Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

smutno moze nie...ale malo chetnych do klikania...!!a tobie uzalezniaona jak minal weekend?opisz prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZALEZNIENI I NIE BOJE SIE PRZYZNAC:):):) ....ale faktycznei cos pusto! czyzby sie ludziskom znudzilo...a mzoe woleliby pogadanki o perwersjach i seks on line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO Z TYMI LUDZMI,ALE CIESZE SIE ZE WY JESTESCIE :) MÓJ WEEKEND BYŁ BARDZO UROZMAICONY MÓJ MISIEK NASTAWIŁ SIĘ NA UROZMAICANIE MIEJSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA POCZATEK BYŁ BRAK BIELIZNY POD OBCISŁA SUKIENKA... NO I MUSIELISMY ZJESC ZIMNA KOLACJE ;) OCZYWISCIE ZALICZYLISMY TEZ OBOWIAZKOWY NUMEREK PO IMPREZIE O 4 RANO WCIAGNEŁAM GO DO PIWNICY W NASZYM BLOKU.. A RANO OBUDZIŁO MNIE CIEPŁO,A ON POD KOŁDRA MIEDZY MOIMI NOGAMI... NAPADŁO GO COS I CALY WEEKEND WYPRAWIAŁ EKSPERYMENTY JEZYKOWE NA MOJEJ CIPECZCE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO MIEJSC TO OBOWIAZKOWO SAMOCHOD, W LESIE...BYLISMY NA SPACERZE Z PSEM BIEDNA MOJA PSINKA MUSIAŁA POCZEKAC W AUCIE PRAWIE NA BALKONIE,JAK SIE OPALAŁAM NA DZIAŁCE TO JUZ NASI SASIEDZI SIE NIE DZIWIA CO DO TARASU ..NO I TA PIWNICA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACZNIJ.. DZIAŁA OKROPNIE NA MOJEGO ZDRADZE WAM JESZCZE ZE PRZEBRAŁAM SIE ZA PIELEGNIARKE I BYL ZACHWYCONY,ZOSTAŁAM W SZPILKACH I FARTUSZKU,TZN.CZYMS KROTKIM PRZYPOMINAJACYM FARTUSZEK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek sie pyta bo zastanawialismy sie ostatnio kiedytraca na sile te fale namietnosci, dwuznaczne spojrzenia i ochota na cos dzikiego...bo przeciez nie zawsze jest tak pieknie i kolorowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
u nas nie mija od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
a eksperymenty językowe jak mówi Uzależniona to moja fascynacja, zresztą był taki topik: Czy są jeszcze mężczyźni lubiący... (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zadam takie pytanie techniczne:) czesto sobie podgalam wloski na penisku i mosznie....ale teraz 1 raz ogolilem na zero...fajnie wyglada ale...cholera kluje jak odrasta-ma ktos jakis sposob na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
ja Ci nie pomogę, jestem nieczuły na ból ale myślę że Panie Ci mogą pomóc, w ostateczności przejdź do forum higiena - podobno tam jest to dośc dobrze opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa krem spowalniajace odrastanie i one troszke to łagodza,ale lepszych technik jeszcze nie znalizlismy a propos to kim jestes UZALEŻNIENI ??? bo to nie mój Misiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
Przepraszam nie podszywam się, Ty jesteś Uzależniona, ja+ona (nie Ty) jesteśmy uzależnieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
Jesteśmy w układzie K+M i kochamy seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek007--> jestesmy razem 5 lat,w przyszle wakacje ślub. Misiek naciska od dawna,ale ja chciałam poczekać,sprawdzić sie. ja mam 24,on 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
my jesteśmy małżeństwem 5 lat i póki co nic się nie zmienia (i niech tak zostanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona to ja ci cos powiem:)my jestesmy razem 4 lata i....w przywszlym roku slub:)hihii no to mamy kolejna ceche wspolna:)ja 25 a kwiatuszek 23 latka:)chyba sie musimy spotkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ładnie :D to wpadniecie do nas do wawy, zabierzemy was do naszej seksualnej ENKLAWY-na działkę :) hehe tylko musze Miskowi powiedziec,ale sie usmieje. Takie same zboczuchy,prawie w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnieni
Nie nazwał bym nas zboczuchami :) Bóg dał nam jako jedynemu gatunkowi możliwość czerpania przyjemności z seksu więc czerpiemy - każdy tyle ile chce(może). Nasze wyczyny?? W ciągu 10 lat - wiesz ile tego było?? Wszędzie tam gdzie chcieliśmy i jak chcieliśmy (oczywiście w granicy rozsądku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona ciekawe co porabiaja corti i mooa???a w wa-wie bedziemy najprawdopodobniej pod koniec wrzesnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo !!! przewalili mnie praca :(( opowiem Wam jak zaskoczyłam mojego Tygryska w piątek po pracy prosto pojechałam do domku, a mój Tygrysek właśnie wyszedł spod prysznica w samym ręczniczku, zaczął coś tam gadać, ale ja położyłam na jego ustach mój paluszek i powiedziałam ciiii... następnie zsunęłam mu ręczniczek i zabrałam sie za lodzika, Tygrysek zrobił wielkie oczy... był zaskoczony...no i zadowolony... oczywiście strzał był w moje gardełko... hmmm. super... potem skoczylismy razem pod prysznic, on mnie mył i pieścił... potem usiadłam na pralce on mi zrobił minetkę i wepchnął wibrator... o yeah.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy mieli udany weekend:) to cool! uzalezniona - > no to sie odnalazly 2 pary nalogowcow:) fajno. ej corti jakies inne wygibasy byly??? moze jakies szczegoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×