Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssohn

wszyscy faceci sa tacy sami....

Polecane posty

Gość ssohn

od dluzszego czasu czatuje z super facetem.w ciagu dnia , w nocy w kazdej wolnej chwili, mimo ze oboje mamy multum zajec. Wszysko bylo by ok,ale ostatnio zaczal byc chorobliwie zazdrosny. Nie moge z nikim rozmawiac,nawet z rodzina. Caly czas mnie szpieguje, nie wiem skad wie ze jestem w sieci/mimio ze nie wlaczam aktywnego statusu/i zaraz podejzewa mnie ze z kims romansuje.Robi mi nieziemskie awantury, a pochwili namietnie przeprasza. Zaczyna mnie to wszystko pomalu irytowac. Zmienilam swoj numer, tez mnie znalazl,zablokowalam jego numer, zmienil go. Jak widze migajaca koperte juz sie boje ze moze to byc on. To jest nauczka na przyszlosc.juz chyba nigdy nie zaufam komus obcemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiii
zmień numer gg na inny z innymi danymi osobowymi..albo najlepiej niczego nie pisz.pousuwaj stare konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrrrrrrrrrr
To dobrze ze nie zaufasz!! Powinnaś to wiedzieć ods samego poczatku. Nie ma nic prostrzego niż sie dowiedzieć ze ktoś jest w sieci! A jeśli to wie to z pewnościarowniez ma przeczytane Twoje archiwum gg, i to co teraz tu napisałaś. Uważaj wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira
choroba wie, jak z tymi facetami jest. ale ja zdecydowanie poznaję facetów tylko w realu, nie werze typom z netu, zbyt wiele razy sie sparzylam. a w realu wszystko jasne, jak wyglada, jak sie zachowuje, jakie ma nerowe tiki itd. co ty na to? moze nastawic sie na real naprawde? a na co zwraczasz uwage jak poznajesz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka
ten facet to jakis psychol, normalny w kazdym razie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabulous
zgadzam sie w 100% z shakira. lepsi faceci sa w realu:) a co do tego ze wie ze jestes w sieci tzn wie ze jestes na gg to latwo sprawdzic bo jst takie gg "po tunningu";) dzieki ktoremu wiesz kto jest na gg mimo iz ma wlaczany status niewidoczny:) sama mialam cos takiego. ale nie martw sie wszystko bedzie ok zmien nr ggi wpisz falszywe dane. i nie wydaje mi sie zeby byl sposob na sprawdzenie tego co piszesz w necie. ale ja mistrzem kompa nie jestem;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeFae
Jak masz gg to po Tobie Jak ma IP (a juz masz bo korzystasz zapewne z gg) wysyla pinga i pach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie straszcie jej...
heheh nie sadze ze to jakis super haker pewnie korzysta tylko z udogodniej gg a Ty podajesz swoje te same dane rejestrujac sie. a co do pinga to przecietny firewall blokuje to wiec nie ma sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRZEZ SIE! To sie tak zaczyna i nie ma nic wspolnego z dobrym uczuciem. Poelcam ci ksiazke \"Dlaczego on nie kocha a ona za nim szaleje\" Susan Forward, nie dugeruj sie tytulem, to wlasnie o takich mezczyznach, trudnych, skad tacy sa, dlaczego tacy sa, jak z nimi postepowac. Bardzo dobra ksiazka i otwiera oczy. Wiecej na moim linku w stopce. Pomoc jest w lekturach - trzeba tylko po nie siegnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie jednego oceniasz miliardy męskich istnień - brawo za inteligencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×