Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Witaj Ikaaa, pozwolę sobie powitać Cie w imieniu nas wszystkich :) Dziewczyny potrzebuje pomocy. Nie mogę tak rygorystycznie wejść na dietę, ze względu na to, że nie chcę się katować. Wolę powoli zmniejszać ilość kalorii. W związku z tym mam pytanie. Czy mogłybyście zerknąć na to co dziś zjadłam i co zamierzam jeszcze wchłonąć i powiedzieć czy to za dużo czy w sam raz? Będę wdzięczna. Wiem, że jestem tu nowa ale nie traktujcie mnie po macoszemu :) Proszę o pomoc. Mój numer gg 4140483, tlen login edytadusia :) W ogóle fajnie byłoby poznać się bliżej, nie sądzicie? Może ja zacznę. Jeśli Wam się nie spodoba, to trudno. Przynajmniej więcej o mnie będziecie wiedziały :) Tak więc mieszkam w Warszawie, tu też się urodziłam. Mam 22 lata. Od października będę na 4 roku ukrainoznawstwa na UW / zaocznie/, pracuję dla agencji wyłącznej Allianz, jako specjalista d/s ubezpieczeń . Mam ukochanego mężczyznę od 5 lat i 8 miesięcy :D, który trzyma kciuki za mnie i pomaga mi walczyć z moim uzależnieniem od słodyczy:). Mam nadzieję, że ta pierwsza podjęta próba okaże się skuteczna. Wagę 85 kg wpisałam trochę na oko, to jedyna wartość jaką wszystkim pokazuje waga mojego chłopaka:Dprzynajmniej nie zmienia zdania :P Postaram się poznać i umieścić w tabelce \"prawdziwą\" wagę jak najszybciej ale i tak jest to ok 80 kg może nawet i to 85 :). Uwielbiam czytać, uczyć się języków, oglądać dobre filmy i życie :D Mam na nie duży apetyt;) Jeśli chcecie, dołączcie się. Ja czego na odp w sprawie mojego jadłospisu. Dodam, że zazwyczaj pochałaniałam jakieś 3000-4000 kcal dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem bo pracować mi sie nie chce!:) urlopik od wtorku i już myślę tylko o błogim lenistwie! dla pań które chcą mieć jędrny biust-zaopatrzcie się w jakiś preparat ujędrniający do biustu(pomagają) a poza tym ćwiczenia z hantlami polecam! jak nie macie hantli-kilogramowe opakowania cukru lub butelki wody mineralnej! zajrzyjcie na www.modeling.pl i tam poszukajcie ćwiczeń na te partie ciała-przetestowałam i pomagają! ja też mam gg:):):) w sumei to nawet wygodniej mi przez nie sie porozumiewać niż wchodząc tutaj....no dobra...jak któraś chce to niech pisze 4288588 :) ale mam lenia....do jedzenia też bo na rzaie 2 jabłka.... coś za dobry humor mam:) i w pracy po schodach skakałam:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ajjjj ale się zagalopowałam , zjadłam już około 600 kcl . Muszę skończyć z podjadaniem musli :( :( Już dziś więcej nie ruszam jedzenia . Teraz w głowie mam już to \" słynne \" zdanie - Minuta w ustach , godzina w żołądku i całe życie w biodrach . ;) - mi pomaga jak sobie je powiem w myślach :) Ja mieszkam w Katowicach i studiuje póki co na drugim roku ekonomie , jeszcze 2 egzaminy mnie czekają we wrześniu . Moje gg 7489651 . to ja może pójde porobić brzuszki :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Sama nie wiem czy nie lepiej bedzie się porozumiewać dalej tutaj na forum, bo jak wszystkie bedziemy chciały rozmawiac na gg na wspólnej rozmowie to bedzie chaos...w wiecej ludzi ciezko sie rozmawia tak:( A poza tym jak któraś nie brała udziału w rozmowie to nie może sobie przeczytać o czym było :/ Sama nie wiem...... Ja już wczesniej pisałam że mam 22 lata i jestem na 4 roku Ekonomii :) Teraz mam wakacje więc z nich korzystam:P Dzisiaj basenik sobie odpuściłam ale idę wieczorkiem na aerobic. Musze też pomyśleć nad obiadkiem bo ostatnio ciagle jem tą kasze gryczaną, ktora wychodzi mi juz bokiem.....może macie jakiś pomysł, może ryż sobie dzisiaj ugotuje bo zdrowy na pewno, ale czy mało kaloryczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z was napisala ze od cwiczen areobowych chudna strasznie piersi wiec ich w tym przypadku nie poleca.to co ja mam robic?jaki sport uprawiac?nie mam zadnego rowerka ani nic z tych rzeczy:(Wczoraj wydrukowalam pelno cwiczen,na nogi ,brzych itd.czy od nich tez chudnie strasznie biust?ja mam 99 cm i moze mi jedynie zejsc do 95,a najlepiej wcale,ale czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze ryz z