Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinams

Zaparcia!!! - naturalne metody...

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyy
podnisimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszeliście
o xennie exstra czy ona pomaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
:( ... normalnie brzuch mnie boli hmm .. jem jogutyz otreganmi :/ sliwkami i nic :(!!! czuje sie z tym zle 😭 znacie jakies szybkie metody ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqegdjasgk
szklanka wody z 1 lyzka miodu zalac wieczorem wypic rano :) dla meni bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ant
polecam 2 jablka na czczo, pol godziny przed sniadaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colon C DZIAŁANIE: Colon C sporządzony jest z naturalnych składników ułatwiających perystaltykę jelit. Codzienna dawka Colon C zapewnia odpowiednią ilość błonnika i dostarcza jelitom przyjaznych bakterii. Łupiny nasion babki płesznik dostarczają błonnika, który zwiększając objętość, pobudza ściany jelit do pracy i przesuwania znajdującej się w nich masy. Obecność błonnika w jelitach sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Fruktooligosacharydy (prebiotyki) zawarte w Colon C modyfikują florę jelitową i zwiększają populację bakterii z rodzaju Lactobacillus. SKŁADNIKI AKTYWNE: Łupiny nasion babki płesznik (Plantago psyllium), fruktooligosacharydy (prebiotyki), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bifidus. SPOSÓB UŻYCIA: 2 czubate łyżeczki (10 g) dziennie - jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wam
Stosowałam - rewelacja: Siemię lniane, właściwie stosowane, działa na zasadzie mechanicznej - pęcznieje w jelicie, wydziela śluz i olej - działa w jelicie na zasadzie szczotki do butelek. Skuteczność jest prawie 100-procentowa, ale zabiegi należy wykonywać dokładnie. KURACJA SIEMIENIEM LNIANYM Podajemy surowe siemię lniane: albo gryziemy i połykamy całe nasiona, można też namoczyć 1-2 łyżki w 1/2 szkl. letniej wody i połknąć 20 min. przed jedzeniem), czasami posypuję sobie suchymi nasionami kanapki lub 2 danie - pycha. 1. dzień - 3 razy dziennie 1 łyżkę 2-3 dzień - 3 razy dziennie 2 łyżki od 4 dnia - 2 razy dziennie 1 łyżka Dawkę 2 razy dziennie 1 łyżkę należy utrzymać przez okres 3-6 tygodni, potem stopniowo zmniejszać. Po zakończeniu kuracji zaleca się podwyższyć zawartość błonnika w diecie (dużo warzyw lub gotowy preparat Nopalin) W poważnych stanach koniecznie lewatywa z tłuczonego siemienia lnianego: (bardzo skuteczna) do 1 1 gorącej wody dodać 1 łyżkę siemienia lnianego, doprowadzić do wrzenia, przecedzić, dodać 1 - 2 łyżek oleju, wprowadzać do odbytu ciepły płyn (38 st.C). Więcej informacji na stronie: http://podstawowe.info/podstawowe-info/leczenie/lewatywa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to jestem juz weteranem w tym temacie, próbowałąm chyba wszystkiego.wiadomo ze na kazdego podziala cos innego ale mi i kilku kolezankom niesamowicie pomagają: -kiwi !!!! (najlepiej na czczo) -owsianka z mlekiem -jabłka, tez najlepiej rano czasami robie salatke np grecka i sos z oliwy z oliwek i cytryny,do tego kilka łyków czerwonego wina i doslownie po 10 minutach ledwo dobiegam do kibelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprobujcie szejk jaki ja codzien pije pol szklanki mleka odrobina nesguika do smaku 7 lyzeczek otrab pszennych 5 lyzeczek siemienia lnianego wymieszac - zjesc pape dokladnie gryzac siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Zaparcia i niemożność wypróżniania przeszły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×