Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperatura

jaka jest temperatura przed okresem???????????????????

Polecane posty

Gość kasiulek13
Czesc dziewczyny:) Ja mam takie pytanie, czy ta podwyzszona temperatura w ostatniej fazie cyklu jest tylko rano czy utrzymuje sie przez caly dzien... Wiem ze generalnie temperatura po tych dniach plodnych skacze do gory i spada przed samym okresem, ale nigdzie nie jest napisane czy wlasnie tylko rano czy caly dzien...Ja mam tak od 37 do 37.3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomogę ja...
alexia masz najprawdopodobniej cykle bezowulacyjne, bo nie masz znacznego wzrostu ani spadku temeratury, praktycznie cały czas masz taką samą. Przed miesiączką temperatura jest niska i tak do owulacji, w trakcie owulacji jest skok temperatury i taka wyższa utzymuje się do kolejnej miesiączki, przed miesiączką znowu spada, jeżeli jest wysoka przez 18 dni od owulacji i nie ma @ to można podejrzewać ciążę, ale trzeba mierzyć cały cykl, żeby mieć właściwy obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy naprawde mam cykle bezowulacyjne???zalamalam sie ngLk zawsze mierze o tej samej porze 6:59 do 7:04 termometrem rteciowym w pochwie zawsze wg przyjetych zasad, zawsze rano nie wstajac z lozka reke wyciagam po termometr Sluz mam rozny 14 lutego mialam sluz wodnisty, przejrzysty 15 lutego mialam uczucie naoliwienia 16lutego przejrzysty wodnisty mokro pozniej sie nie wczuwalam w sluz zapominalam wychodzi na to ze 20 lutego mialam owulke czy to mozliwe mam nieregularne@ takze nie wiem kiedy dostane dzis ciagnie mnie z prawej strony takie dziwne uczucie dzis jest 30d.c. czy moge byc w ciazy czy jednak cykle bezowulacyjne pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska80
Witam Mam taki problem,,,,okres spoźnia mi sie o ok 6 dni...Powinnam miec ok 8 maja.Temperatura,ktora wlasnie zmierzylam to 37,3 (nigdy nie wiem jak to jest z ta temperaturka..hihih)Wczoraj robilam test ale wyszedł negatywny.Jednak słyszałam,ze nieraz jesli robi sie test zbyt wczesnie od ewentualnego momentu zaplodnienia poziom hormonu,ktory uaktywnia test jest zbyt niski-ale szczerze mowiąc nie jestem tej informacji pewna.Co prawda nie robilam go rano tylko wieczorem ale sama nie wiem co o tym myslec...Ewentualne zaplodnienie moglo mic miejsce ok 1,5 tyg temu(bo jesli wczesniej to nie wiem kiedy )No a do tego wszytkiego mialam 2 dni leciutkiego brudzenia ok tyg temu).Jestem umowiona z ginekologiem ale dopiero 19go....ps.Piersi bola niemilosiernie Ktos ma na to wszystko jakis pomysł???????pozdrawiam!!(pisalam juz w innym wątku ale cisza wiec pisze tu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O podejrzeniu ciąży mówimy wtedy kiedy temperatura jest podwyższona przez kolejnych 18 dni od momentu owulacji. Przy braniu luteiny ciężko jest jednak dokładnie mierzyć temperaturę bo może byc troche podwyższona od progesteronu. Temperatura może spaść nawet na kilka godzin przed okresem. A na kiedy masz termin miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla6
Witam. Mam mały problem... okres spóźnia mi się ok. 3 dni- powinnam dostać 13 czerwca.Ostatnio współżyłam z chłopakiem 7 czerwca. Bolą mnie piersi, jednak ten problem zawsze dokucza mi przed okresem. Zrobiłam test wczoraj i wynik wyszedł negatywny. Jednak zmierzyłam dziś temperaturę i wyszło 37,2.Czy wynik testu może być niepoprawny? Słyszałam, że jeśli zrobi się go zbyt wcześnie, może wyjść źle. Ale od 7 do 15 to chyba dość dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawy
czesc dziewczyny;> pomozcie;> moj ostatni okres wypadal 30 wrzesnia i powinnam miec 27 ;> kochalam sie z chlopakiem 11 pazdziernika i niestety pekla nam prezerwatywa;/ dostaje juz szalu ;( zastanawiam sie czy jestem w ciazy czy nie;> mierzylam nie dawno tem mam 37,4;/ poinno sie rano mierzyc ale ja juz nie moglam wytrzymac jak myslicice jestem w ciazy? dodam jeszcze ze bola mnie jajniki -jak to u mnie wydaje mi sie ze troche za wczesnie niz do tej pory jak mialam dosac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPCJONATA
Teraz ja mam pytanie, czy podczas pierwszych dni ciąży temperatura musi byc powyzej 37 st,? mi okres spoznia sie 6 dni, od drugiego dnia spoznienia mialam temp rowne 37 st a dzisiaj 36,8 (mierzone rano w pochwie), dodam ze moja temp ciala zazwyyczaj nie dochodzi do 36,6, mam slabe krążenie i niskie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaarrrooolaaaaaaaaa
