Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hop-siup :D Beatek zostałyśmy na staży ;) Czy fotki doszły no i czy się otwarły Beatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Loli zdjęcia doszły śliczny kapelusz ma Wioletka i w ogóle śliczna z niej dziewczynka , mamusia też :D Okazuje się że wszyscy urlopują a my na posterunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beateku :D Właśnie walczę z Wiolą o chwilę czasu dla siebie ;) Ma spać ale narazie płacze :-0 U mnie wiele spraw do załatwiania w urzędach - nie lubię tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego urlopu jeszcze 2 tygodnie, ale tutaj jest tak pusto, że przecież nie będę gadać sama ze sobą. Jakiś czas temu wysłałam Wam zdjęcia, ale podejrzewam, że nie doszły. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta 🖐️ Pojawiam się ;) Jestem właściwie po egzaminach (w sobotę jeszcze jeden) - ale na wrzesień już plan-Mikroekonomia, matma i ...... rachunkowość(kurde nie wpadłabym na to, że akurat rachunek będę poprawiać, ale niestety 90% roku bedzie to poprawiać :O) Z brzuszkiem już mi na prawdę jest ciężko, chociaż znajomi twierdzą, że mam dużo mniejszy niż z Maćkiem-upał tylko mi strasznie doskwiera. Maciuś się ostatnio rozgadał. Na pytanie niani, czy będzie mamie pomagał w zakupach dla dzidzi powiedział : Bende!! :D A ostatnio niania szukała butelki z piciem no i głośno mówi do siebie \" gdzie jest ta butelka?\", a Maciuś \"powinna byc\" :D Ma takie gadki chwilami, ze aż wszyscy oczy otwierają-cały czas milczał a teraz buzia mu się nie zamyka. Najlepiej jak się kłóci z Markiem, brzmi to mniej więcej tak: \"adbiuduadidad\" i tym podobne. Normalnie czasem leżę ze śmiechu tym bardziej, ze miny do tego ma komiczne, wymachuje rękami-gestykuluje. Dzięki za zdjęcia-śliczne, dziś i do was troszkę wyślę jeżeli zdążę. Pozdrówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no nie doszły żadne fotki Martusi :( musisz się poprawić przed tym urlopem ;) Aniu - trzymam kciuki w sobotę ❤️ Buziaki dla dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Loli - chyba zrobiłaś sobie dłuuuuuuuuuugie wakacje od robienia kolczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja nie mam problemu :D bo mam Nasz topik w Moich tematach ;) Wczoraj byliśmy w górach -na jeden dzień ;) Wioletka odwiedzila swojego kolegę ,który akurat wczoraj obchodził swoje drugie urodzinki - a my zapomniałyśmy :( Poślę Wam fotki bo są zabawne i romantyczne ❤️ No i o mały włos wrócilibyśmy z kotkiem - ale Adi nie chciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry, mmmmmmmmmmmm, może nam się uda tam pojechać na przełomie września i października. Loli, mieliśmy kotka i powiem szczerze, że Adi miał rację. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wcale NIE ;) Zaraz zrobię fotki - najnowszych kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo czasu mi to zajęło ;) Ale Wiola męczy się z Eee :-0 i muszę mieć podzielność uwagi ;) Zaraz będę znikać - muszę się przygotować do wyjścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko co do kotków to jak byłam mała uwielbiałam je ❤️ Teraz kiedy babcia wyjeżdza na miesiąc lub dwa do Niemiec i zostawia Nam swoje dwa (u siebie w domu) to mi się trochę odwidziało ;) Gdybym miała domek z ogrodem to nie ma sprawy ale w mieszkaniu to jest problem :-0 kuweta śsmierdzi po 3 dniach :-0 zgroza a w mieszkaniu duszno i jeden smród - oczywiście jak nikogo niema ;) Wiola narazie jest zamała i nie starczyło by mi czasu dla dwojga maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale muszę pracować. Zdjęcia doszły. Obejrzę troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki W sobote miałam ostatni egzamin tzn w zwykłej sesji bo wrzesień już mam zaplanowany niestety :( (Loli dzieki za trzymanie kciuków-chyba pomogło;)) Wczoraj byliśmy nad zalewem wislanym w Kadynach-dzieciak mi się tak wyszalał jak nigdy-biegał między wodą a plażą (to jego dwie ulubione rzeczy-wielka piaskownica i wielka woda) musiałam go na siłę wyciągać bo się siny zaczynał robić. Niestety nie wzięłam aparatu ale kuzynka prześle mi jak zrzuci na kompa i wtedy ja wam wyślę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha walnijcie mnie w ten pusty łeb nie pogratulowałam Jonce owocnych starań o dzidzię :( a kiedy nasza podwójna mama wraca? ostatnio byłam starsznie do tyłu z bieżącymi informacjami z naszego topicu-może nadrobię do 24 lipca-później to dopiero bedę miała tyły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do gratulacji 🌻 👄 🌻 Ale mnie również ta wiadomość zaskoczyła - nic nie wiedziałam więc szybko niech ktoś poda szczegóły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastał kolejny dzionek na Kafe :D Szkoda ,że tak tu pusto ... Posłałam Wam kilka nowych fotek kolczyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie ,jak idą postępy w nauce korzystania z nocnika, czy maluchy noszą jeszcze pieluchy ....;) Dziś pierwsza noc bez pampersa - Wiola posikana ;) W dzień lata po mieszkaniu w majtusiach i ładnie sama korzysta z nocnika :D Chyba zacznę ją zabierać na spacery do piasku bez pampersa... Dużo dzieci tak chodzi więc może sprubuję . Jeśli chodzi o słówka to chłonie jak gąbka i powtarza jak papuga :D Oczywiście ,że nie wszystko ale większość ;) Bardzo ładnie mówi imona : Zuzia, Basia , Kasia, Zosia... z innych które pamiętam : sama , jem , cześć , dodomu papa, idzie itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioli chyba dobrze się śpi w tych siuśkach :-0 Ninko ,jak tam Martusia ? Dawno nie posłałaś żadnego zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×