Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

AHA OK ALE WIDZE ZE Z NASZYM TEMATEM CHYBA JESTES ZAPOZNANY? NO I OCZYWISCIE JAK WSZYSCY KTORZY TU ZAGLADAJA UZALEZNIONY OD SEKSU? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom poczytałem , uzalezniony tak tylko ze wyposzczony :( Wy macie wibratorki a mi zosia roczkoska czasem zrobi dobrze bo na zonke nie moge liczyc bo sie jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PROPONUJE ZEBY S JA JESZCZE JAKOS POZACHECAŁ, MOZE JAKIES NOWE POMYSŁY,A MOZE OD 2 STRONY--> COS ROMANTYCZNEGO... JESLI MOGE SPYTAC--> DŁUGO JESTESCIE RAZEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 roczku. Wszystko było, po prostu za zimny temperament. Kwiaty, kolacje, spacery. W łózku jest super ale bardzo żadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA.. NO SZKODA ALE ZAWSZE MOZESZ COS POKOMBINOWAC I MOZE JAKOS JA ROZGRZEJESZ JESLI MOGE DORADZIC TO POSWIĘĆ SIĘ DLA NIEJ PRZY NAJBLIŻSZEJ OKAZJI,TZN.ZRÓB WSZYSTKO TO CO UWIELBIA, ZADOWOL JĄ... MÓJ MĘŻCZYZNA ROBI MI CZASEM TAKIE SESJE NAMIĘTNOŚCI TYLKO DLA MNIE,ROBI TO CO UWIELBIAM I SPRAWIA MI PRZYJEMNOŚĆ,A JA POTEM CHOĆ JESTEM JUŻ PO KILKU ORGAZMACH MAM OGROMNA OCHOTĘ NA NIEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym sek ze to ja jestem niezadowolony a ona jest. Zwykle zawsze pieszczotami doprowadzam ja do ekstazy a potem seksik na final, no ale ostatnio nie ma seksiku. A pieszczoty czasem sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOZE JAKIS PODSTEP? -POWIEDZ JEJ ZE CHCESZ ABY DZIS MIALA KILKA ORGAZMOW I WTEDY BEDZIE I SEKSIK -MOZE WYSLIJ JEJ JAKIEGOS GORACEGO MAILA LUB SMS,ALBO ZOSTAW KARTKE I OPISZ CO BYS CHCIAL BY ZROBILA Z TWOIM SIUSIORKIEM LUB PO PROSTU Z TOBA -NAPISZ JEJ CO UWIELBIASZ W NIEJ PODCZAS SEKSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Milo uzalezniona ze tak piszesz. Ale wszystko juz było juz mi sie nie chce. Smsy pobudzajace zmysly, majel tez. Jak wróciła z pracy dostałem opieprz zebym tak nie pisal lol. Na razie dałem za wygrana, moze odpoczne troche moze sama tym razem poprosi o seks :) albo go zarzada :). Ja stwierdziłem ze nie inicjuje .....narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,ALE JA BYM SIĘ NIE PODDAWAŁA NA TWOIM MIEJSCU,ALE TO CHYBA RZECZYWIŚCIE KWESTIA CHARAKTERU, TEMPERAMENTU.. DZIWNIE TROSZKĘ ZAREAGOWAŁA NA MAILA..MNIE OKROPNIE ROZPALAJĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie piekne panie:)wrocuilem z delegacji...wiec co tam ciekawego?uzalezniona jak tam bylo na urlopie??hmmm??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam na urlopie było.. :) bardzo wyczerpująco... ale w końcu to seksurlop :) jestem okropnie wymęczona przez mojego narzeczonego a co tam u was nowego misiek i kwiatuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj troche sobie pobaraszkowalismy....kwiatuszek miala ochote na \"ostre pieprzenie\"....wiec spelnilem jej pragnienia:]a dzis mam w nagrode obiecany seks analny...jej pupcia bedzie moja:)a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BYŁ NAJLEPSZY URLOP JAKI MIAŁAM DO TEJ PORY. KOCHALIŚMY SIĘ NON STOP, TO BYŁO NIESAMOWITE... POMYSŁY MIELIŚMY ZNAKOMITE... TAK SAMO JAK TWÓJ KWIATUSZEK MIAŁAM OCHOTE NA OSTRĄ JAZDĘ,TERAZ MAM MIŁE WSPOMNIENIA I PRZYPOMINA MI TEZ O TYM TROSZKĘ MOJA OBOLAŁA CIPECZKA.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos obolalej cipeczki...to kwiatuszek tez cos wczoarj nazekala:]ale sama chciala ostro:)opowiedz uzalezniona jakie ciekawe i nowe rzeczy robiliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba topic umarl smiercia naturalna:(uzaleznionej nie ma, corti sie nie odzywa...o mooa nie wspomne:(szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ladnie....to gdzie z golym tylkiem latalas:)jakie nowe perwersje seksualne wprowadziliscie w zucie na tym urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA NIKOGO.. :( ;( ZMYKAM DO MOJEGO MIŚKA.. WCZORAJ GO ZGWAŁCIŁAM I STWIERDZIŁ ŻE CHCE TAK CODZIENNIE :) WIĘC SPRÓBUJE SIĘ URWAĆ Z PRACY POZDRÓWKA A JAK KTOŚ CHCE POGADAĆ A MNIE TU NIE BĘDZIE TO NA MAIL PLISKA BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×