jablkami jest malo kaloryczny:)ale wybieraj ryz tory sie nie lepi,nie wiem dlaczego ale on bardziej tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodząc na siłownie i aerobic ładnie sobie biust wymodelowałam, zawsze przy odchudzaniu trochę się zmniejszy ale jak będziecie ćwiczyć to i tak będziec ładny:) No i jak? Która mi powie, czy jedząc tyle mogę choć troszkę spaść na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia a jaki masz rozmiar biustu? Jak spadną Ci zbędne kilogramy z ciałka to nawet nie będzie pasować zeby miec taki duży biust :) Ja mam 75C a chciałabym powrócić do miseczki B, kiedys miałam taki rozmiar i mi sie podobał :( A cwiczenia ładnie ci wymodelują biust, podniosą go, stanie się bardziej jędrniejszy. Dzieki za pomysł ryż z jabłuszkiem, chyba sobie go dzisiaj zrobie, ale jak odróznic na opakowaniu czy ten ryż bedzie się kleił czy nie ?????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozroznic....hm....poprostu musisz wyprobowac,raczej nie ma innej rady:( moja miseczka to c,ale czasami nosze b bo bardzo ladnie biust podnosi:) czytalam o dziewczynie ktora schudla a biust nawet cm jej nie spadl,tyle ze ona byla zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello,co do sprawy porozumiewania sie przez gg ,ot zgadzam sie zupelnie z Alicja....skoro jest nas dosc duzo,to chyba lepiej na bardziej ogolnym forum... ale w ekstremalnych przupadkach:):) gg moze sie przydac rowniez:) do osobek ktore podaly swoje numery odezwe sie,bo tuna forum wole nie podawac swego numeru --->co do tego biustu jeszce to to jest wlsasnie jedno z najwiekszych wyzwan w trakcie odchudzania:)--pilnowac,zeby zachowal jedrnosc:) jest to mozliwe, trzeba sie tylko postarac:)cwiczenia,jakis balsam ujedrniajacy i to co mowilam---prysznice zimna woda--no zmuscie sie kiedys:)naparwde pomaga:) poza tym bius tanjabrdziej chudnie do gwaltownych ostrych diet,zmniejszenia ilosci jedzenia,to sto razy gorzej na niego dzial niz cwiczenia,a juz na pewno nie rezygnujcie z aerobicu!!:) WOMAn---> hmmm..co do tego,co mowila twoja dietetyczka (ps. duzo z was ma takich prywatnych dietetykow??????:p) no to postaram sie teraz miescie w granicach 600-800kcal..to juz jest mniejsza rozbieznosc:) alicja16-----> no tego czy sie bedzie kleil to racze sie po opakowaniu nie pozna hehehhe:):) to zaleyz juz bardziej jaka kuchareczka....:p (moj by na pewno sie kleil:p:P ) ale jesli chozi o zdrowe jedzenie to sto razy zdrowszy jest ryz brazowy (dziki) to tak podobnie,jak z chlebem bialym i pelnoziarnistym:) (kalorycznosc tych ryzow jest w sumie chyba podobna) Eddytek-----> ale slonce GDZIE jest ten twoj jadlospis????:)nie wiem,moze ja juz przez to odchudzanie mam cos z oczami:):)ale nigdzie go nie widze:):) glalmorous girl----> \"urlopik od wtorku i już myślę tylko o błogim lenistwie!\"---zadnego skarbie blogiego lenistwa!!!!:p:P:p moze mam jeszcze zacytowac cie ze strony wczesniej hmm???:P:P to ma byc czas na cwiczonka ,przypominam tylko heheh:):) bo musimy sie nawzajem pilnowac:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddytek?pytasz czy schudniesz na diecie 3000/4000 kcal czy wczesniej podawalas jadlospis?jesli to pierwsze to moim zdaniem niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze slowko o mnie: :) w tym roku koncze 18latek:) chodze do LO, teraz mnie czeka maturka i wybor studiow....ciezka sprawa:p...mieszkam w Wielkopolsce,w malej miejscowosci:( jakies 60km od Poznania i tam wlasnie chcialabym studiowac..na UAmie lub Akademii Ekonomicznej..wybor jest ciezki:) powazniej mysle o psycholgii, poza tym interesuja mnie tez takie kierunki jak public realtions,socjologia,dziennikarstwo, etnolingwistyka,etnologia,kulturoznawstwo ,a keidsy moze cos kompletnie \"niepowaznego\"; np. japonistyka albo sinologia:)..no i fotografia jeszcze mnie by zadowalala...