Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna z dyskoteki

Ladna i dlatego samotna

Polecane posty

Gość jak mi prześlesz swoja fotkę
to Ci powiem skad to sie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z dyskoteki
Starszy.... Doskonale Cie rozumiem co piszesz, ale i tak zycie robi swoje, tych lat nikt mi nie odda a to co przezylam to moje, nigdzie nie chodzilam, bylam jak w zamknietym pudelku, czy to tak fajnie? Kazdy zyje tak by mu bylo wygodnie Ale jest takze duga strona tej znajomosci, o ktorej juz nie bede pisala, bo nie jest tematem topicku. Zgadzam sie z Toba, niczego nie mozna zalowac - nawet tych 4 lat A wracajac do tematu, to jest zadna prowokacja Kazdy z nas ma wlasne opinie na temat dyskotek i celu, w jakim tam idziemy. A Ja bede chodzic w tym co lubie dzieki za wypowiedzi, te oskazajace mnie tez :) pozdrawiam topick uwazam za zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielik
starszy... chyba z twoich slow az bije madrosc i taka... nie wiem.. fajna postawa rzadko spotykana slowa uznania dziwczyno z dyskoteki zadna kobieta nie jest zbyt ladna zeby do niej podejsc i zagadac szczegolnie po kilku piwach z doswiadczenia mowie ;) poczytaj dokladnie co pisze starszy - probuje ci zwrocic uwage ze byc moze sprawiasz wrazenie osoby wynioslej a to w polaczeniu z uroda budzi agresje u ludzi, a w kazdym razie niechec moze tu tkwi przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sama dlatego, że jesteś ładna, ale pewnie dlatego, że "jesteś z dyskoteki". Sorry, ale w dyskotece to można co najwyżej złapać..... Tańcz dalej dziewczynko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin.misiek@op.pl
Nie raz widzialem jak kilka dziewczyn same tanczyly i nikt nie podszedl a byly piekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florecita
starszy chyba skad te madrosci czerpiesz,,,, nie sadzialam ze na kafe mozna kogos takiego spotkac .... jestem mile zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne kobiety nigdy nie są samotne. Takie osoby nie wiedzą co to samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastyczny temat!!
Tak się ubrałaś i nikt nie podszedł? Nie mieli kasy, żeby ci zapłacić za usługe. Wybacz tak to wygląda - ja bym się tak nigdy nie ubrała, zresztą jak dziewczyna pisze, ze jest ładna i nikt nie zagadał, to chyba ładna ale nie z twarzy, bo ocierali się o ciało. Także zagadka rozwiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedzialabym. Ubralas sie jak dziwka, wiec pijani powinni podchodzic do ciebie. Jest cos takiego, ze faceci nie chca podchodzic do bardzo atrakcyjnych lasek, ale to wyjatki sa, ty pewnie przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to takie jak Ty to tylko na raz. mini, pończochy? dziweczka jak sie patrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×