Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klassia

czemu starsi faceci mają większą wiedzę, ale....

Polecane posty

Gość .............l
Ja mam wiedzie i praktyke i młody wiek jak coś daj znać. Co to jest łechtaczka to dobre do minetki ale w kobiecej pochwie jest wiele innych pk,t bardzo wrazliwych które dotykane w odpowiednim czasie doprowadzą do tego czego kobieta pragnie. Ja znam oprucz łechtaczki 3 które są w pochwie i wiele innych w zalezności od kobiety na jej ciele. Bo każda kobieta jest inna i trzeba poznąc jej ciało. Ale podczas szybkiedo nr się tego nie zrobi. Jesli chodzi o pkt na ciele to można podczas gry wstepnej jescze jak w ubraniu podotykac siebie puxniej gra wstepna już bez ubrań te pkt trzeba wiedziec jak dotykac, jesli chodzi o minetkie dobrz ejest poczekac rozbudzi ckobiete az bedzie wilgotna bo jest wrażliwa łechtaczk ai można sprawic ból póxniej zanurzyc paluszek w cipce albo dwa żeby je nawilżyc i zacząc pocierac łechtaczkie aż nabrzmieje później wruch jezyk na łchtaczce i paluszki w pussy diotykja 3 pkt o których wspominałem ale nie chc emis ei zabardzo rozpisywac o tym. Styka ci taka wiedza?? Źle jest o tym pisać lepiej praktyka tak się człowiekowi nie wytłumaczy o co biega dokłądnie można tylko ogólny zarys sytuacji zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
Szkoda tylko, że tacy są nie liczni, ja jeszcze nie spotkałam takiego, żeby się znał na tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorupka1234567
Niestety to fakt, ze starszy facet bardziej dba o zaspokojenie i przyjemnosc kobiety w łożku niż młody. Mlody myśli, że jak wsadzi i przeleci to już jest oki. A nie daj Boze jak kobieta sama sobie chce pomóc i dotknie, żeby też mogła skonczyć i miec jakąś przyjemnośc z stosunku ( bo sorki, ale mnie akurat sam numerek nie podnieca na tyle, żebym doszla do konca i większość kobiet też), to facet sie obraza... Ech... sama mialam wczoraj taka sytuację... I na dzisiaj, po tym co usłyszalam, już wiem, ze mam do wyboru: albo potulnie czekać, az on na mnie wejdzie, zrobi swoje i zejdzie, i oczywiscie zadowalac tylko jego, albo powoli się od niego odsunac, wycofac z zwiazku i zakonczyc te znajmosc... wybralam to drugie... Nie mam ochoty prosić sie faceta o to, zeby mi zrobił dobrze, skoro równie dobrze potrafie to zrobić sobie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Masz całkowitą rację, jeśli ktoś nie zwraca uwagi na to, czy jesteś zadowolona ze współzycia i nie przykłada starań, żeby tak się stało, nie zasługuje na to, żeby z nim być.Chyba, że ma jakies inne cechy, nie związane z sexem, które mogą przesądzić o sprawie i z tego powodu z nim decydujesz sie pozostac, ale wtedy napewno zaczniesz go zdradzac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko powiedziec
nieczytaja calego topiku, a jedynie wypowiedz inicjujaca autorki, ze jest to absolutnie nieprawda! jak najbardziej sa mezczyzni w wieku 20 lat ktorzy nie dosc ze doskonale wiedza gdzie jest lechtaczka, to jeszcze na dodatek wiedza tez pare innych rzeczy, o ktorych szacowna autorka nie ma zielonego zapewne pojecia;) tylko trzeba... dobrze poszukac:) no niestety, faktycznie jest ich mniej niz tych o przecietnej swiadomosci seksualnej. pytanie, gdzie Ty szukasz, ze oni nie wiedza co to lechtaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim
a ja sie z nia zgadzam. miałam facete niewiele starszego odemnie i ja udawałam ze jest mi dobrze a on udawał gre wstępna. a ze starszym facetem (ale nie 40 albo 50 letnim) to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo tyczy sie kobiet starsza (40-50) podczas seksu z młodym na pewno będzie czerpać większą przyjemność niż taka 20-25 letnia siksa, która sama jeszcze nie wie czego oczekuje tak naprawde :/ NIE POTRAFISZ BRAĆ, TO MASZ PECHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×