Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madafi

Smutno mi......moze ktos też tak ma??

Polecane posty

Gość madafi
niee...mi sie wydaje poprostu ze jeszcze śpi... ooo...własnie dostałam strzałeczke od niego...czekam teraz na eska z wyjasnieniem... zobaczymy co napisze... ja mam 25latek..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siewka
u mnie było odwrotnie facet po 4 latach chodzenia wyjechal daleko na studia po 2 latach na studiach oznajmil mi ze kogos ma:( oczywiscie Tobie tak nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madafi
no i sie wyjasnilo... wczoraj było spokojnie..a dziś odpwiedziła go mama bo niedaleko od niego pracuje(ok.100km)...i dlatego tak pozno puscil mi strzaleczke bo byli na spacerku... czyli juz jestem spokojniejsza:):):):) POZDROWIENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joahna
Nom moj facet juz zadzwonil 2 raz ale bedzie jeszcze dzwonil jeszcze wieczorem heh jestesmy ze soba 3 lata i w zeszlym tez jechal na wakacje. Mnie sie wydaje ze faceta trzeba podejsc, a wiecie co poznalismy sie przez net i teraz juz jest dobrze studiujemy w tym samym miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1504
Nie martw się jesli się kochacie bedze wszystko dobrze, jest to dla was kolejna przygoda, kolejny dowód na wasza miłośc On pojechal tam pracowac dla was, nie dla siebie a uwierz mi czas na rozrywki nie bedzie miał.Bedzie tesknil i zarabiał pieniazki z mysla o Tobie i waszej przyszlości.....Głowa do góry nie zamartwiaj sie bedzie dobrze pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madafi
dzięki agusia za słowa otuchy.....:):):):).. Ja staram sie mysleć pozytywnie....ale czasami za bardzo mi to niewychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Cześć. Mnie też jest smutno 2 tygodnie temu zostawił mnie facet dla innej zdradzał mnie z nia a teraz ja zdradza z inna ( ona o tym nie wie) I jest mi strasznie ciężko byłam z nim prawie 2 lata. Zadaje sobie 1 pytanie Jak mogłam przez tyle czasu niczego nie zauważyć i byc taka ślepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt2
Jesteś samotna? Może warto to zmienić? ZAMIEŚĆ BEZPŁATNIE OFERTĘ MATRYMONIALNĄ SKORZYSTAJ Z DOBORU PARTNERSKIEGO WYKONAJ ANALIZĘ ZWIĄZKU http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×