Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirszaaa

czy królik smerdzi w domu czy nie?? Ktos ma baranka?????????

Polecane posty

Gość ja też mam króliczka
:D ale fajny, jak kosmita :D:D:D Mój to zupełne przeciwieństwo - krótkie włosy, czarny jak smoła i wielkie oczy - taki mały czart, dosłownie i w przenośni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi rabit
HELP! Nie wiem co się dzieje z moim królikiem. Jeszcze 3 dni temu był puchatym przymilaskiem, który kicając po całym domu co chwilę podbiegał żeby polizać, kładł sie obok nas, wskakiwał na tapczan żeby się wyxciągnąc wygodnie, przytulić i dac sie zagłaskac na śmierć . I nagle z dnia na dzien zmienił sie w dzika. Z klatki pruje jak z procy tylko po to żeby dzikim pędem dopaść jakiejś dziury pod wanną czy za szafką, jak się zbliżamy ucieka , sam nie podchodzi a jak wyciąga się do niego ręke to rzuca się z zębami z takim charkotem, warknięciem czy sama nie wiem z czym. Nigdy nie lubił być brany na ręce ale teraz wyrywa się jak oszołom. Unikamy podnoszenia go w związku z tym ale czasem trzeba go złapac do klatki. Czytałam , że królik się zmienia jak dojrzewa ale tak w ciągu kilku godzin?! Może jest chory? Miał ktos taki problem z królikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi rabit
:( nikt mi nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi rabit
?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradź się weterynarza naprawdę nie wiem co to może być:( a jest wykastrowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×