Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beonika19

MIESIĄCZKOWA KrEWwW

Polecane posty

Gość beonika19

czy gdy macie okres zawsze leci wam krew normalna krew czy czasem taka brazowawa wydzielina czy co i jak, bo ja dzisiaj rano dostalam okres (oczywiscie nie pierwszy raz)bylo na poczatku troche krwi, a teraz caly czas tak skapo jakos i brazowa taka wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew
ja zawsze jak dostaje @ to na początku leci mi brązowe i to samo na końcu @ A który to masz dzień. Brązowe jest wtedy jak leci bardzo mało krwi ,a może to nie @ tylko coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia bb
ta krew nigdy nie jest czysta tez tak mam że czasami jest ona jakby brazowego koloru ale dla pewności warto porozmawiac o tym z lekarzem przy najbliższej okazji , każdy przpadek trzeba indywidualnie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_ogrodniczka
mhm, ja tam jej się nigdy nie przyglądałam, zresztą, używam tampaxów, bo to jest dla mnie najwygodniejsze i najbardziej higieniczne, przy moim trybie życia podpaski zostawiam tylko na noc.. ale wydaje mi się, że ta krew jest różna, czasem bardziej gęsta, czasem ciemniejsza.. i to raczej nie niepokoiło mnie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bk
bez komentarza.... masz 12 lat i pierwszy czy drugi okres w swoim zyciu ze zadajesz takie glupie i bzdurne pytania.............;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×