Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzaraMysza

I co? po porodzie i nacięciu seks jest ok!!!

Polecane posty

bzdury o rozchłapanej pochwie wsadzcie między bajki. Jestem ciągle ciasna i nawet potrzebujemy kremów poślizgowych... co ja sie na tym forum za bzdur naczytałam...ech szkoda gadać. Jedną z najgorszych była bzdura o seksie po porodzie i o szciu krocza na żywca. Kto i po co takie herezje szerzy? A monikas jeszcze żyje czy już się pochlastała przez rozstępy i kilogramy? Ja jestem cała w skowronkach - włożyłam swoje spodnie sprzed ciąży! Huuuraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaramyszo a moze kwestia tego ze za mocnno zszyli?? ;) ja miałam zniecuzlenie... i nawet nie bolało :) dzidzia najwazniejsza wtedy dla mnie była!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie za mocno mój gin stwierdził że jest wszystko cacy. Jakby było za mocno toby nici z seksu były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam rozepchali
ram pam pam i tez jest fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie tak gadają
ze maja ciasne po porodzie - buha ha ha ale ja też bym sienie przyznała ze mam pipe rozchlapaną żal mi was, pewnie takie wielkie szpary miałyście ze lekarze was ciaśniej pozszywali........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likodka
sorry ze sie tak wyrażę ale gówno prawda --------- ja mam problemy i to nie małe, boli blizna i wszystkiego mi sie odechciewa, sexu, męża i całego tego cholernego porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta jest przede wszystkim stworzona do porodu, ból uczy ja pokory, posłuszeństwo wobec męza, a nacięte i bolące krocze do powściągliwosci sexualnej - ma wykarmiać piersiami potomstwo, a nie myśleć o stosunkach sexualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się usmiałam
ale bzdury :D :D :D wszystkie tak gadają - musisz mieć poważny kompleks biedactwo :D :D :D a może twój facet ma mały problem :D Szara Myszko Pewnie że jest jak bylo :) nie znam osoby która twierdziłaby ze wyczuwa znaczaca róznicę, przeciez to elastyczna tkanka, no chyba że ktos ma pecha, zdarza się niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sam wielogodzinny
bolesny poród to PECH, a wywoływany to szkoda gadać :( Okaleczanie narządów rodnych.... cóz same sie przekonacie jak bedziecie palce gryźć z bólu Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
nie straszcie wiedzmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslicie ze to milo czytac takie bzdury?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytam tu nic o porodach,bo są książki.Dzieki temu mam pewnosc co mnie czeka.A tu ciagle prowokacje albo grozby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
a ja podsluchalama kiedys rozmowe ciotek ze sex najlepszy jest po 1 dziecku, najwieksza przyjemnosc sie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stranger in a srange land
Hmmm bylem z dziewczyną ktora byla bardzo luzna moglem reka wsadzic, spokojnie bez wiekszego wysilku byla mloda i nie miala duzo partnerow przede mna. Z drugiej strony mialem romanse ( dodam ze to jest głupota) z mężatka ktora miala 10 letnia córka ( urodzila "naturalnie" ). Byla bardzo ciasna - dwie paluszki. Była naprawde jak dziewica ( mialem 3 ) . Wiec ja nie wiem od czego to zależy czy kobieta jest "rozchlapana" czy nie, ale napewno nie od rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak
tu wiele razy można przeczytać, że niektóre panny miały wszystko robione na żywca. Nawet cesarki! Wyobraźnia ludzka nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka29
ja kilka miesięcy temu urodziłampierwsze dziecko i szczerze mogę stwierdzić, że rzeczywiście jestem luźniejsza bynajmniej mój mąż tak twierdzi co oczywiście nie oznacza, że współżycie nie sprawia nam przyjamności. Proszę nie piszcie o bzdurach bo poród prócz całego cudu narodzin jest naprawdę ogromnym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmk
Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×