Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

Gość Recepta - poderwij drwala
Caryca Katarzyna szukała wytrawnego kochanka, lecz żaden z kandydatów nie wytrwał dłużej niż 50 orgazmów. Katarzyna była niepocieszona. Wkrótce jednak dowiedziała się ze w dalekiej syberyjskiej puszczy mieszka młody drwal, który może zaspokoić każda kobietę. Udała się Katarzyna do owego drwala i mówi: - Albo zaspokoisz mnie 100 razy, albo mój kat zetnie ci głowę. Drwal się zgodził i wspólnie z caryca odliczali kolejne orgazmy drwala: - 1, 2, 3, ..50, ........,90, ..... Katarzyna już nie wytrzymuje, ale drwal mówi miało być 100, to będzie 100, i liczą dalej. Gdy doszło do 99 orgazmu Katarzyna kłamiąc krzyczy: - 100! - Nie, 99 mówi drwal. - 100, według moich rachunków jest już setny raz. - Caryco, mówi drwal, ja jestem człowiek prosty, ale uczciwy, pogubilimy się w rachunkach więc zaczynamy od nowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajny zarcik na dzień dobry.. ja tez mam dużo pracy ale czasem tu wpadam tak z tęsknotki.. :) Mój misio mial ochotę na seksik,a ponieważ ja ostatnio czuje się jakoś nie za specjalnie i przeziębiona jestem to na długie miłosne sesje mam mniejszą ochote niż zwykle i od razu po pracy prysznic i hop do łóżeczka.. i tak sobie błogo odpoczywam a mój menio \"seksiku chce, seksiku\", broniłam się bardzo- tzn. nie dawałam po sobie poznać że jego pieszczoty bardzo mnie podniecają,ale w końcu nie wytrzymałam! obudził się we mnie tygrysek- jak to mówi mój M. odwróciłam go na plecki, zsunęłam swoje majteczki, potem jego.. i zaczęłam go ujeżdżać. Tak bardzo się rozgrzałam że w ciągu 5min miał orgazm! a on teraz chce więcej i więcej.. a ja chorutka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiek007
uzalezniona...ty to masz dobrze....mnie w tym tygodniu nie ma kto ujezrdzac:(kwiatuszka nie ma.....wiec chyba mi tylko raczka zostala....(a to nie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ale ja naprawde jestem przeziębiona! od tego latanbia z gołym tyłkiem :) :) pokombinuje coś ze zdjęciami bo mam nowa kolekcję znad morza, ale te z sypialni niestety nie do udostępnienia :) ale najpierw czekam na wasze zdjecia,bo ja wam wczesniej kilka moich wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)taki piekny dzien dzisiaj...troche chlodno ale co tam. mialabym ochote na dlugi spacer.wrocilabym zmarznieta i dalabym sie ogrzac na rozne ciekawe sposoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
słychać, jak w Twojej rozlazłej cipie hula wiatr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp
podnosze bo fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheerrer
uzalezniona ile ty mosz lot zes taka juz doswiadczono?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORRĄCA
PODNOSZĘ TOPIK GDZIE CI WSZYSCY UZALEZNIENI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie seks-a kto go nie lubi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORRĄCA
DUZO JEST TAKICH KTÓRZY NIE LUBIĄ JA UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
nie wierze, że mozna nie lubić, wierze natomiast, ze mozna nie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
ale widocznie tym, którzy nie znaja z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykwintna
Czyatm, czytam i .... Widzę, że temat seksu jest dla was tematem jak każdy inny. Podpowiedzcie coś jak urozmaicić życie seksualne. Dodam, że partner jest otwarty na nowości ;-) Z czasem pomysły sie po prostu wyczerpują. Wiem, wiem, takich pytań jest tu setka, ale może coś... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka
podnoszę topik kto chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka
nie ma tu nikogo kto lubi seks? halo to jest forum erotyczne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×