Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nita

17 dc....Pomocy !!!

Polecane posty

Gość nita

Dzisiaj mam 17dc.......rano pojawilo sie sie plamienia tak duze ze niezbedna jest wkaldka.Czy to mozliwe ze podczas jajeczkowania moze wystapic krwawienie.Nadmienie ze @ mam miec dopiero 12.08. nie wiem co mam o tym myslec. Czy ktoras z Was mials cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiesz co u mnie dzis 16 dc...dzis juz nie ale przez jakies 3 dni tak 13,14 i 15 tez tak mialam az sie zdziwilam ale wlasnie w poniedzialek bylam u pana Gina i mi powiedzial ze to normalne i czasem sie zdarza a jest to tzw plamienie okoloowulacyjne i nie ma sie o co martwic.No mi tak przynajmniej powiedzial bo tez sie wystraszylam ale teraz juz luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć w google
"plamienie okołoowulacyjne" to nic takiego. Ja też sie zamartwiałam, bo nigdy tak nie miałam, dopiero od jakiegoś czasu, ale ponoć jakaś cześć kobiet tak ma. Nie przejmuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita
Dzieki Wam dziewczyny. Kurcze bo sie strasznie martwie......u mnie tak sie stalo pierwszy raz.Mialam nadzieje ze w tym cyklu juz nam sie uda to przytulanie.. lece na google....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa_Praga
Ale macie problemy. Chciałbym zobaczyć to wasze plamienie na moim żołądziu. Ja bym cie ania uzdrowił,nie potrzeba by ci było żadnego zabiegu. Daj jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×