Witam Was dziewczyny.. Mam nadzieję że jakoś mi pomożecie.. Juz 3 tydzien spoznia mi sie okres.. od 2 dni zauwazyłam brązowe plamienie czego nigdy nie miałam... dodam że wczesniej mialam bardzo nieregularne miesiaczki ale tak od roku czasu mam je regularne.. i nie spozniał mi sie :( no i do tego to plamienie... i temp. 37,1 ... i naczytałam sie roznych rzeczy ze to mzoe byc ciaża jednak .. itd itp.. Jutro chyba lece po test.. a Wy co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia-myszka
hej dziewczyny moje starania trwaja od wrzesnia:)moj maz mial zabieg na zylaki powrozka nasiennego, niby wszystko sie udalo, ale istnieje prawdopodobienstwo na to ze bedzie nam trudniej zajsc w ciaze, ale ja w to wierze,zamierzamy zrobic badania nasienia, ale poki co to czekam na okres ma jutro nadejsc:( i czekam z nadzieja ze nie nadejdzie. Mam nadzieje ze moze sie udalo i jestem w ciazy niby objawy takie jak na okres- obolale, powiekszone piersi, bol brzucha- choc cos dlugo juz trwa, ale duzo siusiam non stop i jeszcze zmierzylam temperature w pochwie o 11, nie rano przed wstaniem z lozka:(wiec nie wiem czy sie tym sugerowac ale mam 37,3 kreski a przed okresem powinnam miec obnizona temp. myslicie ze sa jakies nadzieje?:))chyba dzis zrobie tescik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskowa
witam mam takie pytanie... od prawie tygodnia mierze temperature waha sie miedzy 36,9 a 37.3 dzisiaj alboi jutro powinnam dostac okres a temperatura nie spada... od 6 marca przestałam brac tabletki i kochalam sie wtedy z chlopakiem bezzabezpieczenia... czy ktos moze mi to wyjasnic bo nie wiem co mam myslec tyle sie naczytalam na ten temat ze przed okresem temperatura spada itp... POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaa
ostatnią @ mialam od 15 do 18 pazdziernika, kochalam sie z chlopakiem ze 4 razy 30-31 pazdziernika, stosunek przerywany.(tak teraz wyliczylam ze to moglo byc kolo owulacji) teraz @ powinnam dostac 12-13 listopad, od 3 listopada mierze temperature, jest caly czas 36,9, dzis czyli 10 listopada 37. 3 dni przed @ robiłam pre test wyszedl negatywny, czekam z niecierpliwoscia ... co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziemistm19
Część dziewczyny! Mam takie małe pytanie . współżyłam z narzeczonym 13 i 14 dni po okresie wyszło mi , że są dni płodne a w 14 dnia miałam owulacje kochaliśmy się bez zabezpieczenia .. cykl mam regularny co 28 dni . a mam podwyższoną temperaturę 37 stopni , strasznie bolą mnie piersi , ranne nudności , ból podbrzusza jak nie lewy jajnik to prawy ... strasznie plecy mnie bolą a śluz ma taki jak w dni płodne .. a okres planowo mam dostać 22.12 ... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula3111
Cześć kobietki. Mam nadzieję że ktoś tu bywa jeszcze, Ja mam problem typu że od lat nie mogę zajsc w ciążę, z mężem leczylam się parę lat okazało się że mam wrogi śluz po pct, została inseminacja. Do tego nie doszło rozstalismy się jakiś czas po tym. Teraz mam drugiego partnera minęło 6 lat od tamtych starań, teraz na nowo zaczynam. Jestem pierwszy cykl na clo 16dc pęcherzyk 14,5 mm mieliśmy współżyc 17 18 19 dc doszło tylko do zbliżenia 19dc tak wyszło od 21d biorę luteine dopochwową przez 10 dni dwa razy na dobę. Dzis zaczęłam 8-ą tabletke temp. Mam 37,3 nie wiem co to znaczy, zaznaczę że ogólnie nie mierze temperatury. Dodam że to jest pierwszy cykl z owulacja bo wcześniej były bezowulacyjne.... Mam wielką nadzieję że to ciąża, aczkolwiek po tylu latach już zaczyna się w to nie wierzyć.. :( obym teraz nie była wroga :) poczekam do końca tabletek i zrobię najwyższej test bo co innego zostało... Powiedzcie cos mi co podtrzyma mnie na duchu.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Ja powiem tak. ..z tą temperatura to tez różnie bywa . Wiadomo każdy organizm kobiety jest inny. Ja staram się o drugie dziecko już jakis czas i nadal nic . Kiedy juz mam typowe książkowe objawy ciąży tzn bolące piersi , podwyzszona temperatura (mierze w pochwie ) , sennosc, czeste oddawanie moczu i tak zawsze ten okres się znowu pojawia . Nie wiem czemu tak mam , zawsze się nakręcam ze to juz może zaszłam a tu dupa. ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui79
Witam panie;-) ja tez z tym samym problemem co poprzedniczka...i tez za każdym razem rozczarowanie ze okres:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×