Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nana_aaa

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość Ola08
Ja swojemu kupiłam to: http://bogatyojciec.pl/?A=43827&B=353 i to był strzał w dziesiatkę. Teraz inaczej patrzy na sprawe finansów i ma wiecej czasu na przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
Ja mojemu kupiłam scyzoryk Leathermana... troche drogi ale porządny :) Było warto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
nie wiem czy ta nazwa się odmienia w każdym razie Leatherman fajna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapamiętajka
Ja zafunduje mojemu nagrode która otrzymalam jak zakładalam teraz netie-to bedzi elot szybowcem,mam nadzieje ze mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student96
kwiatuszku - powiedz mi o co chodzi z ta Netią, bo czytam już w któryms miejscu, a nie do końca ogarniam, co tzreba zrobić i co można dostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourImagination
Prezent dla faceta to ciężki orzech do zgryzienia w większości przypadków. Trzeba się dobrze zastanowić nad tym z jakim osobnikiem mamy do czynienia :P Mój facet jest chyba najgorszym typem jeśli chodzi o kupowanie prezentów. Nie dość, że ma już wszystko, to w dodatku bardzo trudno trafić w jego gust, a odpowiedź na pytanie co chciałby dostać brzmi: \"Ciebie\" :P Myślałam, że na prezent dla faceta takiego jak on (27-letni gadżeciarz, elegancik) będę musiała wydać fortunę (której oczywiście nie mam :/). Ale okazało się, że niekoniecznie :D Kilka moich pomysłów (niektóre już zrealizowane): - portfel - skórzany, elegancki i wbrew pozorom ładny i praktyczny można kupić już za 100zł. - etui na dokumenty (jeśli w portfelu nie ma na nie miejsca) - przydatny gadżecik, najlepiej oczywiście skórzany i co ważne sporo tańszy od portfela (ok.50zł) - mysz komputerowa o niebanalnym kształcie :) http://allegro.pl/item496548392_porsche_mysz_komputerowa_jak_samochod_5_kolorow.html http://allegro.pl/item502998765_sexy_mysz_optyczna_wyostrzy_zmysly_wysylka_gratis.html - biżuteria- polecam stronę: http://www.sklep.for-men.pl./ - książka - albo będąca przedmiotem zainteresowania faceta, albo np. Kamasutra - to akurat bezpieczne i w kręgu zainteresowań prawie każdego faceta :D - kultowa zapalniczka Zippo - prezent zarezerwowany dla palaczy, ale jeśli już chłopak nim jest to na pewno się ucieszy :) http://www.top-time.pl/akcesoria-zapalniczki-zippo-c-15_18.html?gclid=CM3r7cP_v5cCFQsh3godvA0vSw Bardziej Walentynkowe, ale myślę, że na Gwiazdkę też mogą się sprawdzić to prezenty takie jak: - fajne kubki http://www.bigboystoys.pl/item292__Zakochane_Kubeczki.html - ramka z wspólnym zdjęciem - fotki ukochanej kobiety (tylko nie takie rozbierane do końca :) Wtedy nie ma tajemnicy :P Najlepiej jak są czarno-białe, w bieliźnie, z lekką nutką erotyzmu :)) Akurat w moim przypadku kupowanie mojemu mężczyźnie ciuchów i perfum nie jest bezpieczne, bo jak wcześniej pisałam, ciężko trafić w jego gust, ale jeśli dobrze znacie swoich mężczyzn to taki prezent może być strzałem w 10 :) Mam nadzieję, że trochę pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
NAJLEPSZE NA PREZENT SĄ OCZYWIŚCIE: Perfumy FM GROUP mają śliczne zapachy i długo się utrzymują, a w dodatku są niedrogie. Jestem ich dystrybutorką,więc jakby ktoś chciał zamówić niech skontaktuje się ze mną mailowo (gabi175@o2.pl) lub telefonicznie: 721 730 052. Posiadam wszystkie dostępne nr zapachów.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA NA jako facet powiem CI. że dobry prezent dla faceta to no. laptop, ale wiadomo ze to spory wydatek. Alternatywą moze byc konsola do gier i to Ci polecam. Na 3kropki.pl jest duży wybór, wiele znanych marek po przystepnej cenie, powodzenia i udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z prezentami dla mężczyzn raczej nie mam problemu - zwykle jest to jakiś gadżet z elektroniki albo coś do samochodu. Może ciekawa książka-album, bądź sprzęt sportowy. Na rynku jest teraz mnóstwo rzeczy, które zadowolą każdego faceta. Dobrze, że można im kupować prezenty uniwersalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoseK
