Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńka789

zaproszenia ślubne - tekst

Polecane posty

no to sie popisales....ale idz gdzies indziej bo to forum nie jest dla plytkich ludzi.....zazdroscisz ludziom szczescia ze im dokuczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszyk o francis
Zamiast siedzieć na kafe, rusz do męża swoją kape:p Wessij go po same kule, mąż już czeka, i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesss
francis nie przejmuj sie... ja mam taki samy problem, moj przyszly maz jest hiszpanem i szukam juz od kilku tygodni czegos ladnego.. jak cos znajde to dam ci znac buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz tekst zaproszenia wygląda tak: Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie... B. Leśmian Anna xxxxx i Rafał xxxxx rozpoczynają wspólną drogę życia ślubując sobie przed Bogiem miłość, wierność i wzajemny szacunek w dniu 25 sierpnia 2007 roku o godzinie 16:30 w Kościele p.w. Niepokalanego Serca Maryi i Św. Franciszka przy Al. Kraśnickiej 76 w Lublinie. Na uroczystość tę mają zaszczyt zaprosić Sz.P...................................................................... Rodzice i Narzeczeni Po ceremonii zaślubin serdecznie zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji „xxxxx” przy ul. xxxxx w Lublinie pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloona
nadiii bardzo ładny tekst, takiego jeszcze nie spotkałam, hm..urzekło mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesja212
Fajny dostałam, jak sobie przypomne to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×