Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

ale przy takim filmiku mozna by robic fajne zblizenia...albo ujecia:)bradzo mnie rajcuje gdy widze jak moja pani trzyma peniska w ustach, albo gdy widze jak moj penis wsuwa sie w jej myszke lub pupke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ukryciem sprzetu to dobry pomysl...chyba za pierwszym razem wolalabym nei wiedziec co sie dzieje! a wierze ze pozniej podczas ogladania jest fajna zabawa:)..tylko jakos tak glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa i zabawa POLECAM !!!!!! mamy już pare filmików z naszym udziałem, i mase fotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
papaa....miłego weekendu na bzykanku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kwiatuszka juz nie ma to sie spytam was piekne panie jak to u was jest z seksem analnym???uprawiacie?lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
rozmawialismy wczoraj, że ochota jest i strach lekki, ale przyjemnośc gwarantowana....Misiek przeoczyłes wątek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam analik, a najbardziej jak przechodzi z dziurki do dziurki... PEŁEN ODLOT !!!!!! nie stosujemy żadnych żelików, choć mój pan sporego kutaska, ale jestem tam podniecona, że jestem mokrusieńka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona stosujemy zel feminum-gel, a czasem poprostu jej naturalne soczki z moja slina:) ale zmiana dziorek nie wchodzi w gre....kobito przeciez to glupota-mozna sie roznych chorob nabawic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem misiek :) wejdź na ta stronke ktora Ci wyzej podałam, jak sie zalogujesz to mozesz obejrzec smieszne filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek powiedz mi z punktu widzenia faceta. Czemu mój męzczyzna nie lubi jak chce się pozabawiaz wibratorem?? mysli ze mi nie wystarcza czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona a opowiedz mi swoj naciekawszy, najbrdziejzaskakujacy, najdziwniejszy seks jaki uprawialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec....ale wiem ze jesli kupie kwiatuszkowi wibrator to na pewno nie bedzie on wiekszy od mojego wlasnego peniska....chyba czylbym sie zazdrosny o to ze on sprawi jej wieksza rozkosz niz moj wlasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
Corti...też uważam, że przekłądanie peniska z dziurki do dziurki jest bardzo niehigieniczne, grozi zapaleniem pochwy, jednak odbyt ma same bakterie w sobie jakby nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny?ale o co dokładnie chodzi??? opowiem Ci co ostatnio zrobil... tydzien temu czekalismy na znajomych w drodze na imprezę przed klubem. mój misiek uwielbia mnie w samonośnych i akurat wtedy ubrałam,a on ocierając sie o mnie wyczuł je i juz nie dal mi spokoju. zaczelismy swintuszyc,zrobilo sie bardzo goraco, zaciagnal mnie za klub,zdarł majteczki i po prostu wziął od tyłu. było póżno,ale przechodzili tamtedy ludzie i z pewnoscia nas widzieli,a juz napewno słyszeli. Było ostro,a ja akurat miałam na to ochote!! oj uwielbiam jak on mi to robi... znajomi chyba domyslili sie co sie działo bo troszke mnie potargał Misio.. a potem na imprezie nie mogl wytrzymac gdy poszlam tanczyc z dziewczynami i nie mialam na sobie majteczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁA CZY NIE CHCIAŁA. MOJE ZOSTAŁY ZA KLUBEM..PODARTE :D :D ALE JA MU CZESTO ROBIE TAKIE NUMERKI BEZ MAJTEK,BO WIEM ZE TO BARDZO DZIAŁA NA WYOBRAŹNIE,A NAWET JA WTEDY JESTEM PODNIECONA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest podniecajace....albo jak siedze w krotkich spodenkach a moje kochanie na sekundke wsunie mi dlon w nogawke....natychmiastowy wzwod:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona to zalezy tez od sytuacji....bardzo mnie rajcuje kasanie w sutki, lizanie uszka..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np bylismy na weselu...troche wypici...tanczylismy...ocierala sie o mojego malego i szeptala mi sprosne rzeczy....szybko poszlismy do pokoju na gorze i szalenczo sie piescilismy....podnioslem jej sukienke odsunolem majteczki i zrobilem minetke-palcowke....a potem ona zrobila mi szybkiego lodzika:)super bylo...po chwili wrucilismy na sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia higieny i czystości... ja umiem sobie wymyć w środku tyłeczek, no a przed myciem najpierw dobrze się wykupciać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
tez mi sie tak wydaje...to sa fekalia (brzydko mówiąc) ... o grzybice nie trudno...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×