Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

typhoon

które wg Was sa lepsze????

Polecane posty

nikt się nie wymądrza tylko wasza rozmowa jest troche śmieszna,bo każdy musi dobrac tabsy indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja ssadze
Przeczytalam to i jest tam tylko napisane o lekkiej androgenizacji. dlaczego ktos sie ma leczyc po tabletach ktore dlatego sa tanie bo sa refundowane. Gdyby nie refundacja Stediril kosztowalby podobnie do innych. Podaj mi jakies wiarygodne, medyczne zrodla wg ktorych bede sie leczyc w pozniejszych latach (po Stedirilu), a nie jakis tendencynjy artykulik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeha
ale sie uparłyscie! laska sadzi jak ja ze to tabletki starej generacji,jest po nich wiecej efektów ubocznych i tyle,i nie ma co sie łudzic ze sa takie jak te nowsze w ktorych dawka hormonów jest o połowe mniejsza. typhoon to lekarz Ci powieniem dobrac tabletki,skoro bierzesz diane znaczy to ze masz problemy z cera=hormonami, lekarz powinien Ci je dobrac,a nie zebys ty je sobie wybierała po opiniach na forum. Pomyslcie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie to macie ze dawka
hormonow w starszej generacji jest o polowe wieksza?? Bierze sie pod uwage estrogeny. Najmniej maja Harmonet, Logest i novyette. Inne maja po 0,03 mg. I nie wazne czy sa II, III, czy IV generacji. Wezcie pomyslcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciri02
Jaki lekarz moze mi przepisac spironol? ginekolog mi powiedziala( znaczy sie jej asystentka) ze on nie przepisze mi tego napewno...bo nawet o takim czyms nie slyszala :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna beibe
ja bym wybrała Mikrogynon 21 brałam te tabletki i byłam zadowolona.A Diane jest szkodliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia75
hej ! serdecznie was pozdrawiam:) mam pytanie czy stediril 30 ,ma uboczne dzialanie jak mam problemy proktologczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×