Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirszaaa

14.08 rocznica slubu co na nia przygotowac ktos mi poradzi??

Polecane posty

Gość kirszaaa

bede rodzice wiec co zrobic?? i gdzie pojsc na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat już był poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
szukalam i nic nie moge znalesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
moze nie trudno ale ja chce zrobic cos sprawdzone i orginalnego i dobrego a poza tym nie tylko my sami bedziem tylko rodzice tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz poważny problem
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123456
witaj ja ostatnio robiłam taką imprezke i korzystałam z tej stronki internetowej www.winiary.pl tam znajdziesz dużo ciekawych przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co Wam rodzice są
potrzebni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
Wieczorem idziemy gdzies sami tzn maz mnie gdzies zaprasza, ale w dzien rodzice do nas przychodza ..jak by nie oni nie moglibysmy byc razem....a poza tym chcemy tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
do niesia: a co wybralas z tamtej strony lub innej? co podalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty żadnej decyzji
nie potrafisz podjąć sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
myslalam ze forum naprawde sluzy ...jak ktos chce sie poradzic ale widze ze nie....ok DZIEKUJE nie ma co ! Jak sie komus nie podoba przeiez nie musi wchdzic na ten topik no nie?? czy ja kogos zmuszam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123456
już ci mówie zrobiłam sałatke z ananasa (seler jajko szynka ser złóty kukurydza i majonez) sałatke ryżową z wędzonym kurczakiem kurczaka nadziewanego szynka w majonezie oraz sałatke rybną przepis jest na forum itp >>>> wiesz to zależy czy to impreza przy wódece czy bez >>>> a jak masz jakieś jeszcze pytania to ci chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123456
nie przejmuj się tymi głupimi komentarzami Doriii też potrzebowała pomocy i nikt jej nie pomógł >>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak można o takie rzeczy
pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma być w formie obiadu? wiesz, dużo zależy też od tego, czy ma to być coś tradycyjnego, czy może nie... jeśli Twoi rodzice, Ty i mąż preferujecie raczej obiad tradycyjny, to może coś z indyka, do tego jakaś surówka, i deser, a jak chcesz coś poeksperymentować, i lubicie \"nietradycyjne obiadki\" ;) to możesz zrobić np. makaron z krewetkami albo łososiem, może paellę, do tego dobre winko, na deser tiramisu, albo inne ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
hej dzieki kimonka....wiesz co na obiad chyba zrobie takie cos: male ziemniaczki dam na jakis polmisek ( kazdy sobie nalozy) ladnie przyozdobie, do tego kotlety devolay z serek i pieczrakami w srodku tylko kurde....zeby mi sie to nie rozwalilo i zeby napewno w srodku bylo usmazone! zeby nie bylo klopsa :) nie wiem czy nitka zwiazac czy jakos wykalaczkami....a gdzie mozna kupic takie klipsy do sciskania miesa tego typu??? i fasola zolta podana tak ze zwizana np. szczypiorkiem....mysle ze to bedzie fajnie wygladalo, a zupke to moge pieczrkowa zrobic bo wiem ze wychodzi mi pyszna a groszkiem pytsiowym... tylko ja sie sie na tiramisu zastanawialama le kurcze boje sie z mi nie wyjdzie i poza tym nie wiem za bardzo jak to sie robi bo nby jest to wszedzie napisane ale tak ogolnie... a jak nie wyjdzie to b3edzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
Też mam niedługo rocznicę i postanowiłam ugościć moich teściów i rodziców ciastem i kawą oraz lampką wina lub szampana w porze popołudniowej a potem ja i mój mąż jedziemy do greckiej restauracji na kolację by tam tylko we dwoje świętować. Zjazdy rodzinne i jakieś wielkie przygotowywanie potraw to już nie w modzie moim zdaniem.TO wasze święto i siedzenie od rana w kuchni jak kura domowa i kombinowanie nad potrawami jest głupie. Myślę że sama kawa i ciasto wystarczy. No ale to już zależy od ciebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×