Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nana_aaa

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość amaranera
A może coś typowo męskiego? Faceci lubią rozpieszczać, że tak powiem swoje samochody, na www.akcesoria-ford.pl jest sporo przydatnych akcesoriów samochodowych, może coś wybierzesz, albo niech sam sobie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekvv
mojej kobiecie mówię co bym chciał dostać i problem z glowy, zepsuła mi się maszynka więc podsunąłem kobiecie linka z konkretnym modelem babyliss e956e, ja jestem zadowolony bo maszynka świetna, w sumie niedroga i nie muszę chodzić do fryzjera, tylko włosy strzygę sam w domu, używam już od paru tygodni i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaa
faceci to raczej są praktyczni i wolą takie prezenty, swojemu kupilam niedawno trymer babyliss, taki biały z kilkoma dodatkowymi końcowkami, sporo jest ich zestawie jet golarka, tylka trymerów, facetowi prezent się spodbal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta12
chcę facetowi kupić jakieś ciekawe akcesoria do auta, co polecice do forda focusa? i gdzie najklepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruby345
na akcesoria-ford.pl znajdziesz spory wybór akcesoriów i też dużo jet aktualnie w promocji, namawiam faceta na zakup bagażnika dachowego, bo jednak na nasze rodzinne podróże się by przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultimati
a do kiedy te promocje u nich są? Widzę, że uchwyty rowerowe maja w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam puzzle z nadrukiem naszego wspólnego zdjęcia i był to świetny prezent :). Kupowałam od firmy grafplus.pl i jestem mega zadowolona z obsługi i wykonania. Mają tam sporo fajnych gadżetów więc coś się na pewno znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguska1
Ja bym kupił rower, fajne i tanie możesz znaleźć w sklepach internetowych na przykład https://iwobike.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu o promocji na media expert - z wymianą xbox 360 na xbox one x to na bank się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój juz wie o tej promce i idziemy w poniedzialek do media expert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiedy to trwa? Bo niw wiem czy zdaze z wakacji wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogndg
Moj dostanie nowego xboxa, wymienilam starego w media expert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandekv
ultimati - promocja jest jeszcze, możesz śmiało się przejechać do dealera jak już wybierzesz coś na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkabe
Mój za parę dni ma imieniny, mam nadzieję ze się ucieszy z prezentu, kupiam mu trymer babyliss, wygląda fajnie, sprawwdząłam opinie w sieci i też zbiera pozytywy, myślę że będzie fajna niespodzianka dla niego, juz od dwna narzeka na swój stary trymer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomysł na prezent dla faceta znalazłam na stronie www.odjazdowenaklejki.pl Jest to sklep, który sprzedaje różnego rodzaju gadżety motoryzacyjne. Tam powinniście znaleźć odpowiedni prezent dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchajcie tego: z mężem nam się układało średnio bo ostatnio dużo było pracy i nie mieliśmy czasu dla siebie dlatego kupiłam pościel z tygrysem i przebrałam się za tygrysicę. Jak przyszedł do domu to aż go zatkało od tamtej pory nasze "stosunki" znacznie się poprawiły :) Piżamę tygrysa kupiłam dawno temu i na targu a pościel tutaj http://www.elway.biz/33-posciel-3d bo to sprawdzony sklep i często robię tam zakupy na prezent dlatego ich polecam, a w sumie to prezent był i dla męża i dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkattt
Lot w tunelu aerodynamicznym to najlepszy prezent dla faceta :D Ja wzięłam brata do SpeedFly w Mirosławicach pod Wrocławiem i bardzo mu się spodobało. Odrobina adrenaliny nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnadłoń
Dnia 7.07.2016 o 20:43, Gość majeczkawwa napisał:

a może jakiś wykrywacz metali? Na militariach ostatnio widziałam ich trochę i myślałam czy nie zrobić takiego fajnego prezentu mojemu facetowi https://www.militaria.pl/wykrywacze_metali_c194.xml

sprawdź może ten: https://www.spyshop.pl/garrett-pro-pointer-ii-reczny-wykrywacz-metali-z-latarka-led-979.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Polecam przejazd ktm xbow na torze Poznań. Mój mąż do tej pory to wspomina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachula

Chyba mam dość tradycyjne podejście do tematu bo zwykle swojemu facetowi kupuję rzeczy praktyczne i dość "męskie" same w sobie. Jakieś narzędzia na przykład - akurat mój lubi majsterkować itp. Są fajne i niedrogie zestawy kluczy o różnych przeznaczeniach: https://muntech24.pl/pl/c/Klucze-i-zestawy-kluczy/189 aczkolwiek fajne są też elektronarzędzia. Coś tam przebąkiwał że nowa wkrętarka by mu się przydała 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namada

Może jest myśliwym? Jak tak to jak najbardziej polecam sklep Spy-Optic, od lat kupuje tam sprzęt dla męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derekk

Może rejs wędkarski? Myślę, ze to może być ciekawy prezent dla wielu mężczyzn. Tu namiary na firmę która organizuje tego typu rejsy np. w okolice Bornholmu: kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ Mój brat był zachwycony, mówił ze to fajna męska przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataryyynka

Mezczyzni lubią praktyczne prezenty, ich takie "pierdólki", które nas ciesza, nie zadowolą wcale 😉 dlatego zazwyczaj staram sie kupić jakies narzedzia/przybory do samochodu albo ubrania, przejrzyj receapl bo maja teraz sporo obnizek 🙂 na pewno cos fajnego znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×