Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prusiak

Dłuki cykl i ciąża?

Polecane posty

Gość prusiak

Czy są tutaj dziewczyny,które zaszły w ciąze przy długich cyklach? Ja dziś jestem 10dpo i w 45dc,a ostatni cykl miał 47dni. Czy któraś z was zaszła przy tak długich cyklach czy to niemożliwe? Będe wdzięczna za odpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce mama
Ja miewam cykle 34, 35 dniowe najczęściej. Czasem troszkę krótsze a czasem dłuższe. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zaszłam w ciążę i to właśnie w 30tym dniu cyklu...Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prusiak
dzięki. A nie wiesz czy przy takich długich cyklach owulacja jest owocna tzn. kom zdolna do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzia1970
Od kiedy sięgam pamięcią miałam zawsze baarrddzzo długie cykle ( min. 35 dni) a dziś mam 2,5 letniego synka i..... 5 miesięczne cudowne bliźniaczki. Pozdrawiam i nie ma co się martwić na zapas. http://www.antek.xk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuskaaaaa
Kurcze, a ja nie wiem jaki mam cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
dzieki, dziewczyny, sama odetchnelam mam cykle najczesciej 35 dni, czasem 37, a bardzo bym chciala zajsc w ciaze, tylko na zapas sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minciak
ja również miałam bardzo długie cykle...postanowiłam stosować testy owulacyjne... i już w 1 miesiącu stosowania powiodło się.. jestem w 10tyg ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .oneczka.
właśnie założyłam temat o tym samym problemie. Nie zauważyłam tego wcześniej. Ja również mam ten sam problem. Piersi mnie strasznie bolą, podbrzusze też a okresu nie mam - co daje mi nadzieję, że może jestem w ciąży. Niedawno 30 leciałam też z wakacji. Podczas lotu strasznie bolały mnie jajniki i podbrzusze. Latam często , więc nie było to spowodowane stresem. Po powrocie okazało się, że zaplamiłam ciemną krwią? Nie wiem. Nie bardzo obficie a jednak. Taka ciemna plama jak czasem gdy zaczyna się okres. A po tym nic się nie dzieje- to znaczy nie plamię. Czy któraś miała coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minciak
oneczka. testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minciak
to aby zajść w ciążę. a plamienie mogłaś mieć implantacyjne..... za 10 dni jak nie pojawi się @ zrób test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .oneczka.
przepraszam, że jestem taka nieoświecona w tym temacie, ale jeszcze jedno pytanie. Czy testy owulacyjne mogę jakoś sama kupić czy to już tylko przez ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asperaq
Oczywiście, że można zajść w ciążę przy długim cyklu ale mój ginekolog twierdzi, że jest to trudniejsze niż przy zwykłych cyklach. Ja miałam okres co 6 tygodni a teraz jestem w 13 tygodniu ciąży i wszystko dobrze się układa. ale staraliśmy się o dziecko ponad pół roku!!! Nie traćcie nadziei tylko hajda do łóżka i do pracy:-) Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chcesz mieć żadnych wątpliwości jeżeli chodzi o dni płodne i nie płodne radzę od razu zaopatrzyć się w testy owulacyjne i ich używać. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco używać od pierwszych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cykle nieregularne, do 45 dni, raz na rok nawet dłuższy. Na zalecenie gin endo robiłam przez dwa miesiące testy owulacyjne - były negatywne, normy w badaniach hormonalnych przekroczone. Skonsultowałam się z innym lekarzem - najpierw się starać a leczyć najwcześniej po roku. Zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starania, owulacja była ok. 26 dc :-) wszystko super :-) moja rada - nie podejmować pochopnie leczenia hormonalnego i nie martwić na zapas :-) myślę że warto też nauczyć się obserwować cykl żeby wiedzieć kiedy jest największa szansa a kiedy się już uda wiedza o tym kiedy były objawy owulacji pomaga w rozwianiu wątpliwości odnośnie rzeczywistego wieku ciąży co jest bardzo ważne przy ocenie rozwoju dziecka w usg genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cykle 35-40. Udało się i zaszłam..uwaga uwaga - pierwszego dnia okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×