Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka na niebie

czy są tu jaieś dziewczyny tzw destroyersów??

Polecane posty

Gość zaje....destroyke jakakolwiek.
a taki jeden smierdziel wlsnie wczoraj zdradzil mnie z inna laska w dodatku podobna do mnie:/idiota jeden....i myslal ze sie nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie na mysli ....
takich napakowanych sterydami gumbasow jakw Mario Bros. ??? hahahahahahah jak sie ladnie nazywaja destrojersi a ja sadzilem ze to gumbasy z jednym zwojej mozgowym ktore napakowane streydami zabija czlowieka za nic na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka na niebie
hueh tak bo te grube karki bezmozgie podgatunki tak traktuja ludzi..ida ulica i jeb w twarz za przeproszeniem:| teraz to wiem a wczesniej..hmm..coz no nikt nie jest idealny;) wazne ze szybko sie otrzasnelam i postanowilam ze nie zwiarze sie nigdy z facetem ktory przynajmniej nie bedzie wiedzial kto to jest kartezjusz hehehe;)zartuje;) a tak na serio to spotkalam tego kretyna na basenie z inna laska bylale niewazne to juz nie moja sprawa dzieki bogu:D wazne bylo to jak ja traktowal..krzyczal na nia caaaly czas!!!bezczelnie sie na mnie gapil a ja go wysmialam:D co wiecej jak pokrzyczal na panienke poszedl z kolega podrywac inne panie!!!!skorzystal z tego ze tamta nie widziala!!!!boze jak to dobrze ze to zobaczylam!!zal mi tych jego panienek...o jaka ja glupia bylam!!ale ale nie ma tego zlego:)szybko sie na bledach ucze wiec dajemy rade:D...aha..i jeszcze jedno do wszystkich "milo"wypowiadajacych sie....nie jestem kretynem zapatrzona w siebie i na miesnie faceta 16 latka....po prostu zakochalam sie w sentymencie we wspomnieniu ktore przez chwile ozylo...wy tez sie przeciez zakochujecie prawda??nie trzeba byc "destroyersem"(hahah ale mnie to beznadziejne okreslenie bawi:D ale specjalnie go uzywam zeby ukazac dla nich brak szacunku) zeby zachowac sie jak rasowy skur...znam historie gdzie niby "normalny i porzadny"facet potrafil wywinac taki numer ze hej...ale coz rozni ludzie rozne zestawy panvitan:D pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla depresji
:( faceci to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupup
przezyjmy to jeszcze raz:P ozywmy temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam aktualnie
zwiazek z takim faciem, jest srednio wszystko zgadza sie co mowisz co drugie slowo kur.... sex o rany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz ryba
Dziewczyny tych kolesi to zwykłe szmaty i kurwy,blondyny z tapetą na twarzy. Pluję na ciebie bo nie mam szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam aktualnie
czemu tak twierdzisz ze kurwy??? niby na jakiej podstawie?? przeciez to taki sam zwiazek opierajacy sie min. na spotykaniu sie, chodzenia na kolacje, sexie itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
cos na temat tych oblesniakow bez mozgow :) dziennikarka przeprowzda wywiad ze 'sterydem', a on na kazde pytanie odpowiada "eeeeeeeeeee","yyyyyyyyy", itp. w koncu ona nie wytrzymuje i sie go pyta: - a do czego sluzy ci glowa? on po dlugim namysle: - yyyyy... jem niom... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drechol
i plujem tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondii
Wlasnie mozecie cos powiedziec na temat sex-u z takim facetem przyjemny? czy te sterydy tak skrucily im czlonki ze nawet nic nie odczuwalyscie? ? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasik
co Ty za bzdury wypisujesz. Piszesz ze chlopak cie zostawil i ze zalujesz ze nie zdrapal Ci plasterka bo mialabys dziecko a w preferencjach w opisie masz napisane że jesteś młodą mamą! To jak to z Tobą jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie coś jeszcze
bo ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×