Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiabasia

Pomysły na biznes

Polecane posty

Gość gość

zrobiłam kurs stylizacji paznokci w szkole New Nails i otworzyłam własny salon stylizacji paznokci super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian31

   Jak się nie ma doświadczenia w prowadzeniu biznesu to dobrym pomysłem jest franczyza, propozycja współpracy z Cuk wydaje mi się interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusssa

Ja myślałam o poszerzeniu działaności o własną dystrybujcę paliwa, np. PolOil ma w sprzedaży zbiorniki , ale zastanawiam się czy jest sens, skoro ktoś prowadzi taki biznes od 30 lat i w sumie ma same dobre opinie. Ogólnie polecam współpracę z nimi! W sam raz np. dla firm transportowych, ale mają też ofertę dla klientów indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Warto wiedzieć gdzie można zrobić badania środowiskowe i ja w takim wypadku polecam firmę Ekolab w Kobylnicy.  W Ekolab można przeprowadzić badania z zakresu : akustyki środowiskowej, badania kwalifikacyjne w pomieszczeniach, badania z zakresu geologi i hydrogeologi, badania próbek  gleb, odpadów i paliw, pomiary emisji zanieczyszczeń, pomiary środowiska pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo

Założenie malarni to jest dobry pomysł. Brat tak zrobił i dobrze na tym wychodzi.  Malarnie kataforetyczne i kabiny proszkowe możecie kupicie w Zugil -Projekt z Wielunia. Oferują urządzenia samodzielne, jak i specjalistyczne linie lakiernicze jak i suszarki po malowaniu proszkowym. Firma solidna, z dużym doświadczeniem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa4

Pytanie w jakiej formie chcecie prowadzić swój biznes? Wiele możliwości na pewno daje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, dlatego tak wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Tutaj spolka-w-organizacji.pl jest cały blog o spółkach. Można sobie tam poczytać również o zakładaniu spółki i świadomie podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biods

Tutaj masz bardzo wiele cennych informacji dla osoby rozpoczynającej przygodę z własnym biznesem panterabiznesu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

Może pralnia?  Coraz więcej tego typu usług realizowanych jest na mieście. Mój kuzyn otwierał jakiś czas temu pralnię, tu kupował sprzęty www.pralus.pl i solidnie się tam obkupił we wszystko co potrzebne do tego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierając własny biznes warto zadbać o finase i mięć je pod kontrolą dlatego dobrze jest powierzyć sprawy księgowe specjalistom z rachmistrzowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras31

Polecam franczyzę, niskie koszty rozpoczęcia działalności, dostęp do szkoleń, technologii i biznes który już został sprawdzony, a więc działa. Więcej informacji tutaj https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgierd

Jakbyście planowali interesy z Chinami to fajną firmą pośredniczącą w kontaktach z chińskim rynkiem jest Ideum. Organizują wyszukiwanie i sprawdzanie chińskich kontrahentów, wycenę, kontrolę i import towarów, a także wyjazdy biznesowe do Chin. To solidni specjaliści, więc macie gwarancję dotarcia do najlepszych chińskich dostawców czy odbiorców. U nas sprawdzają się w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to bardzo ciekawy pomysł i można znaleźć wiele osób jakie odniosło w tej branży sukces. Natomiast musimy zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami zanim podejmiejmy ostateczną decyzję. Najważniejsze w tym wszystkim będzie znalezienie idealnego lokalu. Dobrze jest wybrać się na spacer po swojej okolicy by zorientować się co jest wolne lub poszperać w internecie. Wszystko będzie sprowadzało się do ceny za wynajem i ruchu jaki jest w danym miejscu. Im bliżej centrum tym lepiej, jednak często drożej. Poza tym nie ma sensu szukać oszczędności na wyposażeniu samej kuchni czy przy zatrudnianiu obsługi. Dobra pensja jest zawsze najskuteczniejszą motywacją do pracy. Zwróćmy też uwagę na to jak chcemy zaaranżować samo wnętrzę. Takie dodatki jak świece stołowe - https://swiecedlagastronomii.pl/kategoria-produktu/swiece-stolowe/ z pewnością dodadzą wiele elegancji oraz będą źródłem nastrojowego oświetlenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×