Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość architekt wnętrz

projekty wnętrz

Polecane posty

Gość architekt wnętrz

buszując po kafeterii wpadłam na pomysł, ze byc moze spotkam tu osoby, które chciałyby wsparcia przy projektowaniu, urządzaniu domu lub mieszkania. Przeprowadziłam sie jakiś czas temu z Krakowa do Katowic i szukam właśnie nowych wyzwań na Śląsku. Zapraszam wszystkich chętnych;-) ta praca jest moją pasją;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiurek
wrocław też wchodzi w grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt wnetrz
opracowanie planów przebudowy scian działowych wnętrz, rózne propozycje rozwiązań przestrzennych- jak najbardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz programik
w którym zrobisz wizualizację mieszkanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt wnętrz
wizualizacja jest możliwa jak najbardziej...choc nie robie tego osobiście;-) osobiście zajmuje się kreacją, koordynacją prac wykonawczych i nadzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale.....
widze, ze Ty tylko piszesz, co to Ty byś wielce zrobila... z poradą juz jest gorzej..... coz... chciwosc.... takie zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emusia --> weszłam na projekt Twojego mieszkanka, masz już coś ustalone?? patrząc na kuchnię to stwierdziłam, że szkoda, iż sama kuchnia została zaplanowana po prawej stronie (patrząc na zarys projektu), a to dlatego, że o wiele lepiej sprawdziłaby się właśnie po lewej, wtedy możesz wybić ścianę między kuchnią a salonem, dzięki czemu zyskujesz otwartą przestrzeń. Nie czytałam wszystkich komentarzy z Gazety, ale odradzam Ci przenoszenie zlewu pod okno - będzie problem z utrzymaniem czystości, już lepiej zrobić w kącie szafkę narożną, a w blacie wbudować właśnie zlew. W kuchni na podłodze propojuję jasny gres, czytałam, że planujesz panele w ciemnym brązie -więc bezpośrednio możesz połączyć jedno i drugie w salonie - gdzieniegdzie na przedpokoju możesz w panelach wstawić po jednej płytce gresu :) zamiast tradycyjnych mebli możesz zrobić tzw. regały z gipsu, a w nich wnęki, albo szklane półki :) jak już coś postanowiłaś, to daj znać tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt wnetrz
Chciwość jest mi obca, wiedzą o tym moi przyjaciele;-) myslę ,ze pojawilo sie na forum gazety mnóstwo doradców- dodam zdolnych doradców;-) i własciwie pozostaje jedynie mysl wprowadzić w czyn. Trudno jest w formie slownej opisywac prowadzenie łuku ściany- z takiej porady trudno by było skorzystac. Radziłabym zaczac od okreslenia budzetu, który przy wykańczaniu wnetrz bardzo poważnie ogranicza realizację pomysłów (np. przeróbki budowlane i podłaczeń instalacji, punktów elektrycznych, ilość drzwi, jakość materiałów wykończeniowych). W niewielkich mieszkaniach dobrze jest zadbać o zabiegi optycznie powiększające przestrzeń- minimum ścian, rezygnacja z nadmiaru drzwi, raczej jasne kolory, duze tafle luster, mogą byc usytuowane vis a vis (polecam przeszklenie drzwi do łazienki lustrem obustronnie, zwłaszcza do tego zabiegu nadaja się drzwi z poziomymi szprosami) dobre oswietlenie- bardzo ważne...czasem przerwanie sciany taflą szkła matowego ( np.pomiedzy kuchnia i przedpokojem- co doswietli ta małą przestrzeń i daje bardzo ładny efekt plastyczny) lub luksferami (np. wstawka pomiedzy łazienką i sypialnia). Doradzam podziały projektowe porządkujące przestrzeń, dajace wrażenie ładu i harmonii, odradzam kąty ostre. Przemyślane scianki i wneki z płyty gipsowo-kartonowej moga poważnie zmniejszyć koszty zakupu mebli. Co do mebli- dobrze jest wybierac te, których wymiary dostosowane sa wielkością do przestrzeni pokoju-zwłaszcza dotyczy to sofy, foteli- czyli bardzo wazne: proporcje we wnetrzu. W tym wszystkim jednak najważniejsze, aby całość aranżacji mieszkania , wszystkich pomieszczen, stanowiła stylistyczną spójną koncepcję- m.in. radziłabym nie wprowdzac np. zbyt wielu różnych gatunków drewna, raczej ograniczyć się do powiedzmy dwóch, czy tez zbyt wielu rodzajów płytek. Bardzo pomocne jest wybranie konwencji np. minimalizm, styl etno, pop-art, techno, mieszkanie kolekcjonera antyków itd. i- wytrwanie przy tym założeniu do końca ;-) Tyle da sie powiedziec słowami....reszta wymaga konkretnej pracy- czyli wykonania projektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka :) w sumie, to juz wstępny projekt jest ustalony.. teraz tylko zostały małe poprawki.. zlew zostal pod oknem..:| zastanawialam sie i zastanawialam nad tym i nie wiem czemu, ale w koncu wyszlo, ze tak będzie..:| mam teraz tylko problem z doborem wanny.. chcialam zeby byla na dwie osoba.. ale nie zajmowala pol lazienki.. lazienka zostanie powiekszona.. będzie dochodzic calkowicie do sciany kuchni.. przez co minimalnie zmniejszy sie sypialnia.. tylko teraz nie moge dobrac tej wanny.. a trzeba juz powiedziec gdzie będzie do niej kran..:| mebli w kuchni niestety nie będzie zbyt wiele.. poniewaz po moim powiekszeniu.. pootwieraniu itd.. nie zostanie zbyt wiele miejsca, wiec nie będzie tak jakbym chciala.. na to mieszkanie trzeba pomyslow.. mi ich brakuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
