Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamDość

Mam21 lat i nigdy nie mialam faceta,czy sa takie dziewczyny?

Polecane posty

Witajcie drogie dziewczyny!! Musze wam powiedzieć że jeszcze z rok temu bylam w takiej samej sytuacji jak wy , nigdy sie nie całowalam itd. ale wiecie zmienielam się , zrozumialam że miłość sama do mnie nie przyjdzie , i zaczełam o nią walczyć , zaczełam chodzić na dyscoteki , wychodzić do ludzi jak najczęściej tylko się da. Na początku troche to było tak na siłe żeby ne siedzić w domu , ale teraz naprawde to lubie i powiem wam jedno nie wiedziałam co trace. Pierwszy raz sią całowałam z chlopakiem którego poznalam na disco może nie był to jakiś ryceż na białym koniu ale chociaż to zmatrwienie miałam już z głowy, nie spotkałam się z nim potem bo się wstydziłam , ale wszystko w swoim czasie z następnym się już nie całowałam ale za to się z nim umówiłam . Z nikim jeszcze nie spałam bo w tym wypadku sądze że trzeba pczekać na kogoś odpowiedniego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie powinno się bezczynnie czekać na miłość , Bo może się okazać ze sama do nas nie przyjdzie jak do niektórych szczęśliwców, trzeba próbować- poznawać ludzi , a wtedy mamy większą szanse spotkać kogoś odpowiedziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie siedze w domu. uwielbiam dyskoteki, siedzeć na rynku pod parasolkami i te wszystkie wypady. ale jakoś ta moja druga połówka nie chodzi tymi samymi drogami co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponosze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×