( chcialabym kilka tych kierunkow zrobic:p ambicje to ja mam duze hehe:) tylko ze len jestem niesamowity:)wiec nie wiem jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE NIE BYŁO MNIE KILKA DNI.... teraz tez cudem zwlekłam sie z łózka jestem starsznie załamana żyć mi sie niechce, w sumie to nic mi sie niechce... moze rozmowa z wami mi pomoze... moze choiaz na chwile przestane płakac i zajme mysli czyms innym niz to co mnie tak męczy i boli..... moja dieta napewno nie ucierpi bo rodzice wmuszaja we mnie si łą jedzenie i tylko dzieki temu dobijam do 200 kalorii dziennie.... jest tu ktoś??? a tak własciwie to nie widze sensu życia siedze sama w tym moim łózku kolejny dzien trzymam kilka opakowan tabletek nasennychh i waham sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na to trafilam: Zupy Znasz powiedzenie \"dobrze zainwestowane pieniądze\"? Zupy to \"dobrze zainwestowane kalorie\". Są sycące - jeden talerz starcza za cały posiłek - i smaczne. Zaspokajają apetyt lepiej niż surowe jarzyny, mając jednocześnie wszelkie ich zalety (jeśli wybierzesz jarzynową lub zupę na bazie bulionu warzywnego). Nie są drogie i można szybko je przygotować. Dzięki nim nie czujesz, że jesteś na diecie. Poza tym są to dania wszechstronne. Mogą stać się głównym posiłkiem, przekąską, a nawet deserem (np. owocowa). Najlepsze są zupy przygotowywane w domu. Jeśli jednak kupujesz gotowe, wybieraj te z kartonów (np. grzybowa Knorra ma tylko 60 kalorii w 100 g). Unikaj natomiast zup instant w torebkach, które zawierają utwardzone tłuszcze nasycone (należą do nich między innymi tzw. chińskie zupy z makaronem). (sama bardzo czesto jem jarzynowa, mrozone lub swieze warzywa +kostka rosolowa (bez zadnego zabielania smietana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,moje drogie!!!!ja ciagle wytrzymuje na swojeje dietce!!i bede dalej wlczyc z tluszczykiem!!!jak sie zwaze to dam znac czy cos sie ruszylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxxk---> no co sie stalo????????? chlopak????????????albo cos w tym stylu??:) tylko nie bierz zaych tabletek nasennych,to ci nie pomoze ani troche--idz na dlugi spacer,oddychaj gleboko:) albo wyzyj sie na czyms (spalisz kalorie przy okzaji :) ) i wyrzuc z siebie tutaj co cie gnebi moze uda nam sie ci pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki BA ale przez ostatnie dni juz i sie wyzywalam na wszystkim i kalorii nie moge starcic jak ich nie przyjmuje... nie z chłopakiem wszystko w porządku, sory ale mam kolejny atak płaczu wróce po... sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc mój jadłospis, wpisuję ponownie bo nie ma tego mesydża, w którym go zamieściłam :| nie będę dzielić na posiłki : 2 kanapki na pieczywie Wasa z odrobiną masła z wedlinką z indyka (po 1 plasterku na każdej) do tego 2 plasterki ogórka i 1 pomidorka na każdej do tego zielona herbata aromatyzowana cytrynką. Nektarynka. 3 kawałki pieczywa Wasa ze 100 g. twarożku z chudego sera twarogowego, z jogurtem naturalnym (połowa opakowania jakieś 70 ml, szczypiorkiem +pieprz i sól, herbata zielona . Zupka pomidorowa z ryżem(talerzyk 150 ml) zabielana jogurtem naturalnym. Tak więc czekam na odp. mam szansę schudnac jedzac tyle na poczatku a potem zmniejszac czy juz na starcie porzadnie dokrecic srubke i jesc mniej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel, sinologia i japonistyka wcale nie są \"niepoważne\", wręcz przeciwnie. Ja studiuję ukrainoznawstwo. Jak zaczynałam wszyscy myśleli, że rosyjski chcę podszkolić a potem niespodzianka. Dowiedzieli się, że Ukraina ma swój \"własny język\", potem czerwona rewolucja i proszę nagle stało się jasne, że wybór był w 100% trafny. Tak samo będzie z tymi ww. kierunkami, zachód już się przejadł, tak samo jak znajomość języka podstawowego czyli angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyyyyyyyyyyy patrzę na mój czerwony lakier i myślę sobie, że tylko dłonie mam atrakcyjne stąd ta gafa z czerwona rewolucją POMARAŃCZOWĄ miałam na mysli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi idzie liczenie tych kalorii, jak tak licze to tylko o jedzeniu myslę a to nie wpływa na mnie pozytywnie bo myslacy Edddytek to głodny Edddytek :( Napiszcie dziewczynki, zy macie jakieś przepisy na fajne przekąski, surówki i inne dania? Może jakieś deserki?:> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam sobie serek