Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

Gość wezcie sie lepiej do jakiejs
roboty a nie chrzanicie o seksie jak jakies zboki. O tym sie nie gada tylko to robi. Damy i dzentelmeni to z was nie sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie to nie interesuje to nie wchodz na ten topic i nic nie mow!!!nam ta rozmowa pasujeL)witaj uzalezniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello misiek koles \"wezcie sie lepiej do roboty\" jak nie mowisz o tym,tylko to robisz to współczuje partnerowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim kogos skrytykujesz
uzalezniona dziwko - pomysl. U ciebie pewnie tylko na gadaniu sie konczy. Masz wyobraznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu dyskutowac z taką osobą moi mili ignor dla niej/niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
do uzaleznionej >>>>> ty to musisz byc straszna raszpla skoro taka podjarana ciagle jestes...Co, nie chcial nikt bzykac a teraz kurewska rzadza spac nie daje ? Zal mi cie. Ten misiek czy jak mu tam to tez kompletny lamer. Gdybym ja sie dowiedziala, ze moj facet wdaje sie w takie "dyskusje" z pierwsza lepsza chetna to bym go z wyra wykopala bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mielismy fajny topic...a tu nagle jakas cholota sie wpierdzulila:(oj dziewczyny chyba przez takich pacanow sobie spokojnie nie p[ogadamy!!!!ale niestety buraki na swiecie tez istnieja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe
dzentelmen sie odezwal.....nie moge !!!!! Zaraz sie chyba posikam ze smiechu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
Witam Kompanie Sexu:););)...w ten piekny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie! widze ze jakies klopoty z przypadkowym frustratem seksualnym....moze poprostu nikt jej dobrze nie wybzykal jeszcze dlatego sie rzuca... i nie atakowac mi tu miska! NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
Sztama musi być!! jaka pogoda u was??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smutno,ciemno za oknem. troche kropił deszczyk,ale sama nie wiem kiedy, taki był malutki Słonce jakby chciało wyjsc,ale chyba sie nie odwazy a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie... BARDZO MILUTKO było... mój mężczyzna się spisał (jak zawsze..), jemu sprawia przyjemność doprowadzanie mnie do orgazmu, chyba pobijemy kiedys jakiś rekord a tak w ogóle to wie ktoś ile tak REALNIE można mieć podczas 1 seksiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wypowiem bo jestem dumny:) kiedys kochalismy sie z moim kwiatuszkiem i robilem jej palcoweczke i minetka po ktorej miala orgazm....a potem tylko delikatnie przez dlugi czas draznilem jej lechtaczke i nie wiem ile tego bylo ale co chwilke miala cos na wzor orgazmu...fajne to bylo...byla taka rozpalona i jakby odplynela:)nieprawdaz kwiatuszku???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do UZALEŻNIONej przywiązałaś swoje szczęscie do krzesełka ?? ja mam przy oraliku i pieszczotach orgazm za orgazmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
u mnie noc wyogniona maxymalnie....mąż się zastanawiał czego sie naoglądałam w pracy;)...2 orgazmy łechtaczkowe + 2 mojego meza i noc przespana jak w dniu narodzin;)...hihihi pogoda: piekne słonce, lekki wiaterek....po deszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA!!! byloa tego calkiem sporo..jeden za drugim niestety nei liczylam- jesli misiek to kiedys powtorzy to policze ! obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek007--> strzał w 10! mój misio robi mi to samo corti-->on chyba czytał w moich myslach, nie dał sie przywiazac do krzesła,ale potem zwiazałam mu łapki i tak fajnie sie wił i wiercił i duuuzo bardzo miłych rzeczy naobiecywał za rozwiązanie,w weekend-realizacja :) mooa--> gratulacje, mąż pewnie wniebowziety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak....my urzywalismy tylko feminum-gel.....to jest na bazie wody wiec nie jest w zaden sposob szkodliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×