Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Chyba jakiś mało ciekawy temat zaczęłam, bo wszyscy uciekli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ninko ja jestem ! Wioletka usnęła wkońcu , strasznie marudna wstała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek zrobiłam ,ale nie mam do nich ,,bigli,, tej części do ucha ;) Muszę zrobić zamówienie ,a narazie kaski brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - 🖐️ Ninko - 🖐️ Loli - 🖐️ Jak zwykle ubawiłyście mnie do łez :D Dobrze, że wcześniej skończyłam drożdżówkę \"ze srem\" (tak mówiłam jak byłam mała, zamiast \" serem\";) ) Moje szczęście największe faktycznie ma oczęta po mnie :) i po mojej mamie :) Reszta to wypisz - wymaluj tatuś :) Niestety stópki też są po tatusiu - biedne dziecko - buciki (te \"ortopedyczne\") rozmiar 14,5 cm są już w sam raz, a jak kupowałam, to myslałam, że starczą na dłużej :( Ninko - Martyna po powrocie z dworu ma takie jagody zamiast policzków, że każdy obcy jak ją widzi to mówi \"ale zdrowy chłopczyk\" ;) Ale po jakimś czasie to znika. A teraz zrobi się cieplej i nie będzie już mieć czerwonych policzków :) Tylko brązowe, bo to dziecko opala się na brązowo mimo filtra 40 :) Ninko - napisz mi, jaki rozmiar bucika nosi teraz Martusia? Pytam Ciebie, bo wiem, że nasze dziewczynki są podobnych gabarytów :) Loli - W ospie wietrznej zmiana na skórze to pęcherzyk, wypełniony wodą, który łatwo pęka i robi się owrzodzenie a potem strupek. Może byc na zaczerwienionym podłożu. A co do zaraźliwości to zakażałas juz od co najmniej 10 dni, więc teraz nie musisz się przejmować ;) Obu Twoja choroba okazała sie lekka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - temat ciekawy, tylko ja długo odpisywałam :) A co do zdjęcia - robiła je moja mama, która jest mistrzynią źle skadrowanych fotek ;) Nie wysyłam Wam wszystkich, bo na większości jest kawałek Martynki, uciekającej z kadru, albo wkładającej paluszek w obiektyw ;) Loli - to masz chwilkę spokoju, odpocznij też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, doczekałam się. Loli - pilnie śledzę Twoje kolekcje i mam nadzieję, że mimo choroby (tfu, niech sobie pójdzie), cos tam będziesz nadal tworzyć. :) Jonko - no właśnie, te pucki są niesamowite. A butki ma w rozmiarze 24. Kapucie są idealne, ale butki zimowe (też 24) już ciężko wchodzą. :( Ona stópki tez ma po tatusiu - bagatela -rozmiar 47 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawalona pracą :( Policzki Patrycja jak wraca z dworku to ma czerwone namalowane kółka bardzo ładnie wygląda :D Buciki nosi nr 21 ale ona w ogóle malutka i drobniutka jest , a zresztą ja noszę 35-36 a i tatusiek nie ma za dużej stopki , jesteśmy troszkę tacy niewyrośnięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ci tatusiowie w rozmiarze XXl ;) Dzięki za info - znaczy, że nie jest z nią aż tak źle, aczkolwiek nie będzie miała docelowo ślicznej stópki nr 39 jak mama, tylko raczej 41 i więcej, jak siostra tatusia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,czy w moim wieku mogę mieć jakieś komplikacje z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyobrażacie sobie jak można być zazdrosnym o koleżanki z internetu ??? Mój Marek dostał:jobla\" na tym tle😠 Loli jak zrobisz od razu przysyłaj chyba się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 21miesiecy i i strasznie daje nam w kosc.wszedzie go pelno czasami to plakac sie chce ale jest bardzo kochany przez cala rodzine i daje nam obok trosk bardzo duzo radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko 🖐️ Pracuj, pracuj, bez pracy nie ma kołaczy ;) zazdroszczę ci małej stópki :) tez bym chciała :) Moja mama nosi 36 -37 i ja z tego powodu bardzo cierpie, bo jakkolwiek ubrania czasem sobie pożyczmy, tak buty - nie da rady, a co do butów to ona ma gust ...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - póki nie zobaczę Twoich zdjęć w tych poprzednich, to ZABRANIAM LOLI SPRZEDAWANIA TOBIE KOLEJNYCH KOLCZYKÓW!!! :P Umowa, to umowa! Jonka - może nie będzie z naszymi dziewczynkami aż tak źle. Ja mam 39 i mam wrażenie, że już więcej kobieta nie może mieć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drugą Ninkę :) 🌻 P.S. wysłałam fotkę ,ale nie oddaje ich uroku muszę popracować nad zdjęciami żeby lepiej wychodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli dopiero teraz doczytałam że dręczy Cię jakieś paskudne choróbsko , nie drap się za mocno bo zostaną ślady;) dużo zdrówka oby szybko przeszło :) Dziękuję za miłe słowa dot. Patrysi bardzo urosłasm i podfrunęłam do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zaraz sprawdzę i będziesz miała profesjonalne informacje :) Witamy Ninę 34 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) jedna sąsiadka mojej mamy ma 42 rozmiar :) :) mały kajak i wogóle jest wyższa od męża :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale chyba nie dołączyłas zdjęć, bo nie mam żadnego załącznika :( Nina 34 - witaj imienniczko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko będę miała problemy ze zrobieniem zdjęcia bo naprawdę mojemu staruszkowi odbija , czyżby wkraczał w wiek średni:P Oczywiście jak się wysztyftuję do zdjęcia od razu poślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko wielkie dzięki :) może niepotrzebnie panikuję ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ninko :( moja tesciowa i śwagierka mają stopy 41-42 brrr Jak to strasznie wygląda!!! I w dodatku okropnie szerokie :P I niestety, patrząc na stópki Martynki, taką właśnie budowę odziedziczyła 😭 A obgadam jeszcze sobie - moja śwagierka nosi (już dawno niemodne) buty z czubami :P Jej slad na drodze ma chyba ze 30 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawione :) Pomału się ubiorę bo Adi po mnie przyjedzie o 12.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja noszę 40 (w porywach 41 lub 39 zależy jakie buty) a Marek 45, Maciek już wyrasta z 22 właściwie to są ciasne, muszę małemu kupić buciki wiosenne a 2 parę zimowych kupywałąm zaledwie w styczniu. Beatko mój Marek też jest zazdrosny dlatego czasem tak nagle znikam jak on wpadnie do biura, muszę szybko uciekać bo inaczej awantura gotowa. NINA 34 witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - śliczne, Zwłaszcza te ciemnoróżowe (?), zakręcone. Piękne. Ale, podobnie jak Beatek, będę czekac na bladoróżowe lub przezroczyste. :) Jonka - nie znam żadnej kobiety o stopie większej ode mnie. O, nie, moja koleżanka ma 40, ale nosi się na wysokich obcasach, więc to jakoś lżej wyglada. Ale jaki to musi byc kłopot z kupieniem ładnych butów!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nie zwracaj uwagi na reakcję męża - mój też tak głupio reaguje :P I nie chce, żebym wysyłała zdjęcia Martynki przez internet :P Ale jest taka dobra zdrowa zasada - mniej wiesz lepiej śpisz ;) Ja nigdy nie byłam posłuszną dziewczynka, więc nie widzę powodu, żeby po zamażpójsciu miało się to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×