wiejski z Piątnicy i dopiero w domu zauważyłam ze jest on light wiedziałyscie ze tez jest taki???? a i czy słyszałyscie o nowych chipsach light?crunchips light w 2 smakach niby mają obniźonś o 30% zawartość tłuszczu - według mnie to juz przesada tak ludzi nabierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi idzie liczenie tych kalorii, jak tak licze to tylko o jedzeniu myslę a to nie wpływa na mnie pozytywnie bo myslacy Edddytek to głodny Edddytek :( Napiszcie dziewczynki, zy macie jakieś przepisy na fajne przekąski, surówki i inne dania? Może jakieś deserki?:> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddytek nie powinnas uzywac soli,nie znam sie az tak dobrze na dietach no ale mysle ze twoja jest ok,tylko ze slyszalam do zastrzezen z wasą,a ty masz jej sporo.....nie wiem....moze ktos ci jeszcze odpowie na pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale ale to wcale soli nie jem bo mi nie smakuje jem tlyko i wylacznie wtedy kiedy zaczynam miec chec ale to sa zawsze 3-4 zairenka bo juz wtedy zaczynam czuc ze jest za slono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddytek---> heh juz myslalam,ze jestem kompletny ciol z tej histy:p (nie wierze ze laden masz tylk pazurki hehe:)ale zawsze cos:p:p) no zgadzam sie z toba, ja wiem,ze to nie sa lekkie kierunki i ze sa szanse miec kiedys po tym fajna prace..bo faktycznie zachod sie przejadl,nie chce byc kolejan szukajacan patcy w szkole po np. anglistyce..a takich co znaja chinski w Polsce duzo nie znajda hehe:).. ale to jednak jest jakies ryzyko..po takim jakims ekonomicznym kierunku czy po psychologii zawsze cos konkretnego bede miala..a po sinolgii,jesli sie cos trai,to moze to byc niezly kasek:):)ale moz enie trafic sie nic..dalatego o takim kierunku mysle jako drugim fakultecie..qcze ,no naparwe duzo rzeczy mnie interesuje,aj bym chciala wszystko naraz:) a zdrugiej strony nie am zadneog kierunku dla mnie \"wymarzonego\" Eddytek----> pewnie,ze to dobry jadlospis,tyle ze juz kiedys doszlysmy do tego,ze te chlebki wasa wcale takie idealne nie sa, najlepszy jest chlebek pelnoziarnisty zytni,ale zawsze lepsza wasa niz zwykle pieczywo biale no ja w sumie tez jadlam tak duzo wczesniej wiec u mnie zmiana byla dosc duza,ale wytrwalam najgorsze dni,teraz zaladek mi sie troche skurczyl i juz sie przestawilam na nowy tryb moze i lepiej ejst stopniowo,ale ja taka juz jestem:) ze musze szybko widziec puerwsez chocby male efekty,zeby sie nie zniecheci,i wogole dla mnie to wszytsko jest czarne albo biale:) i jak juz sie wezme to od razu na maxa:) moze i zdrowiej jest jednka stopniowo przyzwyczajac organizm zalezy,jak sie czujesz na silach:) axxxk----> a wolisz nie pisac na forum o co chodzi??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do produktowtypu LIGHT radze podchodzic sceptycznie...... nieraz juz slyszalam,ze kalorii jest niewiele mniej w nich,a czasem wcale i wogole podbno strasznie sciemniaja w tej kwestii producenci produktow ale mozna znalezc faktcznie cos na czym mozna oszczedzic kalorie,nie chodzi o to,zeby byc przeciw wszytskiemu co light,tylko po prostu nie dzialac na zasadzie (to jest czekolada light przeciez wiec zjem dwie zamiast jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakos nie potrafie sobie wyobrazic chipsow light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel no wydaje mi się, że jak zrobie to stopniowo to nie zaszokuję organizmu i żołądek się stopniowo będzie zmniejszał. Ja też nie miałam wymarzonego kierunku dla siebie ale wiedziałam, że nie będzie to nic oklepanego, żadne zarządzanie itp bo mnie to nie kręci :) Axxk, nie smuć się :D jeśli chcesz pogadać to moje gg 4140483 Boję się, że ograniczając już znacznie moje posiłki nie da mi to rezultatów bo będzie to nadal za duzo kcal:( nigdy się nie odchudzałam więc nie wiem jak to zrobić i co jeść. A przepisy w necie są nie dla mnie. Mama postawiła mi warunek, że nie będę gotować sobie osobnych obiadów, więc jem połowę maminych chyba że to zupa:( i mam serce w panierce :) nie wiem czy to coś da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×