Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje szybko wiedzieć

sprzęt AGD firmy ARISTON

Polecane posty

Gość potrzebuje szybko wiedzieć

co sądzicie o urządzeniach tej firmy, czy są mocno awaryjne, jak wygląda eksploatacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt więcej
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zmywarkę piekarnik
i płyte gazową płyta gazowa bezawaryjna :) w piekarniku uszkodziło sie pokrętło z ustawianiem czasu w zmywarce po trzech latach intensywnego uzytkowania wymieniłam juz grzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam niedawno
cały sprzet do zabudowy , mam na wszystko 4 albo 5 letnia gwarancję i mam nadzieję, że bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokko
pralka Ariston, wsad od góry - 2 lata intensywnego użytkowania (co najmniej 2x w tygodniu) -BEZAWARYJNIE mam tez od niedawna zmywarkę Ariston - od 3mcy co 2 dzień włączana - bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie lodówki
jedna u mnie druga u znajomego firmy ariston - obie wysiadły po niecałych 6 miesiącach - niby na gwarancji, ale kumpel już 3 miesiące jest bez lodówki bo serwis nie ma części - paranoja! nie polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
ja mam pralke od ok roku i działa bez zarzutu. nie była to najtańsza z możliwych bo w przypadku sprzętu lepiej nie oszczędzać. przy naprawdę intensywnym urzywaniu działa bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoSiadałam chłodziarko-zamrazarkę przez 3 lata chodziło bez zarzutu ale teraz się popsuła .Serwis paranoja, podjęli decyzję o wymianie sprzętu 2 m-ce temu a sprzętu nie ma . Właśnie jutro oddaję sprawę do rzecznika praw konsumenta.Oczywiście w serwisie telefonów nikt nie odbiera.Nie polecam sprzętu a serwisu należy szukać jak najbliżej miejsca zamieszkania,aby w razie czego sprawę załatwiać smemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
Ja mam pralkę Margherita 2000 i moja koleżanka tez. pralko oprócz tego, że zajmuje mało miejsca, ładnie wyglada to jeszcze dobrze wiruje, pierze i zużywa malo prądu i wody. Od czterech lat działa bez zarzutu. Podobnie jest u mojej koleżanki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deerski
Pralka kaput! Kupiłem pralkę Ariston ALS 129X ,,Margherita 2000" - zachwalali w sklepie , że jest super. Po niecałych czterech latach padł programator. Kosztuje z naprawą - bagatelka około 500 złotych. Ta pralka to szajs, nikomu nie polecam. Wcześniej miałem pralkę Candy, oddałem ją mamie, bo była już za mała na potrzeby pięcioosobowej rodziny. Ma 13 lat i działa r e w e l a c j n i e !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
pralka ARISTON najgorszy zakup w miom żuciu. Pochodziła niecałe dwa lata i padł programator. Od początku nie byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Zajac
Zgadnijcie o co chodzi.... Pralka Ariston Programator Smietnik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4 lat mam pralkę Ariston ALD80 \"Margherita\"- jest niezawodna, dobrze pierze w tym delikatne rzeczy (z napisem prać ręcznie); ma ponadto elegancki wygląd- szczerze polecam. I jeszcze jedno - bęben i obudowa jest z blachy nierdzewnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
nie polecam lodówki z zamrażarką na dole. Zamrazarka miała byc non frost a obłazi lodem jak 150. Serwis był 2 razy, stwierdzili ze albo nie domknelam albo uszczelka. Poprawili uszczelke i było to samo, wiec dzwoniłam znowu i tym razem ją przekręcili "do góry nogami" i przykleili. Lód już prawie z drzwi wyłazi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lodówko-zamrażarkę , podoba mi się , funkcjonalna , ale zepsuła się na dość wysoką kwotę tuż po gwarancji , uups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmywarka
Zmywarka LL 40 zepsuła się równo 14 dni po gwarancji. Przypuszczam,że jest to programator. (Nie wzywałam jeszcze fachowca,bo stało sie to pół godziny temu). Czytałam inne wypowiedzi i mam wrażenie, że jest to sprzęt z góry "obliczony" na 2 lata. Do tej pory chodziła bez zarzutu. Nie polecam!Sprzęt mocno awaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariston jest znaną włoską firmą lecz jak większość firm nie ma wszystkich produktów najwyższej klasy. Pisałam już, że mogę polecić ich pralki, a także lodówki. Zgodzę się jednak z tymi, którzy mają inne doświadczenie z tym sprzętem bowiem każdy może ulec awarii. Mam lodówkę Ariston MBM1721V i obok tego, że po prostu dobrze chłodzi i mrozi, ze ma dobrej jakości plastikowe wykończenie to na razie się nie zepsuła (co powinno być normą w każdym sprzęcie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaM
mam piekarnik 2 lata model retro i jest bezawaryjny. Jednak lodówki to tylko Liebher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitta1
pralko-suszarka to wielka porażka, po 2 latach 2 razy w tygodniu używania padłprogramator 600 pln, za dwa tygodnie sprowadzą tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie i jeszcze raz nie
moja pralka zepsuła się dwa tygodnie po upływie gwarancji No i miałam wrażenie ze nie dopiera tak jak powinna i nie byłam zadowolona z pralki tej firmy Ja osobiście nie polecam!!!! Dostałam od znajomych ich starą pralkę Candy bo wymienili sobie na większą Od razu widać różnice w jakości wypranych ubrań Jak teraz będę kupowała pralkę to tylko Candy!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.42
10 lat temu robiłam eurokuchnię ze sorzętem Aristona. Obecnie wszystko ledwo zipie poza piekarnikiem, ale używałam go bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×