Jeśli nie masz jakiegoś konkretnego pomysłu, ani tym bardziej jakiś wskazówek bądź życzeń dotyczących prezentu, może pomyśl o czymś innym niż zwykle, czymś oryginalnym, unikalnym, czymś, czego chłopak z pewnością się nie spodziewa;-) Przygotuj dla niego spersonalizowaną gazetę na życzenie. Z artykułem o nim i jego zdjęciem na pierwszej stronie. Napisz, jaki jest wspaniały, złóż mu życzenia, powiedz miłe słowa. Będzie zaskoczony i z pewnością nie zapomni takiego prezentu długo. Zajrzyj na stronę serwisu gazetomania.pl i zobacz, jakie to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie trzeba się trzymać reguł przy wyborze prezentu. Można podpytać, albo podpatrzyć, co akurat danej osobie jest potrzebne. Z racji tego, że faceci pasjonują się technologią w każdej postaci, myślę, że do gustu przypadłoby takiemu rasowemu mężczyźnie np.CB radio. Na wasserman.pl widziałam takie tanie radia, nawet się zdziwiłam, ze można coś takiego za taka przyzwoita cenę kupić - na pewno każdy facet byłby zadowolony, gdyby coś takiego dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam pomysłu, to zwykle myślę o czymś związanym ze sportem... ciężarki, koszulka, czy nowe okulary do pływania zawsze się przydają. w tanisport jest bogata oferta produktów tego typu, warto zaglądnąć, choćby w poszukiwaniu inspiracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
ja ostatnio natrafilam na strone, gdzie Twoj prezent mozna zapakowac w puszke :) taką jak pasztecik podlaski tylko oczywiscie wieksza. :) przy najblizszej okazji sama bede chciala sprawic taki prezent chlopakowi. opakowanie jest najlepsze np etykieta "flaczki warszawskie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną uwagę. Jesli nie jest się małżeństwem to lepiej nic rozbieranego nie dawać, bo jak się rozejdziecie, to można się stać czyjąś rozkładówką... Już pisałam, że lubię praktyczne prezenty. Przez długi czas obserwuję i wiem czego potrzeba i o czym mój chłopak marzy, np: scrabble klucz do odkręcania świec w aucie lutownica maszynka do ścinania włosów spinki do mankietów krawat jakis fajny, ale do założenia na co dzień, a nie ze będzie się go wstydził grę na kompa w którą będziemy razem grać pamięć USB o ciekawym kształcie żadnych dyrdymałó które się kurzą w kącie i zajmują niepotrzebnie miejsce Po kilku latach zbierają się takie "prezenty" o których nikt nie pamięta i nie dba i które wcale nie cieszą. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może odbiornik cb radia? Na sklep.hadron.pl masz spory wybór, za 200 złotych kupisz dobry odbiornik alana lub inteka, cb radio to bardzo przydatny gadżet dla kogoś kto dużo jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent będzie wspólny wyjazd na weekend. Np. do jakiegoś hotelu SPA. Priavera SPA w Jastrzębiej Górze ma bardzo ciekawą ofertę i bardzo dużo ciekawych zabiegów, dzięki którym na pewno się zrelaksujecie i odpoczniecie. Taki wyjazd tylko we dwoje będzie na pewno bardzo romantyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka644
ja kupiłam obraz malowany sprayem ze strony http://spraypainting.cba.pl i uwazam to sa super niekonwencjonalny pomysl na prezent! u siebie tez mam obrazy z tej stronki i sa zaje.... a facet byl mega szczesliwy! oczywiscie kolor obrazu mozna dobrac pod kolorystyke pokoju ;) extra Moj facet dodatkowo tak pokochal obrazy w tej technice ze chce na kazda okazje jakis nowy obraz ;) jedyna wada strony - na stronie orbazy wygladaja kiepsko kolorystycznie, ktos nie umie zrobic zdjecia/skanu ;) na zywo nieporownywalnie zywsze kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent dla faceta
Gość tompson woman
Wszystko zależy od faceta. Ostatnio miałyśmy problem, bo musiałyśmy kupić prezent eleganckiemu panu. Co więcej nie chciałyśmy powielać banalnych schematów. Zdecydowałyśmy się wtedy na: http://portfelik.pl/zestaw_do_wina_cardinal_c-703,70,4791.html i i udało się nam trafić :) Jesli szukacie eleganckich prezentów, to w tym sklepie portfelik.pl mieli sporo fajnych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommmasszzz
Kup mu ferrari. napewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanka1988
Faceci lubią porządny sprzęt! Kup mu np. zestaw treckingowy, albo nowy rower. Ja kupiłam swojemu facetowi Gianta i był wniebowzięty, naprawdę. Najważniejsze dla faceta, żeby coś było porządnej jakości i mogło mu posłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkosiak
ja swojemu facetowi czasem bez okazji coś kupuję - jakiś miły drobiazg. ostatnio kupiłam mu żel pod prysznic watermint & lemon grass od Original Source - świetny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie zastanawiam się nad tym co kupić mojemu chłopakowi na naszą rocznicę i też myślałam o odzieży sportowej albo o czymś co mogłoby przydać się do samochodu - np. radio (bo na medialuxie sa stosunkowo tanie)? Nie wiem czy akurat to będzie dobrym pomysłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×