozumiem, że pod kolumną się widzimy 18:15 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto umarł ten nie żyje ...nazywam się major Bień i mam stopień majora ... Żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Jestem strrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrasznaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi miała mapki :) Ale mnie dzisiaj łeb nawala - jeszcze się na dobranoc dobiłem jednym w domu - faze miałem niezemską - sniło mi się że mnie baba z pracy seksualnie molestuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam spokojnie :) Zafundowałam lubemu czułości z megachuchem, a on zapytał co ja robie :D to mu powiedziałam,ze dokładnie to samo co on, jak przychodzi nawalony :P ale miał mine, chyba nawet troche obrażony był, hihihi... A spałam jak zabita, z małą przerwą na uzupełnienie płynów i około 6 jak się tłukł przed wyjściem na siłownie :D wstałam sobie niedawno i kuruję zieloną z cytryną i miodkiem czyli tradycyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 6.00 poderwałam sie by także uzupełnić poziom elektrolitów i proces ten trwa.... Obok monitora stoi butelka Kropli Beskidu i właśnie stwierdzam ze wlałam w siebie już prawie litr... Dobre - te czułości z chuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jesteście nieźli...:) Stic-->następnym razem zjedz porządny rosół i schabowego przed wyjściem, bo gdybym mieli tak balować choćby pół nowy to byś się potem przez tydzień czołgał :P Było miło ale jak dla mnie za krótko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół nocy miało być.... jeszcze sie nie obudzałam...nie wiem czemu ale wczoraj kompletnie odechciało mi się spać i zasnęłam dopiero o 4 nad ranem...za mało wina...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha to dałaś Blondi do wiwatu :) Ladni no po pracy byłem to zero formy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic jechał autobusem z nami ale jakby osobno z Kaiem na uszach i nie dokonca kontrolowanym uśmiechem od ucha do ucha :D Landi ja już za stara jestem :D człowiek z wiekiem staje się rozumny, człowiek z wiekiem do trumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie też trochę krótlko było, a widok oddalającego się autobusu z Wami na długo zostanie mi w pamięci z uwagi na błogostan jaki malował się na mordce stica - normalnie jakbyś jakieś grzyby wsunął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×