Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - niby nic, ale rozmawiamy o trójkach i tak mi się skojarzyło. To ma chyba coś wspólnego z oczami, bo ponoć (nie wiem czy to plotka czy fakty), korzenie tych ząbków sa bardzo blisko nerwu wzrokowego. Beatek - ten z ajerkoniakiem poszedł na pierszy ogień (mniam), potem był z nadzieniem różanym. Więcej nie tknę :) Obiecaliśmy sobie z mężem, że w domu nie wypowiemy nawet słowa \"pączek\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) PĄCZUSIE Dziewczyny Wam tylko pączki w głowie ;) A mnie się ochota zbiera ,ale wytrzymam bo jak zgrzeszyć to tylko dla mojego ulubionego PĄCZKĄ ❤️ Zaraz napiszę Adikowi żeby w takie się zaopatrzył ;) na dzisiejsze popołódnie u babć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola właśnie uruchomiła fax ;) Zaczęło się drukować i się wystraszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - może Wioletka czeka na faks od jakiegoś narzeczonego czy od przyjaciółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko całkiem możliwe ;) Nie wiem ,jak ją oduczyć manipulowania przy telefonie:( Bardzo często tam majstruje i przyciskając najczęściej 999 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jej wczoraj zamiast multiwitaminy a kroplelkach Kinder Biowital w żelu ... Nie bardzo jej smakje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A nie masz jak zablokowac klawiatury? Nas tylko to ratuje przed niechcianymi połączeniami naszego dziecka ;) Ja daję Martusi Vibovit. Ale nie codziennie, tylko 2 razy w tygodniu. Codziennie je warzywa i owoce, więc nie chcę przesadzac z tymi witaminkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że dawki witamin w takich preparatach są dostosowane i nie grozi przedawkowanie. Też je zupki warzywne ,ale jednak wszystkich witamin to pewnie nie zasopkoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwóch ale nic nie jadłam oprócz tego :o Ja nie podaję Patrycji żadnych witamin , myślałam jak je dużo owoców i danonki to jej to wystarczy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam próbny zakup w szipszopie , zamówiłam body , czekam na przesyłkę , ciekawe jakie będzie jakościowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeden lekarz nam powiedział, że nie trzeba dawać witamin. Drugi powiedział, że jak chcemy (!), to można. Ale moja teściowa mnie namówiła i podaję. Na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza teraz, w okresie zimowo-wiosennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja zaczęlam jej podawać witaminki ,jak zmieniłam mleko modyfikowane na zwykłe lub w proszku, ponieważ nie ma tylu witamin. Witaminki są potrzebne jeśli dziecko ma mało urozmaicone posiłki, Wiola też zjada danonki,serki ,zupki ,soczki i czasem owoce,które częściej lądują na ziemi niż w brzuszku ;) dlatego podaję witaminki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - o jakości powiem Ci, że jest dobra. Moja znajoma tam kupowała, moja siostra też ma tam kupione body (oczywiście dla dziecka) i jest zadowolona. W końcu obmierzyłam głowe Martusi i ma równo 50 cm. więc czapeczkę musze kupić większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewitaminizowanie jej nie grozi bo daję tylko łyżeczkę dziennie, a nie dwie jak pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów przez internet to tylko allegro-zestawy, inaczej się nieopłaca, to co ,że kupię tanio jakąś rzecz skoro muszę zapłacić za przesyłkę 5zł minimum W jakiej cenie były te body Beatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z czapeczkami mam największy problem bo jak kupuję na oko to są za małe , a w którym miejscu dokładnie mierzy się obwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola zasnęła chyba bo jest ciszaaa :) Idę dokończyć zmywanie i zabieram się za obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapeczki najlepiej kupować razem z dzieckiem i od razu przymierzyć;) W każdym razie ja tak robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całość 16 zł ( z przesyłką ). A o jakie zestawy chodzi Loli na ? Wiecie u nas otworzyli olbrzymi sklep z odzieżą używaną . Dla dzieci jest mnóstwo rzeczy w niezłym stanie , ale jak chciałam kupić body to za nic nie mogłam znależć. Nie wiem czy wam zdarza się robić zakupy w takich sklepach , ja osobiście wolę kupić właśnie w takim sklepie coś bawełnianego bo jest bardzo dobre jakościowo , a polskie wyroby przetestowałam i niestety z przewagą wypadły te z \"lumpeksu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja dziś też już zaliczyłam pączka z kawką, a teraz kończę rogalika z twarożkiem (ale ja mam apetyt do południa) ;) dzisiaj chyba sobie nie pogadamy bo mam robotę-PITy 11 czekają i niestety muszę ją wykonać dziś, bo jutro trzeba będzie sobie matematykę powtórzyć :( To miłego dnia wam dzieczynki życzę :D pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mamy prosze mi powiedzieć czy pre test jest dobrym testem ciązowym i czy zdażyło się wam że test pokazał to że nie jesteście w ciąży a faktycznie byłyście. załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku chodzi mi o allegro ,w odzieży dla dzieci klikasz na ,,zestawy,, i polujesz na okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko 23 nie używałam takiego testu,ale dzisiejsze testy są bardzo dokładne. Przypadki ,że test się myli są ,ale znikome ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku a te 16zł to tylko z 1 sztukę? Kupiłam kiedyś w Realu 7szt za 25zł więc to była okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - kupiłam Martusi 3 rzeczy w sklepie z używaną odzieżą. (dwi bluz polarowe i jedną sukienkę). Body raczej bym nie kupowała. To jest bielizna i zbyt \"blisko ciała\" jak na moje przekonania. Główkę mierzyłam mniej więcej tam, gdzie zwyczajowo znajduje się otok czapeczki. Wyszło mi 50 cm i według właścicielki Szipszopu, jest to dokładnie tyle co rozmiar czapki. Anulka - nie umiem Ci nic doradzić. Robiłam test Quick View i ani razu mnie nie zawiódł, bo pokazywał faktyczny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×