architekt.. szkoda, ze nie przeczytalas co ja tam napisalam..:| mieszkanie dopiero sie buduje, wiec na razie zadnych przerobek nie będzie, bo w chwili obecnej moge sobie ustalic co gdzie chce, zeby pozniej nie bylo problemow z przerobkami.. mam tam glownie jeden problem.. powiekszenie lazienki.. chcialabym ją powiekszych tak.. zeby jakos fajnie to wyglądalo.. fajnie sie lączylo z wszystkim.. zeby te drzwi do sypialni bylo jak wstawic.. i bylo troche miejsca na meble w kuchni.. ale teraz chyba pozostaje mi zrobic proste sciany..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie myślałam, że będę potrzebować i korzystać z usług architektonicznych, a jednak! Budujemy dom, więc bez pomocy architektów się nie obeszło - i bardzo dobrze! Trafiłam na Architetto.pl i to był strzał w 10. Współpraca przebiega wzorcowo, mają milion pomysłów - są do dyspozycji, kiedy tylko ich potrzebujemy. To był naprawdę dobry pomysł, cieszę się, że na nich trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze sądziłam że obsługa architekta to fanaberia dla najbogatszych ale okazuje się że niekoniecznie. Nam kuchnię urządzało biuro Lux Interiors i wcale jakoś super drogo to nie wyszło. Na ich stronie http://luxinteriors.com.pl jest cennik, mają rózne pakiety można dla siebie dobrać optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z architekta wnętrz http://www.krzysztof-ziolkowski.pl i to była świetna decyzja, super nam wszystko wymyślił :) Polecam każdemu zrobienie projektu, to bardzo pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarra11
Ja przy urządzaniu mieszkania szukałam jakiegoś niestandardowego rozwiązania i architekt doradził mi witraże do witryn meblowych. Muszę przyznać, że świetnie ożywiły mieszkanie. Witraże do mebli zamówiłam w Bochni w tej pracowni: http://www.naszewitraze.pl/witraz-do-mebli/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarra11
Ja przy urządzaniu mieszkania szukałam jakiegoś niestandardowego rozwiązania i architekt doradził mi witraże do witryn meblowych. Muszę przyznać, że świetnie ożywiły mieszkanie. Witraże do mebli zamówiłam w Bochni w tej pracowni: http://www.naszewitraze.pl/witraz-do-mebli/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zleciłam projekt kuchni na wymiar i po wiem że czkema na efekty ale jestem zadowolona z projektu mega, kuchnia się robi a ja cały czas chodzę uśmiechnięta bo widzę zalążek mojej kuchni - dziękuje firmie JOPP Design Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę JOPP Design Sp. z o.o., piękne kuchnie na wymiar też robią, ja mam od nich kuchnię na wymiar i jestem mega zadowolona z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście chcieli mieć dobrze zaprojektowane wnętrze komercyjne np. sklepowe to zgłoście się do krakowskiej firmy CMC Projekt http://cmcprojekt.pl/ Bardzo fajnie odczytują pomysły klientów, są kreatywni, z dobrym podejściem. Wnętrze naszego sklepu przez nich zaprojektowane jest nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. Idealnie trafiliśmy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://mcakustik.pl/ - polecam jeśli zastanawiacie się nad dobrym zabezpieczeniem akustycznym. :) Zaopatrzyliśmy się dzięki nim we wszelkie, niezbędne nam materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Prowadzę firmę od wielu lat. Moje usługi są doceniane w branży i mam wiele zadowolonych klientów. Ostatnio zgłaszało się do mnie coraz więcej osób i niestety sama nie mogłam zająć się wszystkimi zleceniami. Postanowiłam dać ogłoszenie do gazety. Chciałam zatrudnić osobę do pomocy przy ciekawych zleceniach. Zaproponowałam dobre warunki pracy. http://zgoda.naklo.pl/2018/03/10/prowadze-firme-i-projektuje-wnetrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Prowadzę firmę od wielu lat. Moje usługi są doceniane w branży i mam wiele zadowolonych klientów. Ostatnio zgłaszało się do mnie coraz więcej osób i niestety sama nie mogłam zająć się wszystkimi zleceniami. Postanowiłam dać ogłoszenie do gazety. Chciałam zatrudnić osobę do pomocy przy ciekawych zleceniach. Zaproponowałam dobre warunki pracy. http://zgoda.naklo.pl/2018/03/10/prowadze-firme-i-projektuje-wnetrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misuia

Wiesz co, apropo projektów wnętrz to ja uważam, że u nich warto jest takie usługi zamówić salony.argoag.pl naprawdę świetnie się spisują. Kolejna kwestia to to, że można u nich zamówić również wiele akcesoriów no chemię budowlaną, mają mega rozbudowaną ofertę co u mnie się chwali osobiście. Ceny ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaAlinkek

Polecam zajrzeć na domzcegly.pl można zobaczyć, jak fajnie można wykorzystać klinkier czy cegłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×