Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

typhoon

które wg Was sa lepsze????

Polecane posty

mam pytanie, gdybyscie mialy wybierac miedzy dwoma pigulkami- Rigevidonem i Microgynion 21 ktore byscie polecily i wybraly? mam na mysli jak najmniej skutkow ubocznych oraz stan cery (obecnie biore diane i chce zmienic na ktores z powyzszych ale boje sie wysypu). prosze o wypowiedzi. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam żadnych bym
nie wybrała...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę trdno powiedzieć :) niestety musisz spróbować na własnej skórze i się przekonać ;) ja na początku co 3 mce smieniałam pigułki, aż w końcu trafiłam na te właściwe dla siebie ( Harmonet -> Marvelon -> Cilest -> Gravistad, który biorę do dziś). Poprzednie, mimo, że dobre dla moich koleżanek mnie nie pasowały i powodowały ciągłe plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Gravistad
to już przezytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaa
rigevidon to tez juz 'przezytek' a mnostwo kobiet je bierze i czuje sie wysmienicie!!!! a ja mam pytanie dlaczego akurat musisz dokonac wyboru pomiedzy tymi dwoma rodzajami tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z najprostszego- finansowego. sa tansze, a mnie nie stac na wydawanie 40zl na opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulka
rigevidon (chociaz mimo wszystko polecalabym te z mniejsza dawka hormonow no Harmonet) dlaczego np nie zlozysz sie z twoim mezczyzna na te tabletki wtedy wyjdzie tylko po 16zl!! przeciez antykoncepcja to nie tylko sprawa kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet od jakiegos czasu kupuje mi pigulki, bo ja nie pracuje,wiec nawet te 16zl to dla mnie problem, a nie chce od niego ciagle na to brac, choc on daje bez problemu.ale taka juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulina
odswiezam bo mnie to tez interesuje, glownie ze wzgledu na cene. to ktore sa lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ten sam sklad, ale rigevidon jest tanszy I wcale to nie jest przezytek. Maja tyle samo hormonow co np. Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore Rigevidon i nic mi po nim jest. dla mnie jest ok.trudno powiedziec ktore beda dla ciebie dobre. musisz sama sprobowac na \"wlasnej skorze\" wtedy sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aale są starszej generacji
a Yasmin jest najlepszy, nie zatrzymuje wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co slyszlaam po Yasmin jest najwieksza zachorowalnosc na zakrzepice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, ze bierzesz zwykle tablety (nie zadne cuda) i np. spironol. Masz ten sam efekt co Yasmin, a ile oszczedzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lek moczopedny i antynadrogenny. Biorac go z byle jakimi tabletami antykoncepcyjnymi masz ten sam efekt co biorac Yasmin. A duzo taniej (spironol kosztuje 2 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki toxyna. a tak swoja droga to on pewnie na recepte?i kto moze mi go przepisac ginekolog czy internista? i jeszcze jedno- to sa tabletki czy jakies krople czy jak? i jak sie to bierze, i czy sa jakies przeciwskazania i skutki uboczne? jesli znasz odpowiedz, prosze o nia. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz niskie cisnienie to lepiej tego nie bierz, bo obniza cisnienie. Moze Ci to przepisac internista (mi tak przepisywal, chociaz pierwsza recepte dostalam od endokrynologa). Tam masz napisane (na ulotce) ze nie powinno sie pic alkoholu, ale lekarz powiedzial, ze chodzi o to, ze alkohol odwadnia (a spironol tez). Ja bralalm Spironol 100, po pol tabletki od 4 do 26 dnia cyklu. P.S. Pamietaj, ze ja nie jestem lekarzem. Gdybys poprosila lekarza o przepisanie to pogadaj z nim o tym leku :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki toxyna :) powiedz tylko jeszcze jedno :) czy po odstawieniu, nie bedzie zmasowanego ataku syfkow? jak bylo u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli przyczyna Twojego tradziku jest nadmiar testosteronu to syfki beda po odstawieniu. U mnie bylo tak jak zwykle mialam bez spironolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wsztstkim! ja biorę strediril i jestem zadowolona ze skuteczności jak i z ceny bo płacę za 1 listek 2.40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nad Stedirilem tez sie zastanawialam. :) na pewno sa fajne a cena jeszcez bardziej, tylko tak jak mowie- zalezy mi zeby nie bylo wysypu po odstawieniu diane i zmianie na jakiekolwiek inne. chyba bede musiala wyprobowac na wlasnej skorze. dziekuje Wam za wypowiedzi. i pozdrawiam. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ssadzee
>>>>> typhoon ..czemu piszesz ze stediril jest na pewno fajny...a cena jeszcze fajniesza...? no brak mi słów... stediril to tabletki stare z wielką dawka hormonów,czemu myslisz tylko o kasie? nie sadzisz ze zdrowie jest wazniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja ssadze
Ale Ty jestes glupia. Sterdiril ma tyle samo hormonow co Yasmin i wiekszosc dostepnych na naszym rynku tablet. Wszystkie maja 0,03 mg estrogenu. Tylko Logest, Novyette, Harmonet maja mniej. wiecej ma diane, cilest, Gravistat. wiec prawie wszytkie dostepne na naszym rynku talbety maja wielk zawartosc hormonow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-> a ja sadze- posluchaj, jakim prawem mnie oceniasz??????? znasz mnie? NIE!! wiec nie mow ze mysle tylko o kasie. cena Stedirilu jest bardzo konkurencyjna. moze i sa stare,ale wiele dziewczyn bierze stediril i czuje sie fantastycznie. i chce ci powiedziec ze po stedirilu jakos nie bylo przypadkow zakrzepica, ktora jest bardzo czesto spotykana po jakze zachwalanej Yasmin. wiec oszczedz sobie komentarzy na moj temat, skoro nic sensownego nie masz do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ssadzee
ty za to masz ...przestan... łykaj sobie stediril za 3 zety, a potem po latach sie lecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę strediril imimo że mam 32 lata nic mi od niego nie jest,moja gin mówiła że to wszystko zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do- a ja sadze: czy ktos prosil cie o wyrazenie swojej opinii? NIE! wiec z laski swojej juz sie nie wymadrzaj. ja zalozylam ten temat, bo mialam konkretne i sensowne pytanie. byly fajne wypowiedzi, nikt nikogo nie obrazal. dopoki nie pojawilas sie ty. daj sobie spokoj i juz nic nie pisz na ten temat bo nie mam ochoty tego czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×