Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

SIEMKA JESTEM DZIS NA CHWILKE,MAM SPORO SPRAW DO ZALATWIENIA,A OD PONIEDZIAŁKU URLOPIK :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZALEZNIONYCH MISIEK--> I JAK ZDJECIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj uzalezniona:)wreszcie ktos sie pojawil:)....fotek zadnych nie dostalem:( podaje jeszcze raz maila parka007@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ma nic...:(mozesz sprobowac pozniej lub z innego konta...i sprawdz czy dobrze nasz mail spisalas!!pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parys
to nie uzależnienie po prostu uwielbiasz. Ja też to kocham sex jest cudowny pod warunkiem że masz do tego odpowiedniego faceta myśl o nim dalej czy tylko facetom mozna o tym myśleć jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malutkie te fotki sa...ale moze cos mmi sie z kompem pierdziuli...zaraz zmykam do domciu wiec milego popoludnia zycze uzalezniona:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
hop hoop...!! jest tutaj dzisiaj ktoś??....czy wszyscy udajecie, ze tak cięzko się pracuje??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
ale...klapa...wymarli;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie mnie nie bylo to nikt nic nie pisal:)dziendoberek wszystkim uzaleznionym seksualnym maniakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :* mam bardzo duzo pracy,prawie nie xdziałam na kompie,co tam u was?? ja dziś okropnie się czuje...zbliżają się trudne dni,a mój misio postanowił mnie wczoraj wykorzystać...bardzo dogłębnie...mmm... co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nic ciekawego...na weekend planuje z kwiatuszkiem jakies seksualne maratony...polaczenie wszystkich typow seksu, wszelkich pozycji, wspolnej kapieli, kolacji, penetracji....no i.....oczywiuscie....w sobote wieczorkiem.....ogladania......meczu POLSKA-AUSTRIA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) OJ MISIEK Z TYM MECZEM TO MI HUMOREK POPRAWIŁEŚ :) TO KOMBINUJ KOMBINUJ CHŁOPIE ZEBY TAK ZADOWOLIC SWOJĄ KOBIETĘ,ABYS MÓGŁ OBEJRZEĆ TEN MECZ MÓJ MISIO ZROBIŁ JAKIŚ ZAKUP NA WYJAZD,ALE NIE CHCE MI POWIEDZIEĆ CO TO JEST,TYLKO CAŁY CZAS MNIE MALTRETUJE ŻE TO NIESPODZIANKA,A JA TAKA NIECIERPLIWA JESTEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAD MORZE, ŁEBA.MAMY UPATRZONE MIEJSCE,BYLIŚMY TAM W TAMTYM ROKU NIE MAM SPRECYZOWANYCH PLANÓW CO DO SEKSU,ALE WIEM ZE MÓJ MISIEK COŚ KOMBINUJE... W TAMTYM ROKU NAGLE ZE SPACERU ZABRAŁ MNIE DO EKSKLUZYWNEGO HOTELU...NA NOC....OCZYWIŚCIE BY SIE KOCHAĆ LUBIE TE JEGO ZWARIOWANE POMYSŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milutko...a propos meczu to przeciez ja moge ogladac mecz a moje kochanie moze w tym czasie zajmowac sie moim maluszkiem:)hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM... NO NIE WIEM CZY WYTRZYMASZ TO, BO JAK KWIATUSZEK ZAJMIE SIĘ TWOJĄ ARMATKĄ , TO RACZEJ ZREZYGNUJESZ SZYBCIUTKO Z MECZU.. :) HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 15MIN TO ZA MAŁO... 90 MIN MECZU WIEC ODPOWIEDNIO MINIMUM 180 SEKSIKU Z KWIATUSZKIEM NO I PIESZCZOT ZA TEGO MALUSZKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule caly czas chodzi mi po glowie ten wibrator....chyba bede sie musial za czyms takim rozgladnac:)mysle ze to fajna zabawka w naszych lozkowych sprawach bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!:) no weekend zapowiada sie emocjonujaco! a jesli chodzi o zadowalanie miska podczs meczu to naprwde rudno przewidizec reakcje.moze sie oderwie moze nie..na pewno bedzie rozdarty..hihihiihihihhhihiiii.ale uzalezniona masz racje ze pozniej powinnien mi sie odwdzieczyc z nawiazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) KWIATUSZEK--> TAK TAK POWINIEN :) JA JESTEM JEDNAK CAŁY CZAS ZA TYM ZE JEGO PENIS+TWOJE GORACE USTA I ON ZREZYGNUJE Z MECZU,PRZYNAJMNIEJ NA CHWILE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TO NIE WATPIMY :) ALE CZY SOBIE PORADZISZ...? KWIATUSZEK JUZ SIE ZAPEWNE POSTARA ZE NIE DASZ RADY. ŻYCZE CI WYTRZYMAŁOŚCI A KWIATUSZKOWI INWENCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga inwencji to mi nie zabraknie i bede sie bardzo starca. jesli cieplo moich ust go nie rozpali do czerwonosci to chyba bede musiala pojsc na przeszkolenie w tym temacie:(..a zawsze myslalam ze co jak co ale lodzika zrobic umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×