Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iriss

maszynka do pieczenia chleba!

Polecane posty

Wlasnie!ma moze ktoras z Was taka w domu?Ona sama ponoc wyrabia i piecze.jeski tak to jakief firmy?czy to dobre?czy warto?jakie mozecie polecic? Z gory dziekuje za odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
..taka maszyne do pieczenia chleba firmy CLATRONIC...chleb wychodzi super...wazne tylko zeby dobrze proporcje odmierzyc (np.woda w stosunku do ilosci maki-ale to zawsze pisze na opakowaniu maki jakie proporcje). Oprocz chleba wyrabiam tez w tej maszynie ciasto na pizze, ciasto na kluski na parze....zawsze wszystko super wychodzi...My jestesmy zadowoleni...szwagierka ze szwagrem rowniez;););) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
...nie wyrabialam ciasta na pierogi, ale zapewne mozna wyrabiac...potem i tak musisz je przelozyc na np. stol zeby uksztaltowac pierogi...wiec samo wyrabianie jak najbardziej sie nadaje w maszynie....jak i kazde ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
nie ma za co ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam i jestem
bardzo zadowolona, ostatnio kupiłam na allegro gotowe mieszanki chlebków, są naprawdę pyszne i zjadamy wszystko do okruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pyatnie. Ile czasu, włacznie z pieczeniem zajmuje zrobienie takirgo chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. 3 godziny
do 3,5 godzin zależy jaki chleb i jaki program wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo długo... A ile świeży jest taki chleb, chodzi mi o to czy następnego dnia też nadaje się do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
...u mnie 2,5 godziny...ale tak jak wyzej ktos napisal zalezy od programu jaki wlaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
nadaje..nadaje...a poza tym chleb nie jest taaaaaki wielki zebys miala problem go zjesc....najlepiej przejdz sie do sklepu i poogladaj jakiej wielkosci sa wklady do pieczenia w maszynie...bedziesz miala orientacje jaki duzy wychodzi;) (a nie jest za wielki;) za to bardzo dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
...sa juz gotowe mieszanki na chleb ...wszystko na opakowaniu jest napisane....jesli robisz zwykly chleb dodajesz tylko wode....sa tez mieszanki gotowe ze slonecznikiem i innymi ziarnami...jest tez mieszanka na chleb sniadaniowy -dodajesz wtedy mleko, ale tam wszystko pisze.....;) ( tzn. mam nadzieje, ze w Polsce sa dostepne te gotowe mieszanki -nie mieszkam w PL, ale ktos wyzej cos wspominal o nich wiec podejrzewam, ze sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzi o to, żeby w tym pieczonym w domu chlebie było jak najmniej konserwantów i sztucznych dodatków. Nie orientujesz się czy taki chleb można zrobić z mąki kukurydzianej lub ryżowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
...te ktore kupuje nie maja zadnych konserwantow i sztucznych dodatkow...mozna oczywiscie tez samemu dobierac skladniki, ale to troche upierdliwe (sorrki;)) ....poszukaj moze w necie w przepisach...nie chce Cie w blad wprowadzic, a tam napewno cos sie znajdzie....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie!! ja mam-a gdzie kupilas te maszyne clatronic i za ile?ja szukalam w media markt,ale nie wydawaly mie sie one zbyt rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
iriss------kupilam w Niemczech, ale nie pamietam ile zaplacilam, to juz kawalek czasu temu...moze sa rozne modele firm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Polsce widzialam tylko takie jakis nieznanycy zupelnie firm i ja nie wiem czy to warto taka kupowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie uzywalam takiej maszyny, ale z tego, co slyszalam chlebek z niej moze byc pyszny i pieknie pachnie jak sie piecze, ale to jest taki chlebek-wata bez chrupiacej skorki, troche typu wiecznotrwale pieczywo tostowe z supermarketu ulepszone polepszaczami... i to mnie zasmucilo, bo sama kiedys chcialam kupic taka maszyne, ale jednak wole prawdziwy chleb, nie taki watowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta maszyna jest w ofercie w Makro i kosztuje145złotych.Ja mam ta maszynę od 2 lat.Piekę chleb ze zwykłej mąki,dokładam zioła i przyprawy.W Polsce nie spotkałam się z gotowymi miesznkami.Według mnie do ciasta na pierogi to ona się nie nadaje bo będzie za rzdkie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczita trzeba zaprogramować na przyrumienie i będzie dobrze.Ten mój chleb wcale nie przypomina waty ,raczej chleb wiejski.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki emerytka :) fajnie, ze ci taki wychodzi, to znaczy, ze impreza jest warta swieczki. jak sie troche wzbogace, to pewnie zakupie. przynajmniej bedzie mozna robic chleb z naturalnych surowcow, a nie byc zdanym na sklepowe polepszacze itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Tesko są te mieszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate mich
cześ, mam pytanie, podajcie adres na allegro gotowych mieszanek. nie chcę sama ryzykowa a wiem,że ktoś z Was tam kupował. Z góry dzięki. Ja mam maszynę Alaska z Makro za 140 zł, mam ją rok i jestem bardzo zadowolona. Dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezmam
ja tez mam taka maszyne od niedawna :) firma Moulinex nie wiem jak sie to pisze) Chlebuś wychodzi super, wcale nie wata, no chyba że chcesz zrobić pieczywo francuskie. Kupuje gotowe mieszanki w realu z Delecty, są też inne, każde wychodzą bardzo dobrze bo są proporcje świetnie dobrane, dolewasz tylko wody i troche suszonych drożdzy, ja jeszcze wsypuje ziarno slonecznika. Chlebus jest super :) W instrukcji obslugi są jeszcze przepisy na inne ciasta, ciasto do pizzy, ciasta drożdzowe, i konfitury tez :) Jestem baardzo zadowolona z tego urzadzenia. Kpilam w MediaMarkt za niecale 300 zl., chleb jest świeży nawet po 2 dniach , ale zazwyczaj nie doczekkuje sie